Amanda_Candy

Narys

Amanda_Candy

Narys
 • ID

  21091
 • Turinio skaičius

  262
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  31

Amanda_Candy paskutinį kartą laimėjo Spalis 4

Amanda_Candy turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Amanda_Candy

  Parduodami automobiliai

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Amanda_Candy Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Susisiekite asmenine žinute forume arba žaidime.
 2. Amanda_Candy

  Pekiu Amanda_Candy

  Dėl /s tai buvo mano klaida, apie tai sakiau jau serveryje, /s panaudojau netyčia norėdama tau atrašyti į /a.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Max_Toshi Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 4. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Drift_Nikes Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 5. Amanda_Candy

  Policijos Departamentas // Darbo sutartis

  Jūsų Vardas_Pavardė - Amanda_Candy Įrodymai, kad paaukojote nurodytą sumą - https://imgur.com/a/NF3JqIJ Kiek dienų sutarties norėsite (1-7) - 1 dieną Ar sutinkate su visomis darbo taisyklėmis bei suprantate, kad neišdirbę termino - galite būti įtrauktas į gėdos stulpą? - taip
 6. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Roki_Reider Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /s /v arba skelbimų kontora ne pagal paskirtį Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą/kad užtildėte žaidėją:
 7. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Joe_Vega Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /s /v arba skelbimų kontora ne pagal paskirtį Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą/kad užtildėte žaidėją:
 8. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Edga_Bmw Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas /vc /a naudojimas Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą/kad užtildėte žaidėją:
 9. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Kenshin_Yona Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas /padmins naudojimas Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą/kad užtildėte žaidėją:
 10. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Jeff_Avila Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą/kad užtildėte žaidėją:
 11. Amanda_Candy

  Parduodamas išskirtinis transportas

  Transportas parduotas, galite rakinti temą! @Gruzinas_Tortilla
 12. Amanda_Candy

  Parduodami 10ID, 11ID namai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Amanda_Candy Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir ar įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Namai turi saulės kolektorius bei tikrai išskirtinius, modernius įrengimus, yra patogioje vietoj, pagrindiniame miestelyje šalia taksistų bazės. Namai yra palikti pardavime, todėl nuvykę galite apžiūrėti įrengimus, dėl kainų esu atvira deryboms. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Susisiekite asmenine žinute forume arba žaidime. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas):
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Amanda_Candy Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Susisiekite asmenine žinute forume arba žaidime.
 14. Amanda_Candy

  Konkursas iš 100, 50 ir 25 tūkstančių serverio pinigų.

  Vardas_Pavardė : Amanda_Candy Ar turite serveryje susikūrę banko paskyra? : Turiu Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? : Turiu Kam investuosite gautus pinigus? : Paaukosiu Sultanui, kad galėtų išsipirkt iš akmeninio
 15. Amanda_Candy

  Parduodami automobiliai

  Transportas parduotas, galite rakinti temą! @Gruzinas_Tortilla