Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pasiūlymas "ORAI"

Rekomenduojamas pranešimas

b6d5d530df7594669dd139b87dbf75ea134.jpg

Sveiki taigi aš su dar vienu pasiūlymu. Šis pasiūlymas žinomas manau visiems, tačiau žinau tik porą serverių kurie naudoją šį dalyką.

 

Tiesiog padaryti kaip realiame gyvenime orus. Tiesiog pagal kokį Vilnių, Kauną ar kitokį lietuvišką miestą taip ir serveryje būtu toks oras. Tik manau nedaryti ant tokių miestų kur prie jūros, nes ten dažnai rūkas būna.. :D . Tiesiog jeigu Kaune saulė šviečia, tai ir serveryje švies. Jeigu lis, tai ir serve lis. Tieisog žiūrint kaip toje programoje rašys - rodys. Taip pat ir su naktimi, diena. 17 valanda pradėtu temti, 18 valandą jau būtu tamsu. Tačiau jau dienos ilgėja, tai ir serveryje būtu daugiau šviesos vis. Tai tiek.

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/index.php?/user/662-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ka tu nusisneki, kad Klaipedoje pastovus rukas ? Jeigu ten negyveni tai ir patylek geriau ! Aplamai, kodel butent pagal kazkoki miesta ? Jugi galime buti unikalus ir susigalvoti savo orus bei ju prognozes.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

;DDD Gal dar įdėti temometrą , kuris rodytų kiek pas tave kambarį temperatūros ? :DDDD Baik tu , nesamonę konkrečia čia šovei .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Totali nesamonė,tikrai yra daug geresnių idėjų ir tokią kišt,gadint serverį tikrai neapsimoka. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man visai patiko šita ideja bet gal jus bereikalo nefreepostinkit ir nekurkit bereikalingu ideju nes dabar niekas neturi laiko ir manau net neigivendintu tokiu ideju, jugi savininkai užsiėme jiem ir taip galvas reikia sukti kaip servą atidaryti ir sutvarkyti kad nebutų nei lagų nei klaidų nei bugu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visu pirmą pildyk pagal anketą. Manau šis dalykas galėtų atsirasti serveryje, bet tai nėra būtina. Ir padaryti komandą, /pakeistiora|/oras|/giedra tam jog jeigu visą dieną būtų prastas oras

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai apkrautu serverio sistema kuri būtu panaudota geresniems dalykams nebent padaryti ,kad kiekvienoj vietoj skirtingas oras būtu tuomet vat įdomiai gan arba sniega padaryti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku tik su tavo laiko pasiūlymu, bet dėl orų tai tikrai neprotinga, yra daug žaidėjų kuriem lagina dažnai nuo lietaus ar kitokių orų, manau reikia padaryti 2 skirtingus vasariškus orus per diena. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.