Matt_Rivera

Narys

Matt_Rivera

Narys
 • ID

  5140
 • Turinio skaičius

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

451 profilio peržiūros
 1. Matt_Rivera

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1. Jūsu V_P žaidime Matt_Rivera. 2. Koki skaičių renkatės? 5. 3. Ką darysite su pinigais? Taupysiu vardan verslo.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Rivera. 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Automobilis. 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: https://imgur.com/gallery/RImGdYU
 3. Matt_Rivera

  1000 Kreditų dalybos!

  Anketa: Jūsų V_P žaidime: Matt_Rivera. Skaičius nuo 1 iki 100: 97. Ką darysite su laimėtais kreditais?: Išleisiu ant pareigų.
 4. Matt_Rivera

  Pasiruošimas prieš 1 vloga. ( Konkursas ). jau atrastas.

  Padaryta, bei sekmės didžiausios kuriant toliau video!
 5. Matt_Rivera

  Prisistatau Žemaitis_Žmogus

  Labai patiko skaityti tavo prisistatymą. Realiai viską supratau, na žinoma, ne taip toli ir gyvenu nuo Žemaitijos. Malonu labai ir didelės sekmės žaidime ir pačiam gyvenime. Sekmės iš Šiaulē.
 6. Matt_Rivera

  Serverio vartotojo registracijos atnaujinimas,

  Galbūt kiek pasunkins naujų vartotojų registraciją, tačiau vardan žaidimo kokybės kenkėjų pašalinimo - verta.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Matt_Rivera. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Nedas_Hackeris. 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Flood'inimas, spam. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/gallery/6WLOkdZ
 8. Matt_Rivera

  Prisistatau Mister_Crime

  Sveikas ir didžiausios linkiu sėkmės moksluose bei gyvenime!!
 9. Matt_Rivera

  [ENB] enb silpnesniems pc

  - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Zapaco. - Kokia modifikacija dalinatės [ENB, SKIN, CAR, CLEO ir t.t.]?: ENB. - Modifikacijos parsiuntimo nuoroda: http://www47.zippyshare.com/v/b0ama50z/file.html - Nuotraukos/Vaizdo įrašas, kuriame atsispindėtų modifikacija: Kaip įsikelti? Tesiog, visus atsisiųstus failus keliame į pagrindinę GTA SA direktoriją.
 10. Matt_Rivera

  Greenside.lt atributika

  Žiauriai gražūs, spaudžiu dešinę.
 11. Matt_Rivera

  McGregorio oficiali grafikos parduotuvė.

  DARBO TIPAS?[AVATARAS/PARAŠAS/KT.]: Avataras DARBO DYDIS?[150X150/450X150]: 150x300 JŪSŲ NORIMAS [sUB TEKSTAS]: DARBO PAVYZDYS [NEBŪTINA]: http://greenside.lt/uploads/profile/photo-4918.gif?_r=1452196630 JŪSŲ NORIMAS [TEKSTAS:] Rivera (Galit ir didžiosiom) PAVEIKSLĖLIS IŠ KURIO BUS DAROMAS DARBAS [bŪTINA]: Ant šito nereikia manau. Tik užmesk kokį mėlyną ar geltoną foną.
 12. Matt_Rivera

  McGregorio oficiali grafikos parduotuvė.

  DARBO TIPAS?[AVATARAS/PARAŠAS/KT.]: Avataras DARBO DYDIS?[150X150/450X150]: 150x300 JŪSŲ NORIMAS [sUB TEKSTAS]: DARBO PAVYZDYS [NEBŪTINA]: JŪSŲ NORIMAS [TEKSTAS:] Rivera (Galit ir didžiosiom) PAVEIKSLĖLIS IŠ KURIO BUS DAROMAS DARBAS [bŪTINA]: http://www.part.lt/perziura/6ad83500212e5a42a6b67239d252031a509.png arba http://www.part.lt/perziura/9028300574a9032fd7086cebb0bced39860.gif
 13. Matt_Rivera

  AVA7ARAI.

  faking nais.
 14. Matt_Rivera

  Emigruoju Matt_Rivera

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Matt_Rivera Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Užsiregistravau į serverį prieš daugmaž savaitę. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Maždaug nuo 2011 metų. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Reklamų, draugų, žaidėjų. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Neteko rimtai čia dar žaisti, norisi bandyti kažko siekti. Ypač sudomino šis serveris dėl sistemų, mapp darbų, gan nemažo žaidėjų skaičiaus. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, įvykdžiau visas. Sunku nebuvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Pelningiausi turbūt neoficialūs darbai. Teko dirbti tik valytoju. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, užteko parašyti /gps. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Dabar kai esu naujas čia, taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip, nuomojamo transporto ieškoti labai nereikia, dažnai būna visai čia pat jis. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar nebuvo prireikę pagalbos iš administratorių. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko naudotis šia komanda. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Taip, kaip sakiau, viską naudojantis serverio duodama informacija, savarankiškai darau, nereikia administratorių pagalbos kolkas. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Mano manymu, keisti neverta nieko, kadangi viskas ir taip pakankamai suprantama ir aišku.