Woolfy_Dog

Narys

Woolfy_Dog

Narys
 • ID

  7298
 • Turinio skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

482 profilio peržiūros
 1. Woolfy_Dog

  Ieškau BMW e36

  Sveikas, radau BMW e36 LQ (Low Quality) modą. Linkas : https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/38007-bmw-m3-e36.html
 2. Woolfy_Dog

  Ieškau Dark ENB

  Sveikas, manau radau tavo ieškomą modifikaciją (ENB). Modifikacijos link'as : Pats jį naudojau, viskas veikia kuo puikiausiai, nesukelia didelių frame drop'ų. Patariu pasidaryti GTA folderio kopiją, jeigu modifikacijos įsirašymas praeitų nesklandžiai.
 3. Woolfy_Dog

  Prisistatau Cleme_Tean

  Sveikas, sėkmės tau projekte, biški storas ?
 4. Woolfy_Dog

  Parduodu daug skin, aksesuarų.

  Sveikas, paimčiau tą plikių už 3k
 5. Woolfy_Dog

  {giveaway} Sultan

  Woolfy_Dog
 6. Woolfy_Dog

  ,,Softy'' modifikacijų parduotuvė

  1. Jūsų slapyvardis žaidime:Woolfy_Dog 2. Amžius:14 metų. 3. Kodėl norite dirbti modifikacijų parduotuvės darbuotojumi?Atrodo tikrai įdoniai, turiu laiko, praleidžiu daug laiko forume 4. Jūsų aktyvumas per dieną:Visaip. 2-4 val.
 7. Woolfy_Dog

  Emigruoju Woolfy_Dog

  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016/04/18 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Su pertraukom, apie 5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Draugai pradėjo žaisti, tai ir mane pakvietė ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Jis realistiškas, įdomios funkcijos, labai pagarbūs žaidėjai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip įvygdžiau, buvo nesunku ir viską supratau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Dirbu pirmą darbą, Šiukšlių išvežiotoju ar kaip ten. Dar nespėjau pamatyti kaip ten tame darbe viskas veikia. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Visiškai ne, nes CHAT'e buvo parašyta jog pažymėta CP, RADAR'e viskas buvo nurodyta. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Taip, kol dar nežinau serverio visų vietų. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Nei karto nebuvau miręs, nes žaidėjai tikrai pagarbūs. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Pakanka, nes aš jų randu visur, kur man reikia. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Nenaudoju. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Taip naudojai, buvo truputi sunku suprasti kaip ten viskas vyksta, bet susitvarkiau. Iškvietimą priėme per 5min. Ilgokai manau, taxistai nelabai reguoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Žaidžiu SAMP'ą jau tikrai ilgą laiką, tai pagalbos man nereikia niekur. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Viskas aišku. Bent jau man tai tikrai buvo viskas aišku nežinau kaip kitiems.