Cloud_Mane

Narys

Cloud_Mane

Narys
 • ID

  22452
 • Turinio skaičius

  75
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Visi Cloud_Mane pranešimai

 1. Cloud_Mane

  Pagalbos su laiku užstoja fist

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Cloud_Mane 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Samp 3. Problema (apibūdinkite problemą): Turiu widenscreen fixa ir su juo man laikas užstoja fista gal žinote kaip tai sutvarkyt? 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia):
 2. Cloud_Mane

  KEICIU MAISTA IR ENERG I TECH

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Cloud_Mane 2. Kokios rūšies produkciją gaminate:Maista3. Kokios produkcijos norėtumėte gauti:Kiek duosit tiek gerai 4. Nuotraukos su verslo informacija:
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? Cloud_Mane Kam bus naudojamas kanalas?:Pokalbiams Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis :Teip
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Cloud_Mane 2. Kokios rūšies produkciją gaminate:Maistas 3. Kokios produkcijos norėtumėte gauti:15k tech ir 7k energ 4. Nuotraukos su verslo informacija:
 5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.):Jieškau Winderscreen Fix (MOD) Komentaras ko būtent ieškote:Jieškau failiuka kuris iš stretch vaizdo padarytu panašu kaip winderscreen vaizda.(Ps neduokit modifikacijos kuriose yra wshps.asi failo nes kai darau /pzu man tiesiog pasidaro geltona sapalva visas vaizdas ir išmeta iš žaidimo. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 6. Cloud_Mane

  [0.1.8.7] Policijos papildoma komanda.

  Na nesu dirbes policijos darbe bet esu susidures su tokia situacija usu visiškai už
 7. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Cloud_Mane– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Na manau kad reiktu ideti retu transporto pirkima forume.Pvz žmogus pasirenka transporta ir sumoka atitinkama suma savininkuj ar kažkam kas už tai atsakingas ir žaidėjas gautu žaidime transporta nes deti i žaidimo salona kur transporto vertejas siekis milojonus manau neverta.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?:Na atsirastu žmoniu kurie detu tune dežes ant šiu transportu ir butu idomesnio transporto.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):čia visos retos mašinos kurios galetu atsirasti pardavime reikia paeiti iki galo https://greenside.lt/forumas/topic/70923-„mrc“-automobilių-atstatymo-kainos/
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Cloud_Mane 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Sausas_Saukstelis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Ižeidinejimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/6vjKlg4 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/k9NwRwz
 9. Cloud_Mane

  Parduodu nrg pigiai 160k

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:https://imgur.com/a/Q7qcbqp3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/Q7qcbqp4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 160k5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 10. Cloud_Mane

  Prisistatau Jeff_Boyka

  Sveikas Mafijos_Dyleri sekmės žaidime.
 11. Cloud_Mane

  Parduodu 83 id skin

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas):https://imgur.com/a/OUpaf6O3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų):https://imgur.com/a/OUpaf6O4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą:Siulkykit.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra):https://imgur.com/a/jC17Vpc3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas):https://imgur.com/a/jC17Vpc4. Kaina, kiek norite gauti už būstą:Kainas siulykite jus bet nuo 430k iki 550k5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Jeigu kam nereikia baldu kaina galesiu atmest.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:https://imgur.com/a/nEcFUVL3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/nEcFUVL4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Kainas siulykite jus žinoma proto ribose.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 14. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.):GTA SA Ambient Occlusion (No ENB),tai tokia ale modifikacija kuri padaro tokius mini shadows ant žmoniu,kampu,mašinu ir pnšŠiamp modui nereikia galingo pc bet ir ne labai prasto.Jeigu jums labai lagina rašykit į komentarus.Jeigu patiko paspausk širdutę,jeigu norit kokiu modų kuriais pasidalinčiau pvz mechaniku modpack cars,skins,rašykit į komentrarus. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link):https://www.techspot.com/downloads/5077-nvidia-inspector.html patarimas viska padaryt ką jie daro. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video):https://youtu.be/nV0pRUg6or8,pora pavyždių iš manes https://imgur.com/a/Vsafm6a#BmN4gMJ
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Cloud_Mane 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Roki_Reider 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:https://imgur.com/a/HtGTCWZ
 16. Cloud_Mane

  Medicinos centras turi naują direktorių

  Na sveikinu gruzinai,tikiuosi suteiksi malonumo dirbti medikuos.
 17. Cloud_Mane

  Parduodu Bullet pigiai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:https://imgur.com/a/RZ4Efbf yra ginklų bet jei nereikia galiu išimt.Kaina tada bsk nuleisiu.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/RZ4Efbf4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Na daug negausiu bet nuo 170 iki 190k bet jus slk (Ps čia su ginklų kaina)5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Jei ginklų nereikia,kaina bsk nuleisiu.Rašom i pm arba i com.
 18. Cloud_Mane

  Modifikacijų krautuvėlė

  Kokios modifikacijos ieškote :JIESKAU TOKIU ŠVIESU KUR GALE TOKS DIDELIS RAUDONAS...IR PRIEKI BSK PADIDINTA NU KRC KAIP FT SITOJ Modifikacijos pavizdys [Nebūtina] : Ar reikia paaiškinti kaip įsirašyti modifikacija : NE
 19. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas):Domina skrybelės,akiniai,kepurės,laikrodžiai ir kiti3. Pateikite perkamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų):Neturiu jus slk4. Kaina, kiek ketinate sumokėti už aksesuarą:Na žiūrint koks slk.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Su kainom ir ft i com arba i pm
 20. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra):Miestelis BB kolektoriaus nėra,o visa kita matosi nuotraukose.https://imgur.com/a/qThAKRW3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas):https://imgur.com/a/qThAKRW4. Kaina, kiek norite gauti už būstą:Na kaina siulykite jus.5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 21. Cloud_Mane

  PERKU VERSLA IKI 700K

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper 2. Perkamų patalpų dydis:Na pagal kaina manau 50m2 bet jei galit tai ir 100m2 3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis:nera skirtumo 4. Siūloma kaina:iki 800k 5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 22. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper2. Kiek skin dėžių parduosite:26 vnt3. Kiek norėtumėte gauti už vieną skin dėžę:10-11k4. Nuotrauka su įrodymu, kad turite skin dėžių (/sdeze):https://imgur.com/a/a0fIybp5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 23. Cloud_Mane

  Parduodu /sdezes po 10k turiu 26/vnt

  Galima rakint nupirkta viskas
 24. Cloud_Mane

  [0.1.8.7] /gydytis isemimas

  PRIEŠ!!!!!!!!!!!! WT KAI POLICIJA GAUDO TU GYDYTIS NEGALI IR KAM PIRKT VIP TADA SAMP YRA SAMP KUOM BUTENT KLIUDAU TAU ŠI KOMANDA????