Emilis_Deere

Narys

Emilis_Deere

Narys
 • ID

  11923
 • Turinio skaičius

  234
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

5 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

2.515 profilio peržiūros
 1. Emilis_Deere

  „BMC“ Neaktyvumas/palikimas.

  Anketa neaktyvumui:1. Jūsų Vardas_Pavardė: Emilis_Deere2. Kiek laiko būsite neaktyvus(nuo iki): Iki rytoj.3. Priežastis kodėl būsite neaktyvus: Išvažiuoju iš namų, gryšiu rytoj.
 2. Emilis_Deere

  „BMC“ Darbo kontraktas.

  Šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė: Emilis_Deere.2. Sutarties laikas (1-7d): 7d.3. Ar susipažinote su darbo informaciją ir pažadate jos laikytis: Žinoma.4. Įrodymai, kad paaukojote į fondą 10.000 tūstančių: https://imgur.com/a/eMRPdhA
 3. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Kimba_Marcius 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Black_Elegy 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/AK3Qwd7 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/AK3Qwd7
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Emilis_Deere• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Rimantas_Ronaldas• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas. Mano mašina (Elegy) stovėjo prie skelbimų kontoros, o žmogaus paklausus kuris priimė laužą atsakė, jog laužas buvo prie ligoninės.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/0sLr1vM
 5. Emilis_Deere

  [0.1.8.7] Saugi zona

  Prieš , tam yra skirtas policijos darbas, bei parašykite jiems, jog jus žudo/daužo
 6. Emilis_Deere

  Emilis_Deere Prašo asmeninio kanalo

  https://imgur.com/a/ORwCxy3
 7. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Emilis_Deere 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Zigmas_Skarabejus 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/p08wkXL 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/p08wkXL
 8. Emilis_Deere

  Perku 100m2 verslą.

  Temą galima rakinti. Verslas nupirktas. @Jeremy_Redwood
 9. Emilis_Deere

  Parduodu NRG-500 155id (reta)

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emilis_Deere2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Reta 155id spalva, bei su ja gerai derinasi mėlyna. Viskas nuotraukose3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/EdDleR94. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 210k 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Susiekite žaidime arba forume.
 10. Emilis_Deere

  Perku 100m2 verslą.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emilis_Deere2. Perkamų patalpų dydis: 100m23. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Energija,2lvl4. Siūloma kaina: Siūlome iki 1,5m.5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Susiekite forume arba žaidime.
 11. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? :Emilis_Deere Kam bus naudojamas kanalas?:Minecruftui, ir šiaip su draugais pakalbėt. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) :https://imgur.com/a/kcuiuht Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis :Susipažinau.
 12. Esu už mokamas aikšteles, bet prieš tas atitvaras kelio. Kodėl? Kadangi policijai nebeliks darbo, ir pasidarys jame nuobodu.
 13. Emilis_Deere

  [0.1.8.7] Nauja vairavimo mokykla.

  PRIEŠ. Kadangi tavo sakomas ,, Parkėringas '' yra kitame serveryje, tai nemanau jog serverio administracija norės tai kopijuoti. O Lyg ir kažkur girdėjau, jog apmažės transportas tiek darbuose, ir VM.