Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Woolfy_Dog

Neaktyvus

 • 13

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Woolfy_Dog

 • Gimtadienis 2002.08.30

Paskutiniai profilio lankytojai

631 profilio peržiūros
 1. Sveikas, radau BMW e36 LQ (Low Quality) modą. Linkas : https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/38007-bmw-m3-e36.html
 2. Sveikas, manau radau tavo ieškomą modifikaciją (ENB). Modifikacijos link'as : Pats jį naudojau, viskas veikia kuo puikiausiai, nesukelia didelių frame drop'ų. Patariu pasidaryti GTA folderio kopiją, jeigu modifikacijos įsirašymas praeitų nesklandžiai.
 3. Sveiki, kodėl negaunu kodo į savo telefoną ? Numeris įvestas teisingai.

 4. Sveikas, sėkmės tau projekte, biški storas ?
 5. Kur rasti vipų taisykles ?

  1. Falanji

   Falanji

   Čia tu gali rasti VIP taisykles.

    

  2. Egidijus_Frost
 6. Sveiki, ar eina atsiblokoti IP baną, PAYSERA banko sąskaita ?

 7. 1. Jūsų slapyvardis žaidime:Woolfy_Dog 2. Amžius:14 metų. 3. Kodėl norite dirbti modifikacijų parduotuvės darbuotojumi?Atrodo tikrai įdoniai, turiu laiko, praleidžiu daug laiko forume 4. Jūsų aktyvumas per dieną:Visaip. 2-4 val.
 8. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016/04/18 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Su pertraukom, apie 5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Draugai pradėjo žaisti, tai ir mane pakvietė ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Jis realistiškas, įdomios funkcijos, labai pagarbūs žaidėjai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip įvygdžiau, buvo nesunku ir viską supratau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Dirbu pirmą darbą, Šiukšlių išvežiotoju ar kaip ten. Dar nespėjau pamatyti kaip ten tame darbe viskas veikia. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Visiškai ne, nes CHAT'e buvo parašyta jog pažymėta CP, RADAR'e viskas buvo nurodyta. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Taip, kol dar nežinau serverio visų vietų. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Nei karto nebuvau miręs, nes žaidėjai tikrai pagarbūs. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Pakanka, nes aš jų randu visur, kur man reikia. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Nenaudoju. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Taip naudojai, buvo truputi sunku suprasti kaip ten viskas vyksta, bet susitvarkiau. Iškvietimą priėme per 5min. Ilgokai manau, taxistai nelabai reguoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Žaidžiu SAMP'ą jau tikrai ilgą laiką, tai pagalbos man nereikia niekur. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Viskas aišku. Bent jau man tai tikrai buvo viskas aišku nežinau kaip kitiems.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...