Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Criss Costello

Neaktyvus

 • 53

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 2

  Laimėta dienų

Criss Costello paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 8 2017

Criss Costello turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Apie Criss Costello

 • Gimtadienis 1998.04.04

Paskutiniai profilio lankytojai

676 profilio peržiūros
 1. Jei perki už tokią kainą, tai rašyk ne man, o kažkam kitam.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Bagažinė tuščia. Detaliau nuotraukose. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/BGMJm 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykit. 5. Papildoma informacija: Domina keitimas.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Yra saulės baterija. Daugiau žaidime. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): Kaip už tokią kainą interjeras nėra įspūdingas. Kas turės reikiamą pinigų kiekį žaidime pasižiūrės. Įkėliau tik išorės nuotraukas. http://imgur.com/a/yGy2r 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Namas yra paliktas pardavinėti už 500k. 5. Papildoma informacija: Pigiai atiduodu su saulės baterija. Namo id 52. Jokių derybų, nes ir taip pigu.
 4. Blogai, kad per anksti palikau darbą, bet jūs čia pavarėt per veiklą
 5. PATINKA 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t): Nesvarbu, siūlykite viską. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: iki 280k 4. Papildoma informacija: Siūlyti tik forume až arba apačioje. PATINKA
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Criss_Costello • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Karolis_Sudoku • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Puikiai atlieka savo darbą • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Toliau likti tokiam pat. • Ar jis vertas premijos ?: Taip.
 7. Kaip netingi tiek rašyt. Gerai aprašei, kurk toliau!
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Viskas apačioje. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Derinama. 5. Papildoma informacija: Butas pagrindiniame kaimelyje. Ir paliktas pardavinėti už 190k. Dėl galutinės kainos susitarsime.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...