Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Vaidas21

Narys

 • 32

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

271 profilio peržiūros
 1. Anketa: 1.Jūsų tikslus V_P: Vaidas_Sargas 2.Jūsų skaičiukas nuo 0 iki 100:24 3.Kodėl norite šios mašinos ir ką veiksite su ja serveryje:Noriu pkelt rida iki 1l.
 2. 1.Parašyti savo tikslu V_P žaidime;Vaidas_Saugas 2.Kodėl norite ją laimėti;Nes noriu jos rida pkelt iki 1lemo. 3.Ką darysite su ją laimėjus;Kelsiu rida . 4.Ar tikites laimėti šį automobilį;Truputi
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Vaidas_Sargas Ką veiksite su šią mašiną? :Niekam neparduosiu kelsiu rida iki 1limono. Ar tikitės laimėti? Truputi bet tikrausei prlaimesiu man nesiseka.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė? :Vaidas_Sargas 2.Ar tikrai galėsite dalyvauti lenktynėse?Taip 3.Ko tikitės iš šio turnyro?Gerai praleisti laika 4.Ar viską supratote? (Jeigu yra kažkas neaiškaus į forumo až)Viska supratau
 5. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Vaidas_Sargas Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016/04/18 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 2metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :iš draugu ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :geras serveris Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : tai,nesunku jes suprasti Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ dirbau udnegesiu picinku,ukinikus.pleniga buvo ugnegesio darbas Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ne Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : nelabai ,sunku ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : taip naudoju,pdejo Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : teko,greitai Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ neteko Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Ne pinigu uzdirpti nesunku bet reike dirpt.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...