Jump to content

gandriukai

Narys

 • 32

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Pranešimai parašė gandriukai


 1. Hi, prisiruošiau atnaujinti Behance profilį, tai sukūriau jau greičiausiai matyto appso dizaino prezentaciją. Norėjosi parodyti, kad dizainas sukuriamas ne per 2 valandas nuo tam tikros programos atsidarymo: Idėja, t. y. problema ir jos sprendimas, koncepto plėtimas, struktūros kūrimas ir pan. Žodžiu, užeisit į prezentaciją, daugiau pamatysit apie darbo procesą ir galutinius rezultatus. 

  Taip pat norėjosi šiek tiek užvesti ant kelio, kad būtų lengviau suprasti, jog UI dizainas (User Interface design) nėra tas pats, kas UX (User Experience design).

  Dizaino prezentacija. Būtų džiugu, jei įvertintumėt pastangas paspausdami „Appreciate This“ mygtuką behance projekto puslapyje. Ačiū!

  Mano visi kiti naujausi darbai „guli“ Instagrame bei Dribbble profiliuose.

  P5zr0LT.png

   


 2. Sveiki,

  pastarąsias dvi savaites daug ką veikiau ir man daug kas nutiko. Jau ne pirmą kartą čia skelbiuosi, bet šiuo metu gana aktyviai dalinuosi darbais tiek dribbble, tiek instagrame. Mano darbus instagrame pastebėjo ir "repostino" agentūros bei puslapiai su 109 tūkst., 17 tūkst., 14 tūkst. sekėjų. Neabejoju, kad daugumai tai atrodo juokinga, bet man, kaip jaunam dizaineriui bet koks „public exposure“ yra labai svarbus. Taip pat dirbu su keliais kitais projektais, bei su kolega kuriame savo projektą, susijusį su dizainu, kuris, greičiausiai bus pilnai veikiantis po naujųjų metų.

  Dauguma, su kuo bendrauju žino, ką šiuo metu veikiu, bet gal yra žmonių, su kuriais nebendrauju, bet nori sužinoti ką veikiu. Esu pirmakursis studentas, studijuoju Škotijoje „Digital Interaction design“ programą. Per daug čia neišsiplėsiu, bet jei kam įdomu kaip sekasi škotijoje, ką mokinamės, esu pradėjęs rašyti blogą (blogą buvau priverstas rašyti anglų kalba dėl studijų), kurio nuorodą galėčiau atsiųsti asmeniškai. Jei kas dvejoja dėl studijų užsienyje ar galvoja apie dizaino studijas būtent mano universitete, mielai padėsiu, jei parašysit žinutę.

   

  Bet pagrindinis šios temos tikslas ne toks. Kaip visada, atėjau „kaulyt“ paspaudimų :))

  Užvakar dalyvavau Adobe live dizaino konkurse, kuriame per dvi valandas reikėjo sukurti UI dizainą su Adobe XD programa tema „gėlės“. Konkursą laimėjau aš, kurio prizas visų Adobe programų (Adobe CC) metų  „subscriptionas“, kurio reguliari kaina virš 700 eurų metams. Sūkūriau prototipą išgalvotai kaktusų parduotuvei, o vėliau ir jį animavau su Adobe AE.

  Štai kaip jis atrodo, už kiek vieną „Appreciate this“ paspaudimą Behance puslapyje lenkiu žemai galvą :)

  Pilną dizainą galite pamatyti Behance profilyje arba paspaudus ant nuotraukos.

  ea36d758922789.5a0e1da13d05d.gif

   

  Laukiu atsiliepimų, klausimų ar tiesiog komentarų. Beje, užeikit ir į mano dribbble profilį, kuriame taip pat yra keletas naujų darbų.


 3. Nesu labai didelis geimeris, bet reikia pafreepostint vieną kartą, kad Marco išversčiau iš efektyvumo topų :)

  Prieš keturis, o gal net daugiau metų buvo labai kabinęs mane Team Fortress 2. Šaudyklė, su šiek tiek animacinėm grafikom, bet kai buvo pats TF2 pikas, būdavo labai smagu pažaisti lietuvių serveriuose, nes nebuvo vien tik šaudymas, o labiau eidavom pabendrauti vieni su kitais. Vienas naujesnių žaidimų, kuris labai sudomina iš pradžių yra Rust. Man tai kažkas buvo nauja, priimtina, įdomu, tik tiek, kad po kelių kartų aukščiausio lygio pasiekimo. Tik, manau, kad tai trumpalaikis žaidimas, nors ir yra daug serverių, bet vieną kartą perėjęs ir tapęs geriausiu daugiau žaisti nebenori. Dar vienas labai vaikiškas žaidimas, kurį su mielu noru žaisdavau – FlyFF. Anime primenančios grafikos, žemi, plonais balsais žmogeliukai, skleidžiantys juokingus garsus besimušdami.


 4. Sveikas, jaunime,

  pastaruoju metu labiau pradėjau dirbti su mobiliųjų aplikacijų dizainais. Čia mano naujausias darbas, jis dar ypatingas tuo, kad pirmą kartą kūriau animuotas sąsajas, kitaip, interakcijas. 

  Šio darbo užduotis buvo perkurti vieną egzistuojančios programėlės puslapio išvaizdą. O ar tai, ką aš sukūriau yra gražu, spręsti jums. Bet kokia argumentuota kritika yra labai laukiama. 

  Kadangi nevisada sukuriu temą su nauju dizainu, kviečiu sekti mane, be abejo, jei įdomu, dribbble soc. tinkle arba instagram paskyroje

  ult.gif


 5. Hey, 

  grįžtu su dizainu, tik šį kartą jis ne toks kaip įprasta. Savanoriškai sukūriau puslapio išvaizdą savo gimnazijos puslapiui, norėjau, kad jis nebūtų tas banalus, padrikas ir sudėtas atbulom rankom dizainas, o ar tai pavyko – įvertinti jums. Tikiuosi, tai bus šioks toks judėjimas mokslo įstaigų puslapių dizainų tobulėjimo link. Na, bent vienas dalykas, kurio daugumoje mokslo įstaigų puslapiuose nėra – responsive versijos, mano darbe atsirado.

  Live dizainą, jei įdomu, galėsite išmėginti šį vakarą, apie 22 val. (nors tiesą sakant, šiek tiek jis pakito dėl to, kad ne viską gali programuotojas atvaizduoti, ką dizaineris sugalvoja ir nupiešia).

  Jei jaučiate bent kokį susižavėjimą, paspauskite „Appreciate this“ mygtuką Behance projekto puslapyje. Ačiū.  Taip pat, esu atviras darbo pasiūlymams :)

  Pilna dizaino peržiūra Behance profilyje. 

  e2e59551590085.58f6079ec7b3a.png

   

  Atsakymus į klausimus žymiai operatyviau atsakyčiau asmenine žinute.

   

   


 6. Sveiki, 

  Po ilgų darbų, džiaugiuosi galėdamas pristatyti dar vieną savo dizainą. Džiugu, kad teko kurti būtent greenside.lt serveriui, projektui, kuris neapsiriboja nusistovėjusiais SAMP žaidimo standartais, siekia ir tikiu, kad pasieks daugiau.

  Mano siekiamybė buvo sukurti paprastą, švarų, patogų bei vizualiai išvaizdų dizainą. Ar man tai pavyko palieku spręsti jums. 

  Dizainas nežymiai po programavimo darbų pasikeitė, bet kviečiu žvilgtelėti į orginalą, jo pristatymą:

  Pilna dizaino prezentacija Behance svetainėje

  UFZL7nU.png?1

   

  Esu laisvai samdomas dizaineris, visada laukiu jūsų užsakymų :)

  Taip pat parduodami šie dizainai:

  d0195ac193ee47639a948dce833a3e74.png


  Visus mano darbus galite rasti Behance profilyje.


 7. Sveiki, dalinuosi savo naujausiu darbu. Mintis kilo, kai pagalvojau, kad gaila, jog nebėra jokio aktyvaus forumo/bendravimo platformos dizaineriams, kur jie galėtų dalintis savo darbais, dalintis pamokomis, gauti atsiliepimų bei konstruktyvios kritikos, kur galėtų varžytis, kur galėtų dalyvauti konkursuose, vartotojai būtų skirstomi pagal jų įgūdžius, būtų keliamas kokybiškas ir patvirtintas turinys tobulėjimui dizaino srityje. Užsidegiau ties ideja, nutariau bent pabandyti. Dizainas kaip ir baigtas, bet greičiausiai tai jis tik ir liks tik dar vienu eksponato mano portfolio svetainėje. Laukiu argumentuotos kritikos, nuomonių, pastabų.

   

  Dėl įdomumo, ar būtų tokio forumo paklausa?

   

  Jei darbas patiko, įvertinkit paspaudimu „Appreciate this“ Behance projekte. :)

   

   

  2P5cSgj.png

   

   

   

  PILNAS DIZAINAS


 8. Sveiki, pastarąsias dienas intensyviai dirbau prie šio dizaino. Mintis kilo šį dizainą sukurti, kai pradėjau žaisti Rust Experimental žaidimą, kai sugalvojau serverį kurti, kai supratau, kad reikia susikurti jau ir dizainą. Kol kas čia atejau ne serverio pareklamuoti (iš tiesų, net nėra dar ką reklamuoti, nors vis tiek, kad nekiltų įtarimų užtušavau pavadinimą), bet pasidalinti savo nauju darbu. Smagu piešti sau pačiam, bent gali žinoti, kad nedulkės, o tikrai bus panaudotas. Labai laukiu komentarų, simpatiją darbui galite išreikšti paspausdami mygtuką „Appreciate this“ Behance projekte. smile.png


   


  sneek peak:


  kpnfKSi.png


   


  Pilna dizaino peržiūra Behance profilyje. 9. Žodžiu, pristatau ilgai lipdytą, bet dar nepabaigtą projektą. Vienas žmogus, vieną dieną parašė man ir teiravosi dėl grafikos darbų, tik išgirdęs, kad reikia dizaino SAMP serveriui, iškart nebenorėjau turėti su juo reikalų. Įsikalbėjus paaiškėjo, kad kreipiasi labai sumanus žmogus, beje, buvęs ilgametis SAMP žaidėjas, daugkartinis aukštų pozicijų savininkas. Nežinau kodėl ir kaip, bet pasirašiau jam padėti, nors tarp kitko, labai nustebau, kad būtent jam reikėjo grafikos darbų. Po kelių ilgų susirašinėjimų supratau, kad žmogus tikrai nori, o kas svarbiausia, ir gali sukurti labai stiprų konkurentą lietuvos SAMP serveriams.


  Na, bet ne reklamuoti čia atėjau, iš tikro, net ir nėra ką dar reklamuoti, nes serveris geriausiu atveju pasirodytų tik rudeniop.


  Aš noriu pasidalinti savo pirmąją savo grafinių darbų būsimam serveriui dalimi. Dizainai įvadinių puslapių į serverį: pirmasis bus naudojamas serveriui nestartavus, jame bus rodomas serverio aprašymas, kuris palaipsniui, kartu su modifikacijos kūrimo procesu platės; antrasis bus naudojamas jau veikiant serveriui, kuriame bus pateikti svarbiausi ir labiausiai ieškomi/skaitomi forumo segmentai, tarp jų: naujausios žinios, atnaujinimai, paslaugos, renginiai ir darbai.


   


  Simpatiją darbui galite išreikšti paspausdami mygtuką appreciate this behance projekte.


   


   


  sneek peak 


  U4PfoES.png


   


   


  Pilnas dizainas 10. žinai prieš kiek laiko tas darbas buvo darytas, ir tavo manymu ieškodamas idėjos ieškočiau halflife logo ar kažko panašaus? nemanau.. tą formą dariau iš galvos, nori tikėk nori ne.

  nori pasakyt, kad šitą darbą jau buvai pasidaręs prieš porą metų, tik dabar įkėlei? :DD

  labai norėčiau pažiūrėt su kuo ir kaip piešiai, net ir bet kam piešiant tokio lygumo padaryt praktiškai neįmanoma.

   

  gali nebesimazint, perskaityk ką pats parašei, suprasi, koks fainas esi.


 11. .psd reik? :D aš ir dariau tą darbą, ir mano vartotojas yra Justin_Gonzales vartotojas, gandriuk tu *cenzūra* [ turiu lygiai to pačio darbalaukio, kuris yra citatoje, ir dabartinio ]

  šaunu kad darei jį, o tada kam ieškot du kartus laimės su tuo pačiu darbu, bet kas pažiūrėjęs gali įžvelgti didelius panašumus. Tobulėk, kurk kažką naujo, du kartus tos pačios prekės vienai auditorijai neparduosi.

   

  ir btw, nežinai kodėl hl2 logotipas taip sutamta su tavo shape? ai žinau, half life nukopijavo nuo tavęs. 

   

  o6frvZx.jpg

   

  kurk kažką naujo

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...