Matt_Rivera

Narys

Matt_Rivera

Narys
 • ID

  5140
 • Turinio skaičius

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

489 profilio peržiūros
 1. Matt_Rivera

  „GSMP“ - Neaktyvumas/Palikimas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Matt_Rivera. 2. Priežastys dėl ko imate neaktyvumą : Kaip minėjau esu išvykęs, ryt jau turėsiu galimybę normaliai žaisti. 3. Neaktyvumo laikotarpis : Šiandien. 4. Įrodymai, kad pervedėte 2.000 eurų (1 dienai) : Ryt bus pervesta už visas tris dienas.
 2. Matt_Rivera

  „GSMP“ - Neaktyvumas/Palikimas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Matt_Rivera. 2. Priežastys dėl ko imate neaktyvumą : Išvykstu į užsienį atostogomos. Turėsiu galimybę tik pažaisti labai trumpai, tad dėl visa ko paimsiu neaktyvumą kuriam laikui. 3. Neaktyvumo laikotarpis : Kolkas tik šiandien ir ryt. 4. Įrodymai, kad pervedėte 2.000 eurų (1 dienai) : Dar neturėjau galimybės pervesti, tad kai tik turėsiu progą pervesiu už abi dienas.
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matt_Rivera. • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Bet. • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Kick'inimas be priežasties. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/U1RyIjl
 4. Matt_Rivera

  „GSMP“ - Savaitės ataskaita

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Matt_Rivera. 2. Jūsų praeitos savaitės /bendradarbiai lentelė (nebūtina, jeigu pirmą kartą pildote) : ---- 3. Sekmadienio (prieš baigiant dirbti) /bendradarbiai lentelė : https://imgur.com/7O355jo 4. Kiek asmeninių taškų turėtumėte gauti : 821. 5. Kokiai komandai atstovaujate (pavadinimas) : Pieniniai dantys.
 5. Matt_Rivera

  „GSMP“ - Darbo sutartis

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Matt_Rivera. 2. Kiek laiko pasirašote darbo sutartį(1 – 7 dienų) : 7. 3. Įrodymai, kad pervedėte į įmonės fondą 10.000 eurų : https://imgur.com/yRExS6x
 6. Matt_Rivera

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1. Jūsu V_P žaidime Matt_Rivera. 2. Koki skaičių renkatės? 5. 3. Ką darysite su pinigais? Taupysiu vardan verslo.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Rivera. 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Automobilis. 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: https://imgur.com/gallery/RImGdYU
 8. Matt_Rivera

  1000 Kreditų dalybos!

  Anketa: Jūsų V_P žaidime: Matt_Rivera. Skaičius nuo 1 iki 100: 97. Ką darysite su laimėtais kreditais?: Išleisiu ant pareigų.
 9. Matt_Rivera

  Pasiruošimas prieš 1 vloga. ( Konkursas ). jau atrastas.

  Padaryta, bei sekmės didžiausios kuriant toliau video!
 10. Matt_Rivera

  Prisistatau Žemaitis_Žmogus

  Labai patiko skaityti tavo prisistatymą. Realiai viską supratau, na žinoma, ne taip toli ir gyvenu nuo Žemaitijos. Malonu labai ir didelės sekmės žaidime ir pačiam gyvenime. Sekmės iš Šiaulē.
 11. Matt_Rivera

  Serverio vartotojo registracijos atnaujinimas,

  Galbūt kiek pasunkins naujų vartotojų registraciją, tačiau vardan žaidimo kokybės kenkėjų pašalinimo - verta.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Matt_Rivera. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Nedas_Hackeris. 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Flood'inimas, spam. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/gallery/6WLOkdZ
 13. Matt_Rivera

  Prisistatau Mister_Crime

  Sveikas ir didžiausios linkiu sėkmės moksluose bei gyvenime!!
 14. Matt_Rivera

  [ENB] enb silpnesniems pc

  - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Zapaco. - Kokia modifikacija dalinatės [ENB, SKIN, CAR, CLEO ir t.t.]?: ENB. - Modifikacijos parsiuntimo nuoroda: http://www47.zippyshare.com/v/b0ama50z/file.html - Nuotraukos/Vaizdo įrašas, kuriame atsispindėtų modifikacija: Kaip įsikelti? Tesiog, visus atsisiųstus failus keliame į pagrindinę GTA SA direktoriją.
 15. Matt_Rivera

  Greenside.lt atributika

  Žiauriai gražūs, spaudžiu dešinę.