Jump to content
Pakviesk naują žaidėją ir uždirbk kreditų! ×
Summer event 2021! ×
Atranka į direktorių prižiūrėtoją ×

Doom_Boom

Narys

 • 80

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Paskutiniai profilio lankytojai

247 profilio peržiūros
 1. Palikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Doom_Boom Kokį laiko tarpą išbuvote firmoje: Nuo 2021.05.11 iki 2021.06.16 Palikimo priežastis: Pradėjau pradirbinėti į diena po 60min ir nepildyti algos jau 3savaitę. Nusprendžiau užleisti vietą geresniems ir aktyvesniems žaidėjams. Ačiū! @Dovydas_Weed už duota galimybe išbandyti save mechanikų firmoje. Sėkmės darbuose mechanikai :). Ar norėsite atgauti pinigus už darbo sutartį?:Pasilikit :).
 2. Jūsų vardas pavardė žaidime:Doom_Boom Kokį skaičių renkatės?(Nuo 1 iki 50):42 Ka norėtum palinkėti kitiems serverio žaidėjams /imu
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Doom_Boom Jūsų dukterinės įmonės numeris: 55 Į kokį rangą keliates: 2 Kaip sekėsi keltis rangą, kokie pastebėjimai?: labai gerai.
 4. Jūsų vardas pavardė žaidime: Doom_Boom Kokį skaičių renkatės?(Nuo 1 iki 100): 2 Laisva vieta pasireikšti. (Pageidautina be keiksmažodžių, įžeidinėjimų.): Ačiū!
 5. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Doom_Boom Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?:Taip Įrodymai, jog pervedėte tinkamą sumą:https://imgur.com/a/xW6GtMc
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Doom_Boom • Jūsų pasirinktas skaičius 0-100:: 11
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Doom_Boom Jei laimėsite, ką veiksite su vila: bandysiu įrenginėti. Laisva vieta išsireikšti (pageidautina be keiksmažodžių ar įžeidinėjimų):Labas vakaras:)
 8. Jūsų Vardas_Pavardė:Doom_Boom Koks metų laikas jums labiausiai patinka, Kodėl ?:Vasara, nes nereik eiti į mokykla ir galima gerai praleisti laiką :).
 9. Jūsų Vardas_Pavardė:Doom_Boom Kokia yra jūsų mėgstamiausios mašinos markė, kodėl?: Volvo⌃. Nes volvo⌃ yra graži ir konfortiška mašina .
 10. Jūsų Vardas_Pavardė: Doom_Boom Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Kempiniukas,Simpsonai,Tomas ir Džeris.
 11. · vardas / pavardė žaidime Doom_Boom · tekstas BOOM · pageidautinos spalvos Geltona ir juoda.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Doom_Boom Koks yra jūsų mėgstamiausias darbas projekte, kodėl ?:Medikai, nes atsirado helis ir yra geri bendradarbiai ir valdžia :).
 13. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė:Doom_Boom Nuo kada žaidi projekte ?:2020 Kokį keistai įdomų faktą žinai ?:Vairuotojai nužudo daugiau elnių negu medžiotojai.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė:Doom_Boom Palinkėjimas žaidėjams:Smagių švenčių :)
 15. Turbūt todėl ir negavau buvau užblokuotas 1000min veltui.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.