Jimmy_West

Narys

Jimmy_West

Narys
 • ID

  8555
 • Turinio skaičius

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

726 profilio peržiūros
 1. Jimmy_West

  Dėl Gta-Samp

  Vienas iš sprendimų: Išjunk GTA. Pasijunk Task Managerį; Išjunk beveik visų programų procesus, skype, shadowplay ir kitų, tik neišjunk svarbių Windows procesų;
 2. Jimmy_West

  Pagalbos, bus atsilyginta!

  Tuojaus į PM atsiųsiu keletą fixų.
 3. Jimmy_West

  [1.8.1] Gaisrininkų pasiūlymas

  Čia tau ne realybė, namas nesudegs, kad ir kiek laiko tu jo neužgesinsi.
 4. Jimmy_West

  Padėkit man su crash'u

  Tai tu įsirašyk grynai be modų san andresą. Ištrink pilnai gta sa papkę ir sampo
 5. Jimmy_West

  Padėkit man su crash'u

  Tai gta sa persirašyk ir nebus bėdų
 6. Jimmy_West

  Peikiu Jimmy_West

  Atsiprašau dėl šitos situacijos. Kadangi draugas per ts paprašė nužudyti. Ir aš sumaišiau tavo id. Labai labai apgailėstauju ir tikiuosi daugiau tokių klaidų nebepadarysiu.
 7. Jimmy_West

  Gal kas žinote šią dainą?

  Sveiki, galbūt kažkas žino šios dainos pavadinimą?
 8. Jimmy_West

  Emigruoju Jimmy_West

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jimmy_West Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016.06.17 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 3-4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Iš draugų. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Kadangi šiame serveryje yra daugiau tvarkos, geresnės sistemos ir draugiškesni žaidėjai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdžiau visus be problemų. Viską supratau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Kadangi žaidžiu tik nuo vakar, dirbau trijuose darbuose tai yra: • Šiukšliavežys, šiame darbe užsidirbau pirmuosius savo pinigėlius ir šio darbo sistema buvo tikrai įdomi ir unikali; • Gaisrininkas, šį darbą gavau šiandiena, kai pasikėliau XP. Šiame darbe susidūriau su gaisrais ir maloniais bendradarbiais. • Picų išvežiotojas, šį darbą dirbu dabar. Šiame darbe galima gaminti picas, kas yra tikrai šaunu ir įdomu, kadangi pirmą kartą matau tokią sistemą. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunku, kadangi žemėlapyje ją rodė. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Šiek tiek dar naudoju, bet pagrindines serverio vietas pradedu įsiminti. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau nušautas už nieką tik kartą. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Pakanka, rasti tikrai nėra sunku, kadangi jo yra beveik kiekviename kaimelio kampe. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, taip man ši komanda labai padėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kviečiau taxi ir medikus, iškvietimus tikrai greitai priėmė ir jų dėka pasiekiau kėlionės tikslą ir buvau išgydytas. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Kolkas jokių neaiškumų neturiu. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau dabar yra viskas tikrai gerai, ir nieko keisti nereikia.