Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Eimantas_Otero
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Psycho_Penguin
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio turto pardavinėjimas
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Šis vartotojas buvo sukurtas dar 2015 metais ir žaista juo buvo vos ne nuo pat projekto atsidarymo, todėl yra sukaupta patirties, įvykdyti kaikurie darbo pasiekimai, kurie pareikalavo daug sugaišto laiko prasukant kilometrus ar vykdant kitas pasiekimų užduotis... Nors gali kilti klausimas kam atgauti vartotoją, kuris nieko daugiau nei patirtis bei pasiekimai neturi, tai dėl to, jog jis turi savą praeitį, sukeliančią prisiminimus žaidžiant serverį nuo jo pradžios.. Taip pat turiu ir forumo paskyrą, kuri šiuo metu dėl surinktų įspėjimų yra užblokuota, bet atsiblokuoti jai nerandu svarios priežasties jeigu šios paskyros vartotojas yra įšaldytas administracijos, todėl atsiblokuoti forumą su šiuo vartotojo vardu būsiu pasiryžęs tik jei tam bus tikslas, t.y., žaidžiant su savo senuoju vartotoju.. Forumo vartotoją atsiblokavau.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Pajautęs, jog darosi vis sunkiau atrasti malonumo žaisti serveryje, be atnaujinimų ir kitos įtraukiančios veiklos, nusprendžiau jį kuriam laikui apleisti, bet tuo pat metu buvau ir nelegalios GS grupės facebook'e narys, kur tuo metu buvo gan didelis susidomėjimas pirkti serverio turtą už realią valiutą, kas buvo daug pigiau už projekto oficialiai siūlomas paslaugas, dėl to mano sužvejotas "pirkėjas" nebuvo tas kas maniau, dėl ko buvo prarastas visas vartotojas be menkiausio šanso jį susigrąžinti iki šio momento.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Nes tokie dalykai kaip serverio valiutos, turto pardavinėjimas serveriui kenkia galbūt net daugiau nei likę pažeidėjai, kadangi taip yra menkinama serverio ekonomika, pinigai praranda vertę ir žaidėjai nebemato reikalo stengtis žaisti serveryje ir nesukčiaujant gauti ko siekiama.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Tikrai taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? Nes jaučiuosi iš senų savo klaidų pasimokęs, jų nesinorėtų kartoti ir paskyra, kurioje bus likusi tik patirtis, neturės tokios didelės įtakos bendram kontekste. May the gods of GS forgive us all