Garry Matthews

Narys

Garry Matthews

Narys
 • ID

  23106
 • Turinio skaičius

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. PALIKIMO ŠABLONAS:1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Garry_Matthews2. Ar reikės sugrąžinti Jūsų 10.000€ už darbo sutartį?: nereikės.3. Paskutinis pasisakymas prieš palikimą: tariam sudie, mojam ranka, mano karjera medikuos baigta.
 2. Dzień dobry, štai antai tatai antrasis pokalbių numeris, kuris išvers (o gal ir ne) iš koto net ir visko mačiusius! Iš karto galiu atsakyti žmonėms apie audio formatą - jo nebus. Nebent sudarysite tam reikiamas sąlygas, o garsintoju taps Rytis Zemkauskas, ačiū. Kaip visada noriu padėkoti savo gyvenimo meilei @Jizzy už motyvaciją bei nuolatinę pagalbą ir konsultacijas. Žinoma, nuoširdžiai dėkoju ir savo pašnekovui, kuriuo šįsyk (surprise, surprise) tapo @Gruzinas_Tortilla Gero skaitalo! DĖMESIO. Šis leidinys yra visiškai unikalus autoriaus darbo vaisius ir bet kokie panašumai ar sutapimai su egzistuojančiais leidiniais yra visiškai atsitiktiniai. 2019© redakcija "Briedis"
 3. 1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Garry Matthews2. Laiko tarpas, per kurį busite neaktyvus: vakar diena ir šiandien 09-12/133. Priežastis kodėl būsite neaktyvus: laiko stygius, paskaitos, vėlai grįžtu.
 4. Garry Matthews

  „Health & Care Community Hospital“ || Gydymo įrankiai

  1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Garry_Matthews2. Kurias užduotis įvykdėte? tikiuosi, kad įvykdžiau ir užduotį nr. 2 užduotis nr. 3
 5. Garry Matthews

  „Health & Care Community Hospital“ || Gydymo įrankiai

  1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Garry_Matthews2. Kurias užduotis įvykdėte?: užduotis nr. 1 užduotis nr. 3
 6. Garry Matthews

  „Health & Care Community Hospital“ || Vaistų sandėliai

  1. Vardas_Pavardė: Garry_Matthews 2. Spoileris:
 7. Garry Matthews

  „Health & Care Community Hospital“ || Gydymo įrankiai

  1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Garry_Matthews2. Kurias užduotys įvykdėte bei ar buvo sunku?: užduotis nr. 3
 8. Garry Matthews

  [Gs] POKALBIAI SU PROJEKTO ŽAIDĖJAIS - NR.1

  Sekmadienis. Tortilijos. Stay tuned.
 9. Garry Matthews

  „Health & Care Community Hospital“ || Gydymo įrankiai

  1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Garry_Matthews2. Kurias užduotys įvykdėte bei ar buvo sunku?: užduotį nr. 1. Sunku tikrai nebuvo, tiesiog šiandienos reikalai pakišo koją įvykdyti jas visas.3. Įrodymai: https://imgur.com/a/H22RChs
 10. Garry Matthews

  „Health & Care Community Hospital“ || Darbo sutartis

  1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Garry_Matthews 2. Kontrakto termino ilgis (1-7d.): 7 dienos. 3. Ar pasižadate laikytis visų „PMC“ darbo taisyklių?: tikrai taip. 4. Įrodymai pervedus 10.000€ į fondą už darbo sutartį: štai antai įrodymai
 11. God dag, po ilgų svarstymų ir abejonių, nutariau prakalbinti jūsų projekto žinomiausius ir įdomiausius žmones. Už inspiraciją noriu padėkoti brangiausiam savo kolegai @Jizzy Myliu ir bučiuoju. Turėjau planų pakalbinti kitą, jums puikiai žinomą žmogų, kuris deja, nebuvo labai atviras pasiūlymui, tačiau galiu pasidžiaugti, kad sutikau ne ką mažiau įdomų žmogų, @Edvis Gaming, kuris be jokių abejonių ir sąlygų, priėmė mano siūlymą ir labai draugiškai atsakė į visus, net galbūt ir ne visai patogius, klausimus. Tad dar kartelį ačiū tau. Tikiuosi ši publika mėgsta skaityti ir ateityje norės išvysti dar daugiau pokalbių. Gero skaitalo! DĖMESIO. Šis leidinys yra visiškai unikalus autoriaus darbo vaisius ir bet kokie panašumai ar sutapimai su egzistuojančiais leidiniais yra visiškai atsitiktiniai. Jei leidinyje radote save ir tai jus nudžiugino, džiaugiuosi. Jei pasipiktinote, kaltinkite save. PATOGESNIAM SKAITYMUI NUORODA Į IMGUR'Ą 2019© redakcija "Briedis"
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Garry'Matthews • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Cesar'Salvatore • Už ką yra giriamas šis administratorius?: tiesą sakant jau seniai norėjau pagirti šį žmogų. Visi puikiai žinome, kokia yra didžioji dalis SA-MP'o žaidėjų - agresyvi nykštukų mafija. Tačiau šis žmogelis, nuo pat pirmų mano dienų, savanoriškai ir labai nuoširdžiai, suteikė ir suteikia reikiamą pagalbą. Mandagus, draugiškas ir pavyzdingas serverio pilietis. Žodžiu, žmogus nuo dūšios. Džiaugiuosi, jog teko susidurti būtent su juo. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui?: sveikatos ir sėkmės gyvenime ar darant karjerą. • Ar jis vertas premijos?: manau, kad taip. Jis vertas premijos.
 13. Garry Matthews

  Emigruoju / Garry_Matthews

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Garry_Matthews Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : registracijos data 2018 lapkritis, tačiau intensyviau žaisti pradėjau prieš savaitę. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : ~5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : tiesiog iš žaidėjų kitame projekte. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : reikėjo atsikvėpti, o ir ilgai netrukus pats projektas žlugo. Greenside pasirinkimo priežastis paprasta - akivaizdus pranašumas prieš kitus projektus lyginant kokybę. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : įvykdžiau, sunku tikrai nebuvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : išbandžiau visus darbus nereikalaujančius pakvietimo. Įdomiausias ir pelningiausias darbas, mano nuomone, ūkininkavimas. Nuobodžiausias - gaisrininkai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : sunkumų nekilo. Viską aprodė kolega. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : išties. Dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : yra buvę. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : visko pakanka ir problemų su paieškomis nekilo. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : nenaudojau, kol kas neprireikė. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : teko. Skirtingos aplinkybės, skirtingos situacijos. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : pakankamas ir aiškus, o kartais net ir per daug įkyrus. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : tai nėra susiję su naujokais, tačiau vienintelė mintis, kuri šiuo metu kilo, tai perdėtas bandymas apsaugoti žaidėjų orumą. Kalbu apie bereikalingą cenzūrą, kuri yra neveiksni ir tragiška ar flood'o/spam'o kontrolė. Mano kuklia nuomone viso to tikrai nereikia.