Bonnie_Rosa

Narys

Bonnie_Rosa

Narys
 • ID

  17211
 • Turinio skaičius

  227
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 1. Bonnie_Rosa

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bonnie_Rosa2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Fūristų direktorė3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: Nepilnai du mėnesius4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Realiai nėra ką komentuoti. Neturiu motyvacijos vykdyti išsikeltus tikslus, kad ir kaip norėtųsi. Plius koją kiša asmeniniame gyvenime kylančios problemos. Atleiskit visi, kuriuos nuvyliau. Nelaiku viskas gavosi ir tenka nutraukti savo veiklą SAMP pasaulyje. Dėkoju @Justas_Jucius už pagalbą, buvai mano didžiausias ramstis paskutiniu metu, @Pronis_Kadilaks už geriausio pavaduotojo titulą, @Setth_Collins' už pagalbą surandant pavaduotoją, @Rokas_Lays taip pat už palaikymą ir pasitikėjimą. Sėkmės būsimiems direktoriams. Nenuvilkit geriausio DP.
 2. Bonnie_Rosa

  Įrašai į NDS+GS

  Anketos šablonas pildančiajam:-Mano V_P ir pareigos: Bonnie_Rosa, fūristų direktorė.-Kaltinamojo asmens V_P: Dante_Leone-NDS / Medinis / Akmeninis: NDS-Kaltinamojo asmens prasižengimai: Septynių dienų neišdirbimas. -Nusižengimų įrodymai:
 3. qY6dUpj.png

  Rytoj 16:00 žaidime planuojama atranka į "GFL" firmą! Linkiu visiems sėkmės, persiskaitykite informaciją ir kitas temas. Žmonės, priimti per šią atranką, bus registruojami DP užduotyje, tad rinksime tik aktyvius ir motyvuotus žaidėjus. Geros dienos!

 4. qY6dUpj.png

  Sveiki! Šiandien 19:00 žaidime vyks atranka į "GFL" (kitaip pervežėjai arba furistai) firmą! Motyvuokite save, persiskaitykite temas (ne vien tik taisykles!!!) ir būkite pasiruošę tapti vienu iš mūsų. Geros dienos!

 5. Bonnie_Rosa

  Vadovų neaktyvumo pranešimai

  Jūsų V_P serveryje: Bonnie_Rosa Atstovaujama firma ir pareigos joje: Furistai, direktorė Priežastis dėl kurios būsite neaktyvus: Išvykstu, beveik visą dieną nebūsiu namuose. Kiek laiko nebūsite aktyvus vadovas: 1 dieną. Gali būti, jog vakare trumpam prisijungsiu. Pasižadėjimas, kad kol Jūsų nėra - firma išliks prižiūrėta kito vadovo: Firmą prižiūrės @Pronis_Kadilaks
 6.  

   Tema užsirakins šiandien 18:00. Nepraleiskite savo progos ir sužibėkite pervežėjuose! 

 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Bonnie_Rosa 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Mono_Logo 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://prnt.sc/jmwjsd
 8.  Užsirakins jau rytoj, 17:00!!!;)

  1. endrewas

   endrewas

   Linkiu kandidatams sėkmės!

 9. Bonnie_Rosa

  Vadovų neaktyvumo pranešimai

  Jūsų V_P serveryje: Bonnie_Rosa Atstovaujama firma ir pareigos joje: Furistai, direktorė Priežastis dėl kurios būsite neaktyvus: Reikalų mokykloje daug ir kt. Kiek laiko nebūsite aktyvus vadovas: 1-3 dienas. Pasižadėjimas, kad kol Jūsų nėra - firma išliks prižiūrėta kito vadovo: Firmą prižiūrės @Pronis_Kadilaks.
 10. Bonnie_Rosa

  Nepateisinti lūkesčiai: naujasis dušmanų valdovas

  Sveikinu Poki, pagaliau pasiekei tą taksų drk
 11. Bonnie_Rosa

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bonnie_Rosa 2. Jūsų atstovaujama firma?: Fūristai 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Pronis_Kadilaks @Pronis_Kadilaks 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Žmogus patikimas, turi mano pasitikėjimą dar nuo Roko direktoriavimų laikų. Labai draugiškas, su visais gerai sutaria. Geras pagalbininkas, rodo didelį potencialą, žino ką daro ir kaip tai daro. Rupūžiumi būdamas, savo darbą atliko be priekaištų. Net neabejoju, kad būdamas pavaduotoju parodys tikrąjį save ir nenuvils manęs. Tikiuosi, kad su tavo pagalba firma vystysis dar greičiau, kaip tavo žalias kadilaks. 5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: Teip 6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu 7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2018.05.09
 12. Bonnie_Rosa

  Selijos LAIKRAŠTIS. Nr2

  Na toks čia ir manymas, vienintelis atlikai,ta vieta ir viena buvo atlikus, tai ir įdėjau tave į ten