Jump to content

Nathan_Byrn

Narys

 • 6

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

282 profilio peržiūros
 1. Visų pirma tai gaisrininkas negauna pasiekimo už reagavimą į iškvietimus. Antra, gaisrininkai dirba daugiausia tik dėl pasiekimų, nei dėl asmeninio malonumo (iš savo perspektyvos sakau), todėl atvažiavęs į iškvietimą gaisrininkas gesina ugnį dėl pasiekimo, kas yra garantas, kad ugnis bus užgesinta. Kita vertus, ar negalėtų būti sistema suteikianti kviečiančiajam gesintuvą, sakykim, 5 minutės po iškvietimo, jei ugniagesiai nesiima jokių veiksmų? Nežinau, kaip veikia kodas samp'e, bet ar negalėtų būti, kaip yra c++? IF (gaisrininkas atvažiavęs per 5 minutes užgesina ugnį) ugnis = ugnis užgesinta (kažkas tokio , nesu c++ meistras) ELSE gaisras tęsiasi, tad kviečiantysis po 5 minučių nuo iškvietimo automatiškai gauna gesintuvą, arba parašęs kokią komandą galį jį pasiimti? Pvz.. /pasiimti; /gesintuvas ir pnš..
 2. Laba diena,

  Kyla klausimas iš kur gauti naujokui didelį kiekį pinigų? Sakykim noriu verslauti, ir kokie visi įmanomi būdai serveryje, kurių pagalba galėčiau gauti daugiau pinigų (aplamai pinigų), nei tik vykdant pasiekimus.? Labai noriu išgirsti Jūsų protingą nuomonę, AČIŪ.

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 komentarai
  2. John_Collins

   John_Collins

   greenside nelegali veikla grupe fb

  3. Lietuviskas_Zmogus
  4. John_Collins

   John_Collins

   pritariu, as zaidziu kaula ir turiu pinigu dauk

 3. Serverio pasiūlymų skilties anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Nathan_Byrn 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Vykdant gaisrininkų pasiekimus supratau, kad ugnis išorėja nekenksminga ugniagesiui ir taip gimė šis pasiūlymas.: Kai dega ugnis prie verslo durų, ar nuosavo namo slenksčio, deganti ugnis turėtų daryti žalą tam, kuris trokšta patekti į vidų. Norintysis patekti į vidų privalėtų išsikviesti (/kviesti > gaisrininkai) gaisrininką ir paprašyti jo pažaboti ugnį. Tik pažabojus ugnį pastato savininkas galėtų įeiti į vidų. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Visų prima, tai gaisrininkų darbas užimtų svarbesnę vietą serveryje, nei tik pasiekimų vykdymas. Antra, patekimas į pastatą būtų sudėtingesnis ir, sakykim, žmogus bėgantis nuo gaujinių, teisėsaugos, ar dar ko nors taip lengvai negalėtų pasislėpti. Įsivyrautų skubios pagalbos trejybė : medikai, teisėsauga, ugniagesiai gelbėtojai. Mano suvokimu, ta ugnis kuri ten "šiaip sau plevena" prie durų neturi prasmės, nes nedaro jokios žalos, juk galėtų būti, kad ir kur kitur, tačiau, jei ugnis darytų žalą, tada būtų nepalyginamai įdomiau, nes (pasikartosiu ) norint patekti į pastatą reikės išsikviesti ugniagesius gelbėtojus, kad nenusideginęs skūros galėtum papulti pastatan.
 4.  M.G.K on fiiiire!

   

 5. Emili, laikyk vadžias. Įrodyk, kad DP išsirinko tave ne veltui!
 6. Gerą dieną,

  mąstau apie rimtą žaidimą serveryje, tik truputį noriu pasiteirauti, jei Jūs nieko prieš :D.

  Kyla pagrindinis klausimas - serverio didžioji dauguma žaidėjų "normalūs", "rimti" veidai ar tokie, kuriems rūpi išvadinti tave necenzūrine leksika ir geriausiu atveju trukdyti mėgautis serverio malonumais? Labai noriu išgirsti Jūsų nuomonę, nes still užtrunka laiko, kol pats susidarai daugumos vaizdą..

  👇

  1. Rodyti senesnius komentarus  12 komentarai
  2. Bill_Shake

   Bill_Shake

   Randomationas? Kas cia per zodziai. Tu tai veikejas idomus esi, naras nu tolka tak. Tokiu nemates dar. Galvoji kazkam tu idomus servery esi? Sudo vietoj, gaujinis atsirado :DDDDDD

  3. Everett_Sanchez

   Everett_Sanchez

   Tai tiesiog nesikišk ir tylėk savo būdoj, nenaras. Mano žodžiai, kaip noriu, taip jas išreiškiu, nesigilink, jeigu neįdomus. Jeigu jau pasišiukšlinęs esi, tai nesikišk, nes tavo tokia nuomonė tikrai neįdomi. O gaujinis, tai gaujinis, bet jau nečytinu. Ar rankas ten nuo depresijos tau dreba?

  4. Lukazzs_Lukazzs
 7. Džiūvėsis burnoj, kalašas rankoj. Trupykit kaukoles xD

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...