Irisas_Valintuvas

Narys

Irisas_Valintuvas

Narys
 • ID

  22115
 • Turinio skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Irisas_Valintuvas

  Parduodu FULL TUNE ELEGY! 0 DAUŽTUMO :D

  ELEGY Parduotas!
 2. Irisas_Valintuvas

  Parduodu FULL TUNE ELEGY! 0 DAUŽTUMO :D

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: https://imgur.com/a/P5sz5Jl3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/P5sz5Jl4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Sutartinė Laukiu pasiūlymų
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Rida - 1300, Daužtumas - 03. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/ew9u0Aj4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Aukcionas, pradedam nuo 200k.
 4. Irisas_Valintuvas

  Emigruoju Irisas_Valintuvas

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Irisas_Valintuvas Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2019/02/14 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus, bet su labai dideliomis pertraukomis Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugų. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes kiti serveriai atsibodo ir norėjosi išbandyti šį unikalų serverį. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus darbus be pakvietimo, išskyrūs ūkininkų. Įdomiausias Picerininkai, turbūt kol kas ir pelningiausias. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nenaudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip, buvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, pakanka. Lengva rasti. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, naudojausi. Padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko kviesti medikus. Gana greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Pakankamas ir aiškus. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Visko pakanka.