Jump to content

Derek_Escobar

Narys

 • 404

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 18

  Laimėta dienų

Derek_Escobar paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 21 2020

Derek_Escobar turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Derek_Escobar

Paskutiniai profilio lankytojai

7.108 profilio peržiūros
 1. Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga! Linkiu niekada nepritrūkti ryžto, išminties, veržlumo siekti užsibrėžtų tikslų!(durniausias sveikinimas kurį google išmetė.) @Justas_Jucius @Nerioske_Gamer

 2. W4nXccz.pngYuDZg9q.png

  sv klasiokai, gražios klasės foto? @Get_Paid @Gaby_Blu

 3. @Rokas_Xeon Žinai ką, negavai admin'o :)

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 komentarai
  2. Derek_Escobar

   Derek_Escobar

   @Rokas_Xeon Per mažai kreditų pirkai, todėl ir negavai! @Kenshin_Yona sv, salciutes garazas

  3. Rokas_Xeon
  4. Kenshin_Yona
 4. REGISTRACIJA - Jūsų Vardas_Pavarde: Derek_Escobar - Jūsų komandos nario Vardas_Pavarde: Rokas_Xeon @Rokas_Xeon - Ar susipažinote su renginio informacija?: Taip! - Ar susipažinote su renginio taisyklėmis, ar sutinkate jų laikytis?: Taip(dabar jūs veltui skaitote šį tekstą, hahah).
 5. Sveikinu stipruoli su gimtadieniųųųų!! @Rokas_Xeon

  O dabar prie rimtos temos, kai gausi iš močiutės pinigų žinai kam kreditų nupirkti, iš anksto dėkui.

 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Carl_Pratt(Derek_Escobar) 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje: Offline_Airiz, John_Kind 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://prnt.sc/vh0hew 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://prnt.sc/vh0igu
 7. Turi dar kažkas „Sultan“ 1 ID, su switch, be stogo ir alien šonai, viskas kitą x-flow.

  1. Kent_Mendez

   Kent_Mendez

   Turiu su alien stogu ir duslėm, viską kitą XFlow su switch, 1id. 

  2. Pronis_Kadilaks

   Pronis_Kadilaks

   as tai neturiu tokio, srr derek

 8. Užsakymo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Derek_Escobar 2. Jūsų tr. priemonės pavadinimas, greitis: „Sabre“ 165km/h. 3. Kiek ridos Jums reikia pakelti?:5.000km. 4. Kokio darbuotojo pageidausite?:Rokas_Xeon 5. Ar perskaitėte taisyklės ir su jomis sutinkate?:Taip.
 9. REGISTRACIJA! 1. Jūsų komandos pavadinimas: Robinzonai! 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Derek_Escobar 3. Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Dmkl 4. Ar susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis: Žinoma!
 10. ATSISTATYDINIMO ŠABLONAS, - Jūsų Vardas_Pavardė: Derek_Escobar - Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Medikų direktorius. - Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 2020.05.13 - 2020.09.21 (skaičiuokit patys, man blogai su matematika). ~130d. - Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinis motyvas tai motyvacijos trūkumas, kadencijos pabaigoje jau aiškiai matėsi direktoriaus laikymas dėl dienų, kas man pačiam nėra prie širdies. Labai noriu padėkoti Hitautui @Hitautas_White už suteiktą šansą pasitaisyti ir galimybę įrodyti, kad gebu būti tikrai geru direktoriumi, tikiuosi išpirkau visiškai visas nuodėmes, kurių buvo gan nemažas kiekis. Labai dėkoju visiškai visiems kurie buvo su manim per šią kadenciją, ypatingai @Lukas_Dmkl @Martin Gossard @Justas_Jucius. Žinoma privalau padėkoti ir mano pavaduotojams tai @Žemaitis_Žmogus ir @Get_Paid labai džiaugiuosi jog gavau galimybę tau suteikti šias pareigas, tikiuosi jog gavai tikrai geros patirties ir kažkada norėsi valdyti kokią nors firmą. Žinoma turiu pasakyt, jog labai džiaugiuosi, kad įrodžiau jog medikų direktoriumi galima būti ne tik 1-2mėn. o ir ilgesnį laikotarpi. Sekančiam direktoriui linkiu didelės drąsos ir svarbiausia nebijot rizikuoti. O dabar bestukų sąrašas - @Teddy_Wiliams @Sendis_Mendis @Mise_Ruke @Donatas_Tusinukas @Ignas_Eox @Wizard Airidas @Beniux_Subas @Justas_Jucius @Giedrius_Hells @Rokas_Xeon @Black_Ride @Jeffrey_Lewin @Jacques_Vandam @Esu_Luzdianskas @Mickey_Bans @Emilisvn_Samp @Adam_Frank @Minde_Marshell @West_Garning'as @James_Switch @Jason Slokk @Kujatis_Krabas @Tnt_Edwax VISI KURIE BENDRAVO SU MANIM ČIA TURĖTU BŪTI PATAGINTI, BET NĖRA LAIKO, TAD SĖKMĖS IR ČIAU.
 11. iki
  Reikalavimai norint patekti į „Red County“ Community Hospital firmą • • Turėti 3’000 bendros patirties serveryje; • Privaloma turėti bent mašinos teises, bet pageidautina išsilaikyti ir kito transporto teises; • Galiojantis medicinos sveikatos pažymėjimas (nėra būtinas, kadangi jį galima nusipirkti ir gavus pakvietimą į darbą); • Būtina turėti „TeamSpeak3“ programą ir minimaliai mokėti ja naudotis. Mikrofonas nėra būtinas; • Žinoti darbo ir „TeamSpeak3“ programos taisykles, taip pat būti perskaičius visas darbo temas
 12. Primenu jog šiuo metu vyksta atranka į mediku firmą!

   

 13. PAVADUOTOJO PASKYRIMO ŠABLONAS, - Jūsų Vardas_Pavardė: Derek_Escobar - Jūsų atstovaujama firma: Medikų firma. - Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Get_Paid - Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Darbuotojas rodo puikias pastangas firmoje, labai puikiai supranta visas naujas firmos sistemas, kas parodo jo suvokimą. Aišku mano aktyvumas atėjus mokslo metams mažės, kadangi 12-ta klasė yra svarbu, tad būtent man reikalingas puikiai žinomas asmuo kuris galės prižiūrėti firmą tuo metu kai manęs nebus. Get'ui tai bus pirmosios pareigos šiame projekto (apart laikino pavaduotojo) tai tikiu jog jis galės įnešti į mediku firma bent kelias minimalias naujoves kurios padės dar labiau pakelti motyvacija mūsų firmos darbuotojams. - Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.