Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Jimmy_West

Neaktyvus

 • 52

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

975 profilio peržiūros
 1. #darktheme, nes akys man išdegs

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 komentarai
  2. Troy Wyatt

   Troy Wyatt

   chromo nenaudoji tai sok po kilpa

  3. Jimmy_West

   Jimmy_West

   kam man ta naršyklė kur tik resursus ėda?

  4. Troy Wyatt
 2. Vienas iš sprendimų: Išjunk GTA. Pasijunk Task Managerį; Išjunk beveik visų programų procesus, skype, shadowplay ir kitų, tik neišjunk svarbių Windows procesų;
 3. Tuojaus į PM atsiųsiu keletą fixų.
 4. Čia tau ne realybė, namas nesudegs, kad ir kiek laiko tu jo neužgesinsi.
 5. Tai tu įsirašyk grynai be modų san andresą. Ištrink pilnai gta sa papkę ir sampo
 6. Tai gta sa persirašyk ir nebus bėdų
 7. Atsiprašau dėl šitos situacijos. Kadangi draugas per ts paprašė nužudyti. Ir aš sumaišiau tavo id. Labai labai apgailėstauju ir tikiuosi daugiau tokių klaidų nebepadarysiu.
 8. Sveiki, galbūt kažkas žino šios dainos pavadinimą?
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jimmy_West Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016.06.17 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 3-4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Iš draugų. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Kadangi šiame serveryje yra daugiau tvarkos, geresnės sistemos ir draugiškesni žaidėjai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdžiau visus be problemų. Viską supratau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Kadangi žaidžiu tik nuo vakar, dirbau trijuose darbuose tai yra: • Šiukšliavežys, šiame darbe užsidirbau pirmuosius savo pinigėlius ir šio darbo sistema buvo tikrai įdomi ir unikali; • Gaisrininkas, šį darbą gavau šiandiena, kai pasikėliau XP. Šiame darbe susidūriau su gaisrais ir maloniais bendradarbiais. • Picų išvežiotojas, šį darbą dirbu dabar. Šiame darbe galima gaminti picas, kas yra tikrai šaunu ir įdomu, kadangi pirmą kartą matau tokią sistemą. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunku, kadangi žemėlapyje ją rodė. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Šiek tiek dar naudoju, bet pagrindines serverio vietas pradedu įsiminti. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau nušautas už nieką tik kartą. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Pakanka, rasti tikrai nėra sunku, kadangi jo yra beveik kiekviename kaimelio kampe. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, taip man ši komanda labai padėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kviečiau taxi ir medikus, iškvietimus tikrai greitai priėmė ir jų dėka pasiekiau kėlionės tikslą ir buvau išgydytas. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Kolkas jokių neaiškumų neturiu. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau dabar yra viskas tikrai gerai, ir nieko keisti nereikia.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...