Ignas Style

Narys

Ignas Style

Narys
 • ID

  2155
 • Turinio skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

322 profilio peržiūros
 1. tai kada bus tas "DIDYSIS" atnaujinimas **

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 daugiau
  2. Menian_Fierro

   Menian_Fierro

   Katik įkeliau reloga daryt jau gali.

  3. Hitautas_White

   Hitautas_White

   Šiais metais (norėtų įkelt).

  4. Vazquez

   Vazquez

   @Andrius_Goo Prikolistas busi

 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Style • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Green_Eimis • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Sunaikino mano darbo transporta, as nei amdin nei vip negaliu nusitelint kaip jisai, nezinau kodel adminus betkas nusipirkt gali.. tik kenkia dauguma is ju. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/42cZiqb
 3. Ignas Style

  [0.1.8.7] /gydytis isemimas

  Nu bet esme tame kad mentai gaudo nepadare sekti ,tai deja bet jie gali gydytis :/ jei nezinojai, tai dabar zinai. Tai tada reikia ir ginklu komanda padaryt adminam ir vipam, as nesuprantu kaip galima ismastyt toki dalyka, apgailetina daryt /gydytis komanda, vaikai prisiperka adminus ir paskui daro nesamones.
 4. Ignas Style

  [0.1.8.7] /gydytis isemimas

  – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ignas_Style– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: isimti /gydytis ir pns vip/admin– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nu nes nezinau cia tikro gyvenimo srv ar ne, tai kas cia tikro kai gali /gydytis su admin/vip ? geriau padidinkit inventoriu vipam/adminam su vaistinelem ir /maistas, nezinau net kaip suprotaut idet /gydytis komanda, kam ji butent naudinga ? mentai gaudo, pasigydo masina.Gerai kad ginklu pasiimt neina bent vipam/adminam nes tada paliava vps butu.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 5. Ignas Style

  [0.1.8.7] Star mažėjimas / policijos baudimas.

  Nepagalvojai kad pasiulymas yra sistemos ? o ne atsiminimo Esu uz abu pasiulymus, manau butu maziau nesamoniu PD, taip pat esu pilnai uz pirma pasiulyma kad sumazetu itarimo lygis kadangi dabar jei kazka padarei tai mentai vistiek kazkada pagaus kadangi /sekti be sustojimo galima naudot ir pns, tai jei begi nuo mentu tai niekada nepabegsi o relog = ban
 6. Ignas Style

  „Bitučių Prokuratūra" - Papeikimai.

  Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje: Ignas_StylePareigūno „Vardas_Pavardė“ serveryje:Martin_GlaccheriniPriežastis, kodėl rašote papeikimą: Surakino ir uzdejo star uz tai kad non-rp nors mano masina apvirto ir pradejo slyst ir pabaigoj sprogo, is isvaizdos speju dauztas, turiu omenyje ne automobili o pareiguna kad nebutu nesusipratimo.Jūsų įrodymai:
 7. greenside in a nutshell - surakina mentas, mentas dingsta, lauki ~5min, reloginies, sedi kalejime, gauni bana :) samp is samp 0iq

  1. Menian_Fierro

   Menian_Fierro

   Tokie momentai sanpe tave kaip žmogu stiprina tiek psichologiškai tiek fiziškai

  2. Ignas Style

   Ignas Style

   nu nu psichologiskai mentally unstable tampi del samp

  3. Arnas_Haiva

   Arnas_Haiva

   Sveikinu atėjęs

 8.  rokas ant klyju skraido dabar, nemaciau zodzio "pasiekimas" sakini, p.s tik vns sakinys yr

  1. Pronis_Kadilaks

   Pronis_Kadilaks

   Baltai ant juodo parašyta, jog prizus gauni jeigu ir esi atsijungęs, o PASIEKIMĄ gali gauti TIK būdamas prisijungęs vidurnaktį(t.y. 00:00). Taip, kad siūlyčiau visada įsiskaityt normaliai į sakinius.

 9. Ignas Style

  [0.1.8.7] Pokeris

  esu uz pokerio ideja, buvo rasyta jau kelis kartus, taip pat blackjack ir kiti zaidimai butu neprosal kadangi dabar nuobodu kauliukus kaip kokiam pyd***i metyt, kuo daugiau ivairoves tuo geriau.
 10. keiciu 20k energijos i 20k techno

 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Ignas_Style • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Rokyz_Abro • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Pradėjo mane trankyt, aš trenkiau atgal, ir kai pradejau laimėt kovoj ir atsikirst jam jis išmetė iš žaidimo, nežinau kaip tai yra leidžiama, čia grynas naudojimas administratoriaus privilegijom savo naudai, tik dėl to kad gali, ir dėl to kad yra viršesnis už kitus, kitaip sakant perki admin kad taptai neliečiamas • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Style • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Arijukas_Youtuberis • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Matomai savivaliauja administratoriaus komandomis, ismeta uz nieka, stovejau ant masinos, nieko blogo nedariau, nedariau nieko kenkejisko, cia tas pats kas sakyt "pasitrauk nuo manes" ir jei zmogus nepasitraukia ji ismest is serverio • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 13. Ignas Style

  うプッ

  visus agurkus isdauzytai servo vienas
 14. Ignas Style

  [PACK] Apsnigtos transporto priemonės

  kazn kazkaip lievai kaikurios masinos, bet paimsiu, geriau nei nieko
 15. Ignas Style

  Las_Verrosa užblokavo Ignas_Style

  tai pl o tai delko padaryta kad kalejime butai 1val kai reloginies , jei uz relog banas buna xdd