brum brum che gi kenshis

Narys

brum brum che gi kenshis

Narys
 • ID

  18842
 • Turinio skaičius

  179
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9

brum brum che gi kenshis paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 13 2018

brum brum che gi kenshis turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

14.234 profilio peržiūros
 1. brum brum che gi kenshis

  74 Hoover Criminal Gang

  bandisim pavarit jej to veiksmo ce bent bus...
 2. brum brum che gi kenshis

  „Stunt“ konkursas

  Dalyvio anketa:♦ Vardas_Pavardė žaidime: Kenshin_Yona (Produceris @Steve Stanley)♦ Nuoroda į jūsų stunt video (video kelti į youtube.com):
 3. brum brum che gi kenshis

  Geriausio meme konkursas

  Dalyvio anketa: ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Kenshin_Yona ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com):
 4. brum brum che gi kenshis

  Kolekcinių auto. Parduotuvė/Supirktuvė

  Krc virai nusipirkau mashiniuka "voodoo" ir tikraj nesigailiu vos po 5 minuciu kai nusipirkau si automobili man paskambino viena panike ir pasake, kad nori susitikti, o dar po 5 minuciu paskambino kazino savininkas ir pasake, kad reik atvaryt prie jo kazinkes ir tas savininkas man atidave ta kazinke.. Verdiktas tox, kad masinas pirkti reik tik ce. Vo ce rezultatai -
 5. brum brum che gi kenshis

  (KONKURSAS) Laimėk 810k ir būk palaimintas.

  Šablonas 1. V_P žaidime:Kenshin_Yona 2. Mūsų pasirinktas skaičius:57 3. Ką planuojate daryti su pinigais:Nusipirksiu guminė lėlė, paskui nusivešiu ją į havajus ir linksmai praleidinėsim laiką. Nu ir dar kokį versliuką nusipirksiu.
 6. brum brum che gi kenshis

  Hezbollah Al-Hejaz

  blagadariu už veixmuxa vyrai.
 7. brum brum che gi kenshis

  World Cup Russia 2018

  1. Jūsų V_P ?nu tipo kenshis 2. Trys jūsų čempionato favoritai ( galimą ir vieną ) Egiptas, Portugalija ir Vokietukai. 3. Tų šalių arba šalies jūsų manymų pagrindiniai lyderiai ?Salahas, Ronaldo. 4. Kas laimės auksinį kamuolį ( geriausias žaidėjas ) ?Ronaldo. 5. Kas laimės auksinę vartininko pirštinę ( geriausias vartininkas )?De Gea.
 8. brum brum che gi kenshis

  Hezbollah Al-Hejaz

  gi alahai esam
 9. brum brum che gi kenshis

  Unban Džeris_Nežinau

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dzeris_Nezinau • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Ink_Boom • Už ką buvote užblokuotas ?:Čytinimas, aim. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/XMtzXg0 • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/XMtzXg0
 10. brum brum che gi kenshis

  Hezbollah Al-Hejaz

  Žaidime gauja bus sukurta ryt.
 11. brum brum che gi kenshis

  Hezbollah Al-Hejaz

  1. Turinys. 2. Organizacijos lyderiai. 3. Organizacijos pagrindinė veiklą. 4. Organizacijos turimos gerovės iš įvykdytų apiplėšimų, teroro aktų. Kenshin al-Nassif Yona. Al-Nassif Yona, buvo FBI labiausiai ieškomų nusikaltėlių iki pat 2017 metų. Teisėsauga siūlė 5 milijonus už bet kokia pasidalinta informacija apie tuometini Hezbollah Al-Hejaz lyderi. 2014 metais Al-Nassif Yona, buvo kaltinamas tuo metiniame Dillimore apskrities teisme už sukeltus teroro aktus MontGomery miestelyje, pagrindinis taškas, buvo skelbimų kontora, kadangi ten buvo daugiausiai žmonių. Pagal naujausia informacija Al-Nassif Yona, sugebėjo pabėgti iš RedCounty esančiame kalėjime ir pabėgti pas savus žmonės. Apie kitus organizacijos lyderius nieko nežinoma. By Mateus Hefferman 2018, Gegužės 24. Taigi kalbant apie dabartines teroristines grupuotes, pastoviai galvojam, kad jie verčiasi tik sprogdinimais, dėja taip nėra. Šiandien pakalbėsim apie neseniai grįžusia į savo veiklą grupuote kuri pasivadinus „Hezbollah Al-Hejaz“. Neseniai pabėgęs iš kalėjimo lyderis All-Nassif Yona, jau spėjo pridaryti įvairiausiu problemų tiek tam pačiam RedCounty kalėjimui iš kurio pabėgo, tiek kitiem miestam. All-Nassif Yona tik grįžęs surengė teroro aktą kuriame pavogė lėktuvą boeing 247 ir su juo rėžėsi į RedCounty kalėjimą, teroro akte žuvo visi esantys kalėjime žmonės. Kiti grupuotės teroro aktai vyko RedCounty kaimeliuose kuriuose, važinėdami su mašiną šaudė į žmonės, grupuotė prieš pasirodant teisėsaugai spėjo nusižudyti. Taip pat kalbėdami apie narkotikus bei ginklus, „Hezbollah Al-Hejaz“ grupuotė yra užgrobus 3 narkotiku bei ginklų sandelius bei juos nesunkiai pardavinėja juodojoje rinkoje. „Hezbollah Al-Hejaz“ grupuotė yra ta grupuotė kuri pastoviai turi pinigų šaltini. Vos per puse metų sugebėjo sau pasidaryti 250 JAV dolerių iš Amerikos karinių mašinų. Grupuotės nariai tiesiog vogdavo karinės mašinas ir jas slėpdavo į savo angarus ir vėliau juos tiesiog pardavinėdavo kitom teroristinėms grupuotėms. Taip pat daug pinigų grupuotė pasidaro iš savo narkotikų/ginklų sandėlių. Dabartinė grupuotės pinigų suma neviešinama.
 12. brum brum che gi kenshis

  Prisistatau Igne_Vasa

  O labas pupa, girdėjau vyra gangsteri turi, ateik koki kartą į pd kanalą, sėkmės žaidžiant.
 13. brum brum che gi kenshis

  Ieskau deagle modifikacijos

  https://gtaxmods.com/mods/64217-8-sliv-gun-pack-amaterasu.html
 14. brum brum che gi kenshis

  Ieskau deagle modifikacijos

  https://gtaxmods.com/mods/65601-deagle-by-travka00.html