Jump to content

Carlos_Gomez

Narys

 • 26

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Carlos_Gomez

Paskutiniai profilio lankytojai

314 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Carlos_Gomez Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Curry_Curry Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Necenzūriniai žodžiai pastoviai, PD įžeidinėjimas Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:https://imgur.com/a/YdK39OJ
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Carlos_Gomez Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):MOD PACK Komentaras apie modifikaciją (nebūtina):LOW MOD PACK Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas): Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda:APAČIOJE MODIFIKACIJŲ ATSISIUNTIMAI: LQ MAŠINOS:http://www.mediafire.com/file/9ovuen0xhgh89ot/Transportas.rar/file PAGRĄŽINIMAI:http://www.mediafire.com/file/ty3u8tifr7gm2ft/PAGR%C4%84%C5%BDINIMAI.rar/file KELIAI:http://www.mediafire.com/file/o5k7dymj22r94ye/KELIAI.rar/file INSANITY ITEMS (t.y. PICKUPS, WEAPONS, ITEMS.):https://www.mediafire.com/file/dxqo6svp0p11d8t/INSANITY_ITEMS.rar/file HUD:http://www.mediafire.com/file/rjn9621v4fm1v91/HUD.rar/file GUI LENTELĖ IR SAMP.DLL:http://www.mediafire.com/file/59j102pj1w3lcyr/GUI_IR_DLL.rar/file AUGALIJA:http://www.mediafire.com/file/ejml4xzd2embdrj/AUGALIJA.rar/file LQ SKIN PACK:http://www.mediafire.com/file/iizrjvehzn0h817/SKIN.rar/file ANIMACIJOS (ŠAUDIMAS SUSILENKUS, RELOAD ANIMACIJA, PED.IFP IR KITA.):http://www.mediafire.com/file/xnwdwf8z0zegxkw/Animacijos.rar/file EFEKTAI:http://www.mediafire.com/file/9rv7sjn9vth2a4e/EFFECTS.rar/file GARSAI:http://www.mediafire.com/file/ss929rxb8isrlw7/GARSAI.rar/file COLORMOD:http://www.mediafire.com/file/1p0eikb4vwzl05s/COLORMOD.rar/file ŠAUDANTI DUSLERKĖ:http://www.mediafire.com/file/xlkcvotkf18c1zt/%C5%A0AUDANTI_DUSLERK%C4%96.rar/file SAMPFUNCS (Reikia dėl kai kurių modifikacijų.):http://www.mediafire.com/file/n0emar8wn79k19a/SAMPFUNCS.rar/file Papildymas V1: PROJECT 2DFX (Patarčiau truputį stipresniems kompiuteriams):http://www.mediafire.com/file/jqas7d82mxo1dqe/PROJECT_2DFX.rar/file PAPILDYTAS TRANSPORTAS:http://www.mediafire.com/file/5f7giyhrjsel4l1/PAPILDYTAS_TRANSPORTAS.rar/file CHECK POINT:http://www.mediafire.com/file/v4ax2hjrj9iln41/CHECK_POINT.rar/file MAŠINŲ ŠVIESOS:http://www.mediafire.com/file/emsekwkw0nqfviz/MA%C5%A0IN%C5%B2_%C5%A0VIESOS.rar/file GATVIŲ STULPŲ ŠVIESOS:http://www.mediafire.com/file/6qbt7cob2olqhje/GATVI%C5%B2_%C5%A0VIESOS.rar/file Papildymas V2: RAINBOW CHAT:http://www.mediafire.com/file/8bcu1fmt3wcozfx/RAINBOW_CHAT.rar/file GINKLAI ANT KŪNO:http://www.mediafire.com/file/bxfjzb8n7yvdhzr/GINKLAI_ANT_K%C5%AANO.rar/file SKYBOX (Dangaus mod.):http://www.mediafire.com/file/tu34fjergugdrz9/SKYBOX.rar/file Jeigu kils klausimų rašykite į AŽ, forume.
 3. IMK MANO NAUDOJAMĄ HUD:https://www79.zippyshare.com/v/iXhRzFJq/file.html JEIGU REIKS PAGALBOS SU ĮSIRAŠYMU SAKYK.. NUOTRAUKA:https://imgur.com/a/HcVYPiL PATIKO? UŽMESK LIKE
 4. Šiandien yra 2020/05/30!

 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Carlos_Gomez Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):samp.dll Komentaras apie modifikaciją (nebūtina):Nuotraukos bus failuose. Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas):- Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda: Pirmas dll : (Nuotrauka faile) Antras dll : (Nuotrauka faile) Trečias dll : (Nuotrauka faile) Ketvirtas dll : (Nuotrauka faile) Penktas dll : (Nuotrauka faile) Šeštas dll : (Nuotrauka faile) Šiuos dll kūriau pats. Kaip instaliuoti? Atsisiunti faila.. "samp.dll" failiuka įkeli į GTA papkę ir viskas.
 6. Plačiau pas mane i pm, man buvo tapati problema.. padėsiu..
 7. Oooo, čia tikrai tiesa, policija turi per daug galios.. Aš UŽ!
 8. Siųskis čia: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/82985-ez-gun-sounds-mod/ Jeigu tiko mod, paspausk +rep.
 9. Pirmas link išvis neveikia HUD.. Antras link: Įsirašius HUD, laikas yra susibugines su ginklų rodymo vieta..., bet žinau, kad reikia, dar kelių file.., kad taip nebūtų, bet ir tie file nepadeda... RAKINKIT TEMĄ.. ATSIUNČIAU IR SUSITVARKIAU PATS..
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Carlos_Gomez Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):HUD Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas:Paprastas mobile hud. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)): Tam kuris numes būtent tokį HUD susimokėsiu..
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Carlos_Gomez Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):Mašinų pack Komentaras apie modifikaciją (nebūtina):Galiu užtikrinti, kad šie mod yra be bug viskas yra ištestuota. Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas): Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda:Video aprašyme..

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...