Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Irisas_Valintuvas

Narys

 • 31

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime kuriam rašote papeikimą: George_Kelly3. Papeikimo įrodymai: https://imgur.com/a/7E4gVsi4. Kodėl yra rašomas papeikimas?: idomu uz ka starai, jei jums ahuel keiksmazodis, tai issitrinkit galva su karstu muilu - DIREKTORIAUS KOMENTARAS • Viską teisingai darbuotojas atliko. • Papeikimas atmestas.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Irisas_Valintuvas 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: Gruzinas_Tortillia 3. Už ką buvote užtildytas: Įžeidinėjimus 4. Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą: https://imgur.com/a/1bSakfc Jeigu obuolys ižeidimas, tai ką žn :dDDDDDD
 3. Sveikinu, Marciau! Sėkmės naujose, bet jau žinomose pareigose
 4. Norėčiau pamatyti nuostatą, kuri leidžia rakinti žaidėja ligoninės viduje, o nusižudžiau dėl to, nes ten neįmanoma išlipti į krantą.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Irisas_Valintuvas2. Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume: Hitautas_White3. Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas?: Už free starinimą bei rakinimą ligoninėje. Visi yra lygūs :)). Visų pirmiausia, miriau ir atsidūriau ligoninėje, tuo tarpu sekimas jau buvo baigėsis, tada išėjau afk atsinešti pavalgyt ir grįžes radau save surakinta ligoninės viduje, ko daryti negalima bei star už tyčinį afk, nors tuo tarpu nebuvau nei sekamas, nieko.4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/SllKwVz
 6. 1. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Irisas_Valintuvas2. Kiek laiko išdirbote firmoje?: 2 savaites su trupučiu3. Kodėl paliekate darbovietę?: Įspėjimo realiai už nieką.4. Ar norite atgauti 15.000 tūkst. €, už darbo kontraktą?: Žinoma, kad taip.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Black_Phone aka mazutis3. Įrodymai: https://imgur.com/a/WuDo5ov 4. Situacijos paaiškinimas:
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Jake_Wilson3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas: Trugdymas aplenkti bei tyčinis nustūmimas nutrenkimas į šoną lygus non rp.
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas • Statistikos lentelės (/bendradarbiai) savaitės pradžios ir savaitės galo: https://imgur.com/a/KMdN7tu https://imgur.com/a/cxR8hwV • Kaip sekėsi darbuotis šią savaitę?: Neblogai
 10. SABRE: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Irisas_ValintuvasSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): https://imgur.com/a/84iAHSaPateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/84iAHSaKaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Siūlykit forumo až arba žaidime. SANCHEZ: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Irisas_ValintuvasSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): https://imgur.com/a/2fHv9jePateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/2fHv9jeKaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Siūlykit forumo až arba žaidime. INFERNUS: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Irisas_ValintuvasSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): https://imgur.com/a/o5fMTq2Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/o5fMTq2Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Siūlykit forumo až arba žaidime. TURISMO: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Irisas_ValintuvasSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): https://imgur.com/a/VHdY3wqPateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/VHdY3wqKaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Siūlykit forumo až arba žaidime.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Don_Borito3. Įrodymai: šitoj vietoj nereikia4. Situacijos paaiškinimas: Esat kieti kai sukylat 10 žaidėjų prieš vieną dirbantį policininką tokiu laiku ir šaudot visus serverio žaidėjus. Visų pirma, dėl ko jo nenubaudžiau, nes su bandicamu filmavau visą laika, nes mane šaudė iš visų pusių, mg miestelyje.(o po 10min automatiškai išsijungia filmavimas, nes ne org versija, dėl to nenufilmavau ir nenubaudžiau Hehius_Curry) To galit paklausti Amanda_Candy, kuri man padėjo. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Mindaugas_Delimer3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas: Maciau, kad spardei masina, taigi vienoj vieoje matosi kad dauzytum lyg zaideja.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas 2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Jono_Nepazystu 3. Įrodymai: net nereikia 4. Situacijos paaiškinimas: Nematau jokio izeidimo, nes anglas ne izeidimas.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Irisas_ValintuvasSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t):3,3k rida 0 daužtumas https://imgur.com/a/o5fMTq2Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): . https://imgur.com/a/o5fMTq2Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Siūlykit
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irisas_Valintuvas 2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Jonas_Nepazysti 3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas: Visu pirma pats zinai, kad kenkei ir dirbai nesamones ir musai kitus dar pries tai, beje trugdei mano darbui, lipai ant masinos ir kitaip mane provokavai bei paskui dar uzsfiksavau kitus, uzdejau uz gresme zaidejo gyvybei, galejau deti uz kenkejiska elgesi, bet starai tie patys.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...