Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

MantasFix

Narys

 • 87

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie MantasFix

 • Gimtadienis 1998.07.08

Paskutiniai profilio lankytojai

554 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Fix• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Trumpai aiškiai: Klaida yra lygiai tokia pati ūkininkų darbe kepant duoną, ir medkirčių darbe apdirbinėjant medį, nes ten sistemos principas taspats. Esmė kad paėmus objektą kurį reikia nešioti nuo vienos vietos iki kitos, pats žaidimo žmogus bėga lėtai nes rankose turi objektą, abiejose sistemose daug kur reikia nešioti visko, ir atstumai nėra maži. Paėmus objektą ir padarius /pzu ir sugryžus iš /pzu, rankose objekto nebelieką, tada gali greit bėgti/šokinėti iki reikiamos vietos ir padėti objektą su Y, nors objekto rankose vizualiai nebėra, bet teoriškai užsiskaito. Taip galima naudoti visur kur reikia nešioti objektą, taip pagreitėja viso proceso laikas.
 2. Labas , jei domins mano suma, parašyk. 350k.
 3. Anketa - • Jūsų V_P žaidime:Mantas_Fix• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Retai tr.priemonei.• Ar švenčiate kalėdas?:Žinoma
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Fix2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Visiškai pilna XFLOW komplektacija, x10 nitro, hydraulics, RIMSHINE ratai. NEDAUŽTA. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): Nuotraukos apačioje.4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kaina siūlykite.
 5. Problema išspręsta, perkroviau savo mobilujį įrenginį ir problema susitvarkė.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Fix• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Mitchell_Beckham• Už ką buvote užblokuotas ?: Jungiantis į serverį po savaitgalio, netikėtai iš kažkur užblokuotas IP adresas, paskutinį kartą su šiuo internetu žaidžiau Vasario 6d. praeitą trečiadienį, gryžus čia po savaitgalio jungiantis vėl su šiuo internetu rodo kad esu užblokuotas. Nurodytas užblokuotas slapyvardis man nėra žinomas. Jei tai turi įtakos tai šitas internetas kuriuo jungdavausi visada yra skleidžiamas iš mobiliojo telefono. Visada galėjau jungtis, dabar po keleto dienų gavosi toks rezultatas.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :http://www.part.lt/img/b3378d8f93e0d382e78890eb48f73173197.png• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :http://www.part.lt/img/b3378d8f93e0d382e78890eb48f73173197.png
 7. Sveikinu Haku! Aš tavimi tikėjau, sėkmės didžiausios tau.
 8. Sveikinu su 4-tuoju gimtadienių! Ir noriu visus tuos kurie nusivylė arba tikėjosi labai daug, paguosti. Pasakyti kad ateina labai didelis BOOM , nuostabūs atnaujinimai ir tikrai daug pokyčiu, aš pats labai laukiu tikrai ir nenusivilkite ir jūs.
 9. Taip aš ir turėjau tai omenyje, kad čia serverio sistema, aš net nežinau kaip pasakyti nes neturėjau net menkiausios tokios minties kaip tas žaidėjas viršui parašė kad policininkams teks viską atsiminti rašau į serverio pasiūlymus o ne policijos direktoriui į pasiūlymus kad jis lieptu savo darbuotojams atsiminti kas dave, kur dave ir prieš kiek laiko davė /ita...
 10. Tame ir esmė kad minėjau sistema serveryje, o ne teorine sistema policijos darbe. Taigi sukurus sistema pareigūnui nereiktu nieko atsiminti, automatiškai serveris tikrinant ar baudžiant žaidėja viska informuotu kokia yra situacija, ar ispėtas pirka karta ar antrą ir panašiai, mano buvo tokia idėja. Bet visų nuomonės yra priimtinos, neneigiu tavosios.
 11. Išreikškite savo nuomone.

 12. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Mantas_Fix – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi pirmasis pasiūlymas yra nusikaltimo lygio mažėjimas, t.y star mažėjimas per tam tikrą laiką. Paskaičiau kad yra toks pasiūlymas dėl star, bet mačiau jog didelis laiko tarpas paminėtas, aš asmeniškai siūlau padaryti kad: Kas 5min/10min žaidėjams dingtu po 1 nusikaltimo lygi (star), kokia to esmė? Esmė visa tokia kad kaip ir GTA žaidimuose star dingsta žaidėjui toliau pabėgus arba pasislėpus, šiame serveryje tai butu naudinga ir žmonėms ir policijos darbuotojams. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Žaidėjai turėtu daugiau vilties bėgti, bėgioti, slėptis ir turėti vilties kad praeis laikas kol visi star dings. Iš policijos pusės tai būtų pastumėjimas greičiau atlikti savo darbą t.y gaudyti ir pagauti nusikaltelius, taip pat tai suteiktu daugiau veiklos pačiam darbui bei dažniau suburtu komandą tam kad greičiau pagauti vieną ar kitą nusikaltelį, ANTRAS PASIŪLYMAS – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Antrasis pasiūlymas būtu dėl policijos darbuotojų baudimų nusižengimams. Mano idėja yra tokia: PAVYZDŽIUI: Kai policininkas pagauną žaidėja kuris nusižengė taisyklėms darydamas NON-RP, policininkas norėdamas bausti pradžioje žaidėjui uždėtu tik ispėjimą, ispėjimas galiotu 60min, jei per tą laiką žaidėjas pagaunamas ir nubaudžiamas už NON-RP žaidėjas tada jau gauna nusikaltimo lygiu ir yra baudžiamas bauda arba laisvės atemimu. Jei žaidėjas gaun pirmajį ispėjima ir praeina 60min laikotarpis, žaidėjas nusižengęs vėlia gauna tik ispėjima ir vėl galioja 60min terminas per kuri antra kartą nusižengus žaidėjas jau bus baudžiamas. Arba pridurti dar tai kad po antrojo karto kuri žaidėjas nusižengia ir gauna nusikaltimo lygi bei bauda, tada vėl iš naujo pradėtu galioti 60min terminas ir per tą laiką nusižengus tuopačiu nusižengimu trečiajį kartą žaidėjas jau būtų baudžiamas laisvės atemimu tarkim 30min. Tokią įdėja galima būtų pritaikyti ne tik NON-RP nusižengimui bet ir daugiau kitų, esmė kad gautusi ispėjimų sistema. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui? Mano manymu kad tai būtų visiems priimtiniau, kadangi dabar policija baudžia visur už viską ir labai griežtai, kartais net pergriežtai, o čia juk žaidimas, aš labiau pagrysčiau tuo kad visiems būtų tikrai priimtinas dalykas, o dabar ir patys policijos darbuotojai į nusižengimu baudimus labiausiai mato kaip i pinigų pasipelnymą o ne pareigos atlikimą.
 13. Vietoj neprotingu pasiūlymų, verčiau išvis nekomentuotumėte.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...