Cloudas

Narys

Cloudas

Narys
 • ID

  22452
 • Turinio skaičius

  129
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

7 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

733 profilio peržiūros
 1. Sveikinu naujuosius bendradarbius.
 2. Reikia žmogaus kuris moka dirbti su zmodler ar su kažkuo panašaus kad paeidint mašinos moda.Pm del kainos aptarsim.

 3. Cloudas

  Peku šiuos skin

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas):Domina šie skinai:17ID,46ID,101ID,154ID,170,ID,223ID,291ID,292ID,296ID,299ID3. Pateikite perkamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų):nelabai turiu susiraskit per google tsg iraše id.4. Kaina, kiek ketinate sumokėti už aksesuarą:Biudžetas 180k šiaip kainas siulote jūs bet kas turit ,292id ar ,296 Id skinus atiduosiu už 180k o už 46id ir 223id nu duosiu 50k priklauso nuo retumo.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 4. Cloudas

  „BMC“ Algos.

  Jūsų „Vardas_Pavardė“:Cloud_ManeAr norit atsiimti sukauptus pinigus?: TeipJūsų praeitos savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka:https://imgur.com/a/EnhGiesJūsų šios savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka:https://imgur.com/a/Ot4MsEt
 5. Cloudas

  [0.1.8.7] Pasiūlymas mechanikų darbui.

  Aš esu dvipusės nuomonės,nu gerai nebebutų tunė dėžių tai nebebutu pelno projektui,paskui už labai pigia kaina gali turėti išvajotos išvazdos transporta,o žaidėjai kurie turi tuos transportus kainos kristų stipriai.Na taip man asmeniškai tas tunė dežių dėjimas nelabai patinka bet su jomis atsiranda ir vertė tai esu šiuo atvejų prieš!!!
 6. Cloudas

  „BMC“ Dronas.

  Vardas_Pavardė:Cloud_ManeKurios paros metu spėjote į droną(atsitiktiniu ar 18:00h):18hĮrodymai, iš kurio transporto pasikrovėte vaistus:https://imgur.com/a/41ivmZwPer kiek laiko spėjote:5 min kažkur
 7. Cloudas

  PERKU 100M2 2LVL VERSLA

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Perkamų patalpų dydis:100m23. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis:24. Siūloma kaina:Iki 1mln 5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Šaka nesvarbu susidevejimas taipat,ždž kuo pigiau tuo geriau.
 8. Cloudas

  PARDUODU UŽ 200K FULL TUNE SULTAN

  Parduotas rakinkit
 9. Cloudas

  „BMC“ Prekyvietė.

  Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje:Cloud_ManeKelioms savaitėms norite prasitęsti nuomą ( įrašyti 1 savaitei / 2 savaitėms)?:2Įrodymai pervedus atitinkamą sumą į darbo fondą:https://imgur.com/a/NKIJB89
 10. Cloudas

  „BMC“ Dronas.

  Vardas_Pavardė:Cloud_ManeKurios paros metu spėjote į droną(atsitiktiniu ar 18:00h):18hĮrodymai, iš kurio transporto pasikrovėte vaistus:https://imgur.com/a/xP8lxcNPer kiek laiko spėjote:2.86 min ?
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Cloud_Mane2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:Apačioje3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:200k5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 12. Cloudas

  „BMC“ Algos.

  Jūsų „Vardas_Pavardė“:Cloud_ManeAr norit atsiimti sukauptus pinigus?: TaipJūsų praeitos savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka:Pirma alga.Jūsų šios savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: