Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Raymond_Washington

Neaktyvus

 • 6

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Herceg_Cheetan 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Pradėjau prieš maždaug savaitę žaisti vėl. 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 5-6 metus. 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Žinau senai, iš draugų. 5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Buvau sustojęs žaisti SAMP todėl, atsakyti į šį klausimą nėra atsakymo. 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Nebuvo sunku. 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Kolkas dirbu medkirčiuose, sekasi puikiai. 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Lengva. 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Kai prireikia panaudoju. 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Nebuvau. 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Pakanka visko. 12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Nenaudojau. 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Neteko. 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Pakankamas ir aiškus. 15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Nieko, viskas puiku.
 2. tikrai sunku saudyti, kai yra crosshairas:D
 3. Anthony_Quintero vartotojas konfiskuotas + RCON. kieno cia akk vps

  1. Tony_Express

   Tony_Express

   2018/11/17 – Jayden_Campbell (Lukas_Lawson, Hiruki_Fujiwara, Jey_King, Jacob_Light, Andrius_Quatro, Anthony_Quintero) – neleistinų modifikacijų naudojimas – amnestijos galimybė bus svarstoma 2020/05/01.

  2. Raymond_Washington

   Raymond_Washington

   esme tame kad jau serve nebuvau nuo paskutinio bano, ir kazkoki lempini akk prirasi ;D

 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Raymond_Washington2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Projektą atradau prieš keletą dienų, normaliai žaisti pradėjau nuo vakar.3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Kelerius metus.4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Forumuose.5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Pabodo ta pati rutina, važinėti ir kelti ridą, išgirdau jog čia daugiau galimybių ir užsukau.6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Nevykdžiau, pritrūko tą dieną laiko.7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Dirbu valytoju, bandysiu įvykdyti visus darbo pasiekimus iki 10 auksinio.8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Nebuvo sudėtinga.9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Naudoju nedažnai.10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Nebuvau, draugiški žaidėjai.11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Visko per akis.12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Neteko dar naudoti, kai prireiks tikrai panaudosiu.13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Neteko dar.14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Pakanka ir pakankamai aišku.15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Nieko nereikia keisti.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...