Jump to content
Pirkdami kreditus SMS žinute naudokite naują numerį – 1679. ×

Rajonski_Prakuror

Narys

 • 73

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

192 profilio peržiūros
 1. • Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: Įžeidinėjimai • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://prnt.sc/CGfbh6RK--BS
 2. Vardas_Pavarde: Rajonski_Prakuror Prisijungusiųjų į Forumą skaičiaus spėjimas: 257
 3. Vardas_Pavarde: Rajonski_Prakuror Kaip sekėsi Helovino evento metu? Labai lengvai
 4. kas cia su servu vyksta?

  1. Karosas_Julius

   Karosas_Julius

   O kas vyksta atsigauna.

 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rajonski_Prakuror 2. „Premium“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje : Dem_Onas 3. Už ką yra peikiamas šis „Premium“ žaidėjas ?: Netinkamas /ats naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://prnt.sc/WYPRsdwBz2n0
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rajonski_Prakuror Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): davai nors viena galiu laimet ar ne.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rajonski_Prakuror Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: nuo 2021-09-25 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: nebeatsimenu net kada pradėjau. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Draugai, internetas. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Tiesiog adminai nedraugiški ir ekonomika prasta buvo. Ar atidžiai skaitėte pateiktą informaciją apmokymu metu? Jei taip, tai ar buvo sunku ją suprasti?: Taip. Jei įsiskaitai tai nesunku suprasti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiaus
 8. Jeigu nematei dėl bukles tai buvo nuo šuolio per tiltą ir sumažėjo bukles, o kad atsitrenkiau vieną kart tai ar čia jau išprovokavimas?.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Whytune_Nekazka Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Jessy_Corres taxi direktorius Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Keiksmažodžiai darbo metu. Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas:
 10. 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: Keiksmažodžiai 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 11. 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: ižeidinėjimai 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 12. Kaip Rokas pasakytų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės!
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Whytune_Nekazka 2. „Premium“ žaidėjo Vardas_Pavardė serveryje : Gintoki_Hashimoto 3. Už ką yra peikiamas šis „Premium“ žaidėjas ?: blogas /ats naudojimas kai negali padėti situacijoje! 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2022 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.