Criss Costello

Narys

Criss Costello

Narys
 • ID

  16267
 • Turinio skaičius

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Criss Costello paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 8 2017

Criss Costello turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

560 profilio peržiūros
 1. Criss Costello

  Parduodu!

  Jei perki už tokią kainą, tai rašyk ne man, o kažkam kitam.
 2. Criss Costello

  Parduodu!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Bagažinė tuščia. Detaliau nuotraukose. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/BGMJm 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykit. 5. Papildoma informacija: Domina keitimas.
 3. Criss Costello

  Perku mašiną iki 280k

  NUSIPIRKAU.
 4. Criss Costello

  Parduodu namą.

  Jeremy rakink temą. Parduota.
 5. Criss Costello

  Parduodu namą.

  Kainą galima paderinti.
 6. Criss Costello

  Parduodu namą.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Yra saulės baterija. Daugiau žaidime. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): Kaip už tokią kainą interjeras nėra įspūdingas. Kas turės reikiamą pinigų kiekį žaidime pasižiūrės. Įkėliau tik išorės nuotraukas. http://imgur.com/a/yGy2r 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Namas yra paliktas pardavinėti už 500k. 5. Papildoma informacija: Pigiai atiduodu su saulės baterija. Namo id 52. Jokių derybų, nes ir taip pigu.
 7. Criss Costello

  Parduodu įrengtą butą.

  Butas buvo sėkmingai parduotas!
 8. Criss Costello

  Medikai/Mechanikai/Furistai 2017/08/13 veikla.

  Blogai, kad per anksti palikau darbą, bet jūs čia pavarėt per veiklą
 9. Criss Costello

  Perku mašiną iki 280k

  PATINKA 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t): Nesvarbu, siūlykite viską. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: iki 280k 4. Papildoma informacija: Siūlyti tik forume až arba apačioje. PATINKA
 10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Criss_Costello • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Karolis_Sudoku • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Puikiai atlieka savo darbą • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Toliau likti tokiam pat. • Ar jis vertas premijos ?: Taip.
 11. Criss Costello

  Parduodu SULTAN su full tune

  Keičiam į mano elegy
 12. Criss Costello

  [GIDAS] Pirmieji pinigai!

  Kaip netingi tiek rašyt. Gerai aprašei, kurk toliau!
 13. Criss Costello

  Parduodu įrengtą butą.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Criss_Costello 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Viskas apačioje. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Derinama. 5. Papildoma informacija: Butas pagrindiniame kaimelyje. Ir paliktas pardavinėti už 190k. Dėl galutinės kainos susitarsime.
 14. Criss Costello

  [Konkursas] laimėk BOBCAT

  Laimėtojas: Carlos_Mendetti.
 15. Criss Costello

  Parduodu NRG-500

  PARDUOTA.