Jump to content

Terrance_Velaquez

Narys

 • 27

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

686 profilio peržiūros
 1. @Setth_Collins' Prasymu - skiriama @Bonnie_Rosa.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Terrance_Velaquez.• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Nuo_Nulio.• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Bandymas papirkti administratoriu, teigia jog turi ss kaip naujoka nusoviau, ikels jeigu nesumokesiu. (krc bandymas papirkt naudodamas santaza. :D)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://imgur.com/a/fVU5J
 3. 1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Terrance'Velaquez 2. Paspaudėte LIKE ant šio posto[Privaloma]?: Taip.
 4. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Terrance_Velaquez Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Pries savaite~ pradejau. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 3-4metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Misteis'Pro pasake. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Idomios darbu sistemos, labai geri anticheatai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Tbh, Nevygdziau tu apmokymu Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Ispradziu pradejau Medkirciu, labai patiko sistemos, ir po kazkiek laiko reikejo upgradint, i Ukininkus, dar nebandes su pakvietimu darbu del mazo xp. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nelabai, uzteko karta i minimepa paziuret susiradau. BTW labai graziai vidus su-mappintas mano manymu. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Ispradziu viskam naudojau, bet dabar jau reciau nes pats pradedu pazinti mepa. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip, nespejau is vm pastato nubekt iki masinu kazkoks admins nusove, bet ten tai pox. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip pakanka, labai patiko ir padejo ta ideja su dviraciu nuoma kuri ismetita po visus miestelius. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, padejo kai nusove tas adminas prie vm kaip pasakojau anksciau. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko, dekingas dviraciu nuomai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Kiek ziurejau ir skaiciau viskas buvo gerai ir detailiai parasyta, supratau viska. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Gal padaryti kad naujokai spawnintu netoli vm, ir dar elektronikos parduotuve butu arciau.
 5. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Terrance_Velaquez Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Pries savaite~ pradejau. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 3-4metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Misteis'Pro pasake. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Idomios darbu sistemos, labai geri anticheatai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Tbh, Nevygdziau tu apmokymu Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Ispradziu pradejau Medkirciu, labai patiko sistemos, ir po kazkiek laiko reikejo upgradint, i Ukininkus, dar nebandes su pakvietimu darbu del mazo xp. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nelabai, uzteko karta i minimepa paziuret susiradau. BTW labai graziai vidus su-mappintas mano manymu. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Ispradziu viskam naudojau, bet dabar jau reciau nes pats pradedu pazinti mepa. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip, nespejau is vm pastato nubekt iki masinu kazkoks admins nusove, bet ten tai pox. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip pakanka, labai patiko ir padejo ta ideja su dviraciu nuoma kuri ismetita po visus miestelius. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, padejo kai nusove tas adminas prie vm kaip pasakojau anksciau. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko, dekingas dviraciu nuomai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Kiek ziurejau ir skaiciau viskas buvo gerai ir detailiai parasyta, supratau viska. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Gal padaryti kad naujokai spawnintu netoli vm, ir dar elektronikos parduotuve butu arciau.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...