Jump to content

Hitautas_White

Direktorių prižiūrėtojas

 • 311

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 23

  Laimėta dienų

Hitautas_White paskutinį kartą laimėjo Gegužė 25

Hitautas_White turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Hitautas_White

Paskutiniai profilio lankytojai

12.109 profilio peržiūros
 1. Ačiū Airidui už jo kadenciją, ji buvo gera - kaip ir visuomet, džiaugiuosi jog buvęs direktorius priimė teisingą sprendimą ir paliko pareigas nelaikydamas jų dėl dienų, tuo labiau į vasarą. Buvo visko, tiek klaidų tiek puikiai priimtų sprendimų, direktorius nuolatos ieškodavo kaip pagerinti firmos produktyvumą už ką aš visuomet buvau už ir niekuomet nepalikdavau jo su išlikusiu klausimu, tikiuosi jog tai nebus paskutinės tavo dienos projekte ir ateityje galėsiu tavę matyti vėl, galbūt ne kaip vadovą, bet aktyvų žaidėją. INFORMACIJA, - Kandidatūras galima pateikti iki 2020.06.06 17:00. REIKALAVIMAI, - Kandidatūra privalo būti pateikta „CV“ (motyvacinio laiško) formatu, pageidautina jog į laišką prašomi punktai nebūtų įtraukti. - „CV“ laiškas turi būti tinkamai suskirstytas į paragrafus, laiškui turi būti parinktas tvarkingas šriftas, jo dydis ir spalva - jog jį skaityti ir analizuoti būtų patogu (rekomenduojama naudoti numatytą šriftą ir spalvą bei 12-14 šrifto dydį). - Komentuoti gali tik tie kurie kandidatuoja į vadovo pareigas, bet kokie kiti pranešimai bus traktuojami kaip bereiškmiai. - Kandidatas privalo turėti teigiamą arba neutralią reputacija mūsų projekte. - Kandidatui neatitikus vieno iš reikalavimų, direktorių prižiūrėtojas turi teisę laiško neanalizuoti. - Visą pranešimą sutvarkykite kuo profesionaliau, taip - kaip tvarkytumėte savo temą, einant vadovo pareigas. LAIŠKO TURINYS, - Jūsų prisistatymas (charakterio bruožai/laisvalaikis/kuom užsiimate gyvenime). - Praeities klaidos mūsų projekte (išsamiai). - Kolektyvo pasirinkimas, atrankų mechanika ir kandidatų vertinimo kriterijai. - Pavaduotojo pasirinkimas, koks tai būtų žmogus, kodėl būtent jis, kokią rolę jis atliktų jūsų vadovaujamoje firmoje. - Kaip formuosite savo firmą, aprašykite savo veiksmų planą tapus vadovu. - Kaip atrodys kasdienybė iš darbuotojo pusės jūsų firmoje, koks bus užimtumas iš jūsų pusės darbuotojų kolektyvui? - Jūsų idėjos firmai (sistemos iš kodo pusės, temos iš forumo pusės). - Pakeitimai kurie man palengvintų darbą vadovo kėdėje. - Kodėl būtent aš turiu tapti šios firmos vadovu, kokią naudą atnešiu juo tapęs.
 2. Gėdos stulpo pasikeitimai. 

   

 3. GĖDOS STULPAS, Tęsiu pakeitimus viena iš įdomesnių tačiau nemalonių temų - stulpu. Tačiau, šie pasikeitimai mano manymu didžiąją dalį senų žaidėjų pradžiugins. Per šį laikotarpį kol esu direktorių prižiūrėtojas, jokių rimtų pokyčių ties juo nebuvo - iki dabar. Noriu suteikti kuo daugiau informacijos jog šiais klausimais į manę kreiptis reikėtų kuo mažiau ir kuo rečiau atkartoti tas pačias nerašytas taisykles. Pasikeitimai Senasis gėdos stulpas Naujasis gėdos stulpas Kas bus su žaidėjais kurie yra gėdos stulpe prieš šiuos pasikeitimus? - pirmąją savaitę jie bus vertinami senu principu, visi seni vartotojai kurie yra gėdos stulpe bus pertvarkyti ir paruošti naujos gėdos stulpo sistemai, jiems bus paskirtas draudimo terminas ir/arba išsipirkimo mokestis. Naujasis gėdos stulpas įsigalioja 2020.06.04.
 4. Situacija galėjo būti paprasčiausiai išspresta pokalbiu arba keletos žinučių pagalba, kadangi autorius nori teisingumo - trumpai išdėstysiu dalį savo metodikos, mano išrinkta direktorių komanda egzistuoja ne tam jog būtų nušalinta įspėjimais už minimalius pažeidimus kurie gali būti paaiškinami keletos minučių laikotarpyje pateikiant argumentus ir faktus. Aš noriu jog su manimi dirbantys vadovai įgautų vertingos patirties, iš gerų vadovų taptų geresniais bei praleistų laiką projekte su šiek tiek daugiau atsakomybės ant pečių. Grįžtant prie papeikimo, situacija buvo bandoma išspręsti žaidime, tarp manęs ir pačio autoriaus, matau jog to neužteko, nepaklausei to ką aš tau rašiau ir paaiškinau, kas privedė prie šio pranešimo. Tau buvo manęs paties pranešta, jog laukiu direktoriaus atsakymo į situaciją, po kurio žaidėjas ir buvo išmestas iš firmos. Direktorius priimė per daug skubotą sprendimą ties darbuotojo papeikimo pranešimu, tačiau jis niekam nepakenkė. Ateityje reikalauju jog direktorius vertintų situaciją ne tik pagal pirmasias susidariusias mintis, bet ir taip jog būtų priimtas teisingas ir sąžiningas sprendimas. Direktorius baudžiamas nebus. Tema rakinama.
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hitautas_White. • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Xeon, Igor_Milinskin. • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Serverio klaidų išnaudojimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Video.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hitautas_White. • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Bielka. • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Čytinimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Video1, Video2.
 7. VADOVŲ KODEKSAS, Pradėsiu šią temą nuo vadovų kodekso, pirmiausia, tai planavau palikti prieš atnaujinimą, tačiau dėl per daug suplanuotų pakeitimų to padaryti nenoriu, tuo metu bus per daug pokyčių jog viską įsiminti ir įsisavinti, todėl tai noriu pradėti šiandien. Itin ryškių pasikeitimų nėra, labiau patogus informacijos išdėstymas bei papildymas, tai kas anksčiau buvo pateikta dalinai arba išvis nebuvo. Greitu metu planuojamas dar vienas pakeitimas ties šiuo dokumentu, prie to paties ir nuostatomis. Senasis vadovų kodeksas Naujasis vadovų kodeksas Naujasis vadovų kodeksas įsigalioja 2020.06.01.
 8. Vadovų kodeksas yra sąrašas dalykų kuriuos limituoja direktorių prižiūrėtojas, šis sąrašas nėra taisyklės kurioms nusižengus firmų vadovai yra baudžiami, tai priklauso nuo pažeisto punkto rimtumo ir susidariusios situacijos. Kadangi niekas nenukentėjo, situacija nėra rimta. Tai yra kaip aš dirbau ir toliau dirbsiu su savo vadovų komanda. Noriu jog per 24 valandas nuo šio pranešimo direktorė susitvarkytų savo darbinių transportų spalvas, pagal sąrašą kurį man buvo pateikusi. Direktorė baudžiama nebus. Tema rakinama.
 9. [ ! ] DPu 2020.05.17 - 2020.05.24 rezultatai, Tikriausiai viena iš prasčiausių savaičių, pradėsiu nuo to jog buvo daugybę pokyčių ir įneštų naujovių kaip užduotis, kad tik pasunkino tiek man tiek direktoriams darbą, sekantis dalykas, pastebėjau jog vyko nemažai tradiciškai pasakius „buginimų”, ko negaliu stebėti, tik uždrausti ir tikėtis jog tos klaidos kurios nėra limituojamos serverio sistemos nebus išnaudojamos saviems tikslams, ar šiuo atvėju - DPu sistemai. Būtent dėl šių ir keletos kitų iškilusių problemų, sekantis mano pranešimas šioje temoje neturės tiek daug skirtingos statistikos rinkimo kurį šiuo metu yra ganėtinai lengva apeiti, stengsiuosi įdėti tik tuos kurie yra pasiekiami sąžiningu arba lengvai pagaunamu būdu sukčiavimo atvėju. Firmų fondai bus papildyti finansiškai per ateinančias 24 valandas. Policininkai (@Donatas_Tusinukas), dalyvaujančių: 20, liko: 13. Medikai (@Derek_Escobar), dalyvaujančių: 20, liko: 12. Taksistai (@Emilisvn_Samp), dalyvaujančių: 19, liko: 14. Mechanikai (@Wizard Airidas), dalyvaujančių: 18, liko: 16. Pervežėjai (@Lelia Dipsis), dalyvaujančių: 26, liko: 21.
 10. - Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hitautas_White. - Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Adam_Frank. - Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Relog sugautas teisėsaugos. - Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/qh8acr
 11. - Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hitautas_White. - Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Augustas_Mechanikas. - Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Relog sugautas teisėsaugos. - Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/fc718b
 12. INFORMACIJA, Šioje temoje bus registruojami visi pasikeitimai ties darbais su vadovo pakvietimu, oficialiais dokumentais (firmų nuostatais/vadovų kodeksu), bei kitomis temomis iš direktorių prižiūros kurios vienaip ar kitaip gali įtakoti jūsų kaip serverio žaidėjo veiklą projekte. Visi šios temos pranešimai yra reikšmingi, todėl yra patariama reguliariai sekti turinį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...