Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Benny_Hill

Narys

 • 5

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

119 profilio peržiūros
 1. Malonu, kad helovino neužmiršot, bet atnaujinimu jau serveriui reikėtu!
 2. Glaziai tu ce sumontavai, saunuolis! Man patko Spaudziu zalia kibina!
 3. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Benny_HillKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): ENBIšsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: Sveikučiai greenside forumo lankytojai gal šioje sferoje yra žmonių kurie pasakytu kokia modifikacija, tiksliau ENB galima būtu panaudoti mano kompiuterio specifikacijoms? Pageidavimai, kad tai nebūtu šaltas, arba per daug šviesus ENB, žodžiu siūlykit viska, atsirinksiu pats! AČIŪ!Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)): LOPTOPAS!
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Benny_HillSuteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai ir t.t): Nesvarbu rida, ko pigiau to geriau.Kaina, kurią ketinate sumokėti už transporto priemonę: 250-300kPapildoma informacija (nebūtina): Butinai be dauztumo!!!!!!
 5. Laikraščius skaityt jau nebe madoj... Bet realiai iš grafines pusęs gražu, skaitytoja sudomint moki, bet aš irgi labiau už audio formatą!

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...