Jump to content

Greitis_Maksimas

Narys

 • 16

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

69 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Greitis_Maksimas Jūsų pasirinktas skaičius (1 - 200): 144 Laisvas palinkėjimas visiems: Sekmės man ir kitiems
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Greitis_Maksimas Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: Nerašo , pasakyta tik kad tvarkos prižiūrėtojas. Už ką buvote užtildytas: Keiksmažodžius Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą: https://imgur.com/a/o74Xgh7, Nei aš keikiaus nei aš ką, vakar atsijungiau nieko, prisijungiu mute , forume praėjau nėra sukurtos jokios anketos apie mano užtildymą.
 3. Jūsų Vardas_Pavarde: Greitis_Maksimas Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Būtu šaunu laimėti.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Greitis_Maksimas 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Pradėjau žaisti prieš 3 dienas 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 1-2 metai 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Draugas pasiulė 5. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį?: Draugas 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Taip, įvykdžiau buvo lengva suprasti ir 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Picerininku, gaisrininku , medkirčiu visi darbai patiko ypač picerininkas 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Nelabai 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Gan dažnai labai padeda surasti norimas vietas 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne, dar 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Yra pakankamai, galima puikiai atpažinti ir surasti 12. Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Nelabai dar naudojau, bet praverčia 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Naudojau, ir kiti žaidėjai priema tavo kvietima , iškart keliauja pas tavęs ir nereikia laukti ilgai. 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Serveryje yra daug informacijos kuri tiksliai išaiškinta ir lengvai galima įvykdyti norima dalyka. 15. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Manau dabar viskas suprantama, gal ateityje ir atsiras kitų žmonių norų bet dabar viskas yra puiku.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...