Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Sendis_Mendis

Narys

 • 39

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

81 profilio peržiūros
 1. - Vardas_Pavardė: Sendis_Mendis - Vieta spoileriams: Spalvos
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sendis_Mendis 2. Praėjusios savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/gsl2Pjx 3. Dabartinės savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/gneynbI 4. Kaip praėjo ši savaitė, kaip sekėsi?: Gerai 5. Ar norite panaudoti priedus prie algos?: Taip
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Sendis_Mendis Perkamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 100m2, energija arba technologijos, 2 lygis. Siūloma kaina: Iki 1,500,000$ Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Geriau rašykite į žaidimo privačią žinutę, nes žaidime lankausi dažniau.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Šioje vietoje susikurkite du spoilerius, bei nukopijuokite mano spoilerių tekstą į savo (arba tiesiog nukopijuokite mano spoilerius):
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sendis_Mendis 2. Spoilerio vieta:
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sendis_Mendis 2. Praėjusios savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): Pirma alga 3. Dabartinės savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/gsl2Pjx 4. Kaip praėjo ši savaitė, kaip sekėsi?: Sekėsi gerai ir linksmai. Iš pradžių buvo šiokių tokių sunkumų, kadangi šiame darbe svarbiausia yra reakcija, bet dabar jau pripratau ir sugebu kartais pirmas priimti laužą!
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Sendis_Mendis Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Parduodamas elegy, rida ~1000km, bagažinėje yra 2k dgl ir 1k shotgun bei 20 nark. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/pRYIz4F Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: 300,000$ Papildoma informacija (nebūtina): Susisiekti galima per forumą arba žaidimą (žaidime būnu aktyvesnis), keitimai nedomina nebent į prastesnę mašiną su priemoką.
 8. Jūsų Vardas_Pavarde: Sendis_Mendis Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): sw
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Sendis_Mendis • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Max_Power • Už ką buvote užblokuotas?: čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: https://imgur.com/a/ba3EoNI • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: https://imgur.com/a/qnXsLix
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sendis_Mendis 2. Statistikos lentelės:
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sendis_Mendis 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Cornall_Worden 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Karoče davė baudą ir tuo metu rašiau žinutę, tai atsisakiau ir baigiau rašyt, paprašiau antros ir nedavė. 4: Jūsų įrodymai: https://imgur.com/a/S6W3Nej Direktoriaus pastaba: Pareigūnas privalo kartą pasiūlyti baudą, ją atsisakius jis gali Jus vežti į kalėjimą arba dar kartą siūlyti baudą tai yra jo pasirinkimas.
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Sendis_Mendis • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Edgaras_Nepramusinek • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Tyčinis non-rp, kai mano mašina buvo užrakinta jis įstūmė ją į vandeny. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/LOR8coW
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sendis_Mendis 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Clark_Lee 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: žudo už nieką (dar sušaudė mašiną, bet nepasidariau ss) 4: Jūsų įrodymai: https://imgur.com/a/vSCIVto Direktoriaus pastaba: Šis asmuo jau išmestas iš darbo bei užsidirbo vietą į „Gėdos stulpą“. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Sendis_Mendis 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: Edward_Faletti 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Už vieną įžeidimą dėjo 30 star 4: Jūsų įrodymai: https://imgur.com/a/Iuo4dGh Direktoriaus pastaba: Įžeidinėji ir pats nesupranti savo klaidos. Darbuotojas nebus baudžiamas, įrodymai. Tikiuosi tokių nereikalingų papeikimų daugiau nesulaukti.
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Sendis_Mendis • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Vasilije_Vasic • Už ką buvote užblokuotas?: Čytinimą • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: Mane pagavo pareigūnas Marius_Miliauskas, tada mano namuose dėl stipraus vėjo dingo elektra, aš atsijungiau, pradėjo į chatą spamint, kad tryning reconnect https://imgur.com/a/5Up320V, aš tikrai nečytinau, užtat esu nekaltai užbanintas, dabar sėdžiu su mob. duom., nes nėra elektros, interneto ;/. (už tai negalėjau gaut po užblokavimo žinutės). O dėl to čytinimo, nežinau kur jis galėjo būt ;/. Pala, kątik pamačiau, kad ne ant mano nick buvo baninama, ar įmanoma, kad mūsų ipai sutapo? (dabar esu ant mob. duom.) • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: https://imgur.com/a/FDU8VkD

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...