Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Greitis_Maksimas

Narys

 • 7

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Jūsų V_P: Greitis_Maksimas 2. Ar sutinkate su visomis firmos taisyklėmis, ir jų laikysitės?: Taip 3. Įrodymai, jog paaukojote reikiamą sumą į darbo fondą: https://imgur.com/a/LOmsSiJ
 2. Jūsų Vardas_Pavarde: Greitis_Maksimas Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Būtu šaunu laimėti.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Parselis_Koksas 2. Pareigūno Vardas_Pavardė :Lucas_Roigy 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Pareigūnas įtarė šį žmogų už žodį "Ahujiet" šio žodžio apskritai kalboje nėra JOKIOJE, kalbant apie žodį ahujet, šis žodis reiškia mandravojimą, tad už šį žodį bausti negalima. 4: Jūsų įrodymai https://imgur.com/a/1fH9wxg Direktoriaus pastaba: Tavo paties įrodymuose matosi kaip bandai įžeisti pareigūną.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Greitis_Maksimas 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Pradėjau žaisti prieš 3 dienas 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 1-2 metai 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Draugas pasiulė 5. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį?: Draugas 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Taip, įvykdžiau buvo lengva suprasti ir 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Picerininku, gaisrininku , medkirčiu visi darbai patiko ypač picerininkas 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Nelabai 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Gan dažnai labai padeda surasti norimas vietas 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne, dar 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Yra pakankamai, galima puikiai atpažinti ir surasti 12. Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Nelabai dar naudojau, bet praverčia 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Naudojau, ir kiti žaidėjai priema tavo kvietima , iškart keliauja pas tavęs ir nereikia laukti ilgai. 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Serveryje yra daug informacijos kuri tiksliai išaiškinta ir lengvai galima įvykdyti norima dalyka. 15. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Manau dabar viskas suprantama, gal ateityje ir atsiras kitų žmonių norų bet dabar viskas yra puiku.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...