Mantas_Soap

Narys

Mantas_Soap

Narys
 • ID

  17789
 • Turinio skaičius

  113
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

1.339 profilio peržiūros
 1. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. neaktyvumas ir palikimas

  Palikimo atveju: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Kada įsidarbinote į mūsų firmą?: 2019-03-30. Kodėl paliekate firmą?:Lauke pernelyg geri orai, kad sėdėti prie kompiuterio, taip pat pastaruoju metu aktyvumas vėl sumažėjo(žaisti galiu tik savaitgaliais), nenoriu užimti neaktyvią vietą firmoje, kurioje gali būti firmai naudingas asmuo. Ar norite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Ne. Paskutinis žodis jūsų atsisveikinimo proga: Ačiū Monikai, kad priėmė į firmą, nepaisant to, kad aktyvumu tuo momentu nepasižymėjau. Ačiū bendradarbiams, su kuriais buvo tikrai smagu bei sėkmės su tolimesne firmos veikla.
 2. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. neaktyvumas ir palikimas

  Neaktyvumo atveju: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Tiksli data, kada grįšite: 04-19 Kiek laiko būsite neaktyvus: 3d. Priežastis: Labai daug atsiskaitymų šią savaitę, todėl nėra laiko sėdėti prie kompiuterio.
 3. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. neaktyvumas ir palikimas

  Neaktyvumo atveju: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Tiksli data, kada grįšite: 04-16 Kiek laiko būsite neaktyvus: 2d. Priežastis: Šiandien ir rytoj esu išvykęs.
 4. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. neaktyvumas ir palikimas

  Neaktyvumo atveju: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Tiksli data, kada grįšite: 04-12 Kiek laiko būsite neaktyvus: 1d. Priežastis: Nespėjau pradirbti 60min, daug darbų.
 5. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. neaktyvumas ir palikimas

  Neaktyvumo atveju: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Tiksli data, kada grįšite: 04-11 Kiek laiko būsite neaktyvus: 2d. Priežastis: Mokslai.
 6. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. neaktyvumas ir palikimas

  Neaktyvumo atveju: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Tiksli data, kada grįšite: 04-08 Kiek laiko būsite neaktyvus: 1d. Priežastis: Nebuvo laiko prisijungti prie kompiuterio.
 7. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. kelionių agentas

  Norint įsigyti paslaugas: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Viešbučio pavadinimas ir kokią paslaugą perkate: "Golden Ticket Hotel"- 1 kambarys, 5 asmenims. (200 MT) Transporto priemonių parko pavadinimas ir kokią paslaugą perkate: "Golden Ticket Bus Park"- 1 autobusas. (300 MT) Restoranas ir kokią paslaugą perkate: "Golden Ticket Restorant"- 5 picos (50 MT) Pramogų centras ir kokią paslaugą perkate: "Golden Ticket Entertainment Center"- 3 valandas šaudynių (90 MT) Savininkų V_P (visų verslų): --
 8. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. neaktyvumas ir palikimas

  Neaktyvumo atveju: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Tiksli data, kada grįšite: 04-05 Kiek laiko būsite neaktyvus: 1d. Priežastis: Mokslai.
 9. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. vietovių paieška

  Šablonas Vietovės pavadinimas - "Apleista bažnyčia" Nuotrauka - https://imgur.com/a/JZJNA3c Aprašymas: Apleista bažnyčia buvo pastatyta 1954m., kuomet buvo statomas šis nedidelis Sent Luiso miestelis, įsikūręs netoli Las Venturas/San Fiero didmiesčių. Miesteliui pradėjus nykti, mažėjant gyventojų kiekiui jame, bažnyčia kartu su miesteliu buvo apleista,buvo pavogti įvarūs daiktai iš jos bei išvykdamas paskutinis gyventojas nulaužė kryžių, buvusį ant bažnyčios viršaus, kad visiškai nutrauktų gyvenimą bei likusią ramybę šiame miestelyje. Aprašymo autorius - Mantas_Soap Šablonas Vietovės pavadinimas - "Karaliaus žiedas" Nuotrauka -https://imgur.com/a/cmQ1Rwn Aprašymas: Karaliaus žiedo užkandinė buvo įsikūrusi tame pačiam miestelyje kaip ir "Apleista bažnyčia", tačiau jos gyvavimas pasibaigė anksčiau nei bažnyčios, nes kavinė buvo labai dažnai apvogiama, ji neturėjo jokių saugos priemonių (nuo signalizacijos iki kamerų), šalia jos buvo įsikūręs mažas turgelis, kuriame buvo parduodami įvairūs vaisiai, daržovės. Su dideliu konkuravimusi bei vagysčių skaičiu kavinė nesusidorojo bei praėjus 2 mėnesiams nuo įkūrimo bankrutavo bei galutinai uždarė savo veiklą šiame miestelyje. Aprašymo autorius - Mantas_Soap Šablonas Vietovės pavadinimas - "Ateivių kavinė" Nuotrauka -https://imgur.com/a/KIzEg7o Aprašymas: Ateivių kavinė buvo pastatyta 1956m., ją statė kareivių grupė, kadangi šios kavinės tikslas buvo aparnauti pro dykumą važiuojančius kareivius bei kitus prakelevius. Tiek išore tiek vidum kavinės interjeras primena ateivių irštvą, Sklido gandai, kad joje dirbo išėjęs į pensiją karys, kuris kadaise buvo pagrobtas ateivių. Darbuotojas mėgdavo pasakoti atvykėliams ką jam teko patirti jų laive, kol jis buvo pagrobtas. Daugelis žmonių į tai žiūrėjo skeptiškai, tačiau jo istorijos žmonės atrodė tikrai įkvepenčios.Kavinė užsidarė 1967m., po gaisro jos viduje. Aprašymo autorius -Mantas_Soap Šablonas Vietovės pavadinimas -"Lėktuvų avarijos vieta" Nuotrauka - https://imgur.com/a/CR5vBzy Aprašymas: Per 1850m. įvykusį susišaudymą Las Venturo mieste daugiau nei 20 lėktuvų susidūrė vienas su kitu bei įvykdė didžiausią susidūrimą per visą San Andreas'o istoriją. Dabar čia yra atidarytas muziejus, kuris primena kokie įvykiai dėjosi tuo laikotarpiu šioje vietoje. Aprašymo autorius - Mantas_Soap Šablonas Vietovės pavadinimas -"San Fiero tiltas" Nuotrauka - https://imgur.com/a/BiaDTl3 Aprašymas: San Fiero tiltas buvo pradėtas statyti 1765m., o baigtas 1780m. Statyba užtruko penkiolika metus, nes darbuotojai 1767 buvo pradėję streiką dėl mažų algų, kurios taip pat buvo išmokėtos neilaiku. Statybos prasitesė 1768m. bei dabar šis tiltas yra vienas iš didžiausių tiltų visame pasaulyje. Aprašymo autorius - Mantas_Soap
 10. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. klientai

  Jūsų V_P žaidime: Mantas_SoapStatistikos lentelė: https://imgur.com/a/W59guaVKurio lygio esate ir kurį atvejį pasirinkote: 2 lygio. 150km statistikoje.
 11. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. motyvaciniai taškai

  Norint gauti taškų, už nurodytus aspektus: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Įrodymai: https://imgur.com/a/QzszfyR
 12. Mantas_Soap

  Golden Ticket Travel Co. darbo sutartys

  Šablonas: Jūsų V_P žaidime: Mantas_Soap Įrodymai, kad paaukojote reikiamą kiekį pinigų: https://imgur.com/a/FsbgwAJ Kelioms dienoms norite pasirašyti sutartį: 7d. Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir žadate jų laikytis? (taip/ne): Taip Ar esate šiuo metu gaujoje? (taip/ne): Ne
 13. Mantas_Soap

  Unban Mantas_Soap

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Soap (Alex_Mason)• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Rebeka_Sander• Už ką buvote užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimą. Iš kelių cbugo pagalbą iššautų kulkų susirinkau 3 isp ir gavau kicką.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : gavau auto kicką tai per tban.• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://www.part.lt/perziura/6968040bd602aa37067de0f1bfea614b266.png
 14. DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mantas_Soap • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Justas_Jucius • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Pervežėjai • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Du free įspėjimai dėl nepraidrbto laiko. • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.2.0. Kiekvienas firmos vadovas privalo užtikrinti kuo geresnį savo firmos funkcionavimą. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/a/TBPyu0n Taigi situacija buvo tokia, kad prieš atsistatydinant Monikai buvau užpildęs 4-5 dienų neaktyvumą, nes išvykau į kitą šalį, kurioje neturėjau kompiuterio, o internetą pagaudavau tik naktį, tačiau prisijungus keletą kartų į forumą neatkreipiau dėmesio, kad Bonnie paliko pareigas. Prieš man išvykstant buvo surengta veikla, kurioje taip pat dalyvavau ir per ją Justas paklausė- "Soapai nu kartais neaktyvumo neužpildęs?". Pasakiau, jog išvykstu rytoj sakė tada viskas ok, Grįžus 24d. prisijungiau į serverį ir pamačiau uždėtą minimumo nepradirbimą. Paklausus, kodėl jis man uždėtas, jis atsakė- "Reikėjo inforumuoti a.ž" nors pats aiškiai matė, jog neaktyvumą buvau užpildęs. (pokalbį per logus galit rast). Tos pačios dienos vakarą išvykau į kaimą, tačiau dabar jau jį informavau dėl neaktyvumo į p.m. Atrašius "ok" išvykau (sc neturiu). Kitos dienos vakarą priėjus prie kompiuterio pamačiau, kad yra vėl uždėtas įsp. dėl nepradirbimo. Kai paklausiau kodėl uždėjo, sakė, kad nieko nerašei, nieko negavau.. Nors pavaduotojas ir laikinas, tačiau taip elgtis nėra priimtina.
 15. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Soap • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Vaikas_Kns • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Nuolatinis trankymasis, numušimai nuo motociklo ir jo susprogdinimas. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :