Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

"Kitokie Pasikalbėjimai" Informacija

Aomine_Daiki

Rekomenduojamas pranešimas

[GFX]


"Kitokie Pasikalbėjimai" Informacija


 


Trumpa INFORMACIJA


 


Šę laidą sukūrė Lucas_Petrov bet jis po kelių LAIDŲ paliko savo vedėjo sostą jį perima Kaspras ir jis bandys jį atgaivinti jis bandys kviesti tuos žmones kurie nusipelnę atsisėsti ant "Kitokie Pasikalbėjimai' Kėdės pirma jo laida neyvyko nes neturėjo laiko ir negalėjo susitarti su Edgaru bet dabar jis čia ir bandys padaryti tai ko dar nieks nematė bandys atgaivinti taip kad visus sudomintų jis ir jo pašnekovas jis dabar užsibrėžęs vieną tikslą surasti tą asmenį kuris galės kalbėti drasiai ir paskutinę minutę nepasakys negaliu ieškok naujo pašnekovo Kasparas yra čia ir jis rankų nenuleis kol nenustebins jūsų.


 


Trumpa INFORMACIJA kurjums reikės statyti transportą kaip vyks "Kitokie Pasikalbėjimai"


ef8c38c7e3fc2d2e4651946bbd16d3b7445.png


 


Trumpa INFORMACIJA kur jums reikės rinktis


071ef6c713386df8f72778147c9c9bca789.png


 


Trumpa INFORAMCIJA apie mūsų pasitikimą


 


Taigi aš (Kasparas) nusprendžiau savo pirmąją laidą pasišnekėti su jumis kaip viską daryti ir visa kita taigi mano yra tikslas jus nustebinti dabar nuo šios minutės iki Ketvirtadienio bandysiu galvoti kaip jus nustebinti aišku dabar nebus jokio pokalbio su jokiu asmeniu bus tiesioginis eteris kureme bus galvojama kaip viską padaryti ką kviesti ir visa kita "Kitokie Pasikalbėjimai" turės komandą kurę sudarys Filmuotojas, Gfx'eris, Režisierius, Vedėjas, taigi dabar glaiu tik tą  pasakyti dar komanda nesurinkta kuri galės tą daryti todėl "Kitokie Pasikalbėjimai" Nevyks ilgą laiko tarpą nes dabar ieškoma komanda kuri padės mums plėstis kuri mokės Filmuotim Gfx"iksinti, Režisuoti, ir vėdėjas neturės baimės šnekėti prieš didelę žmonių minę o dabar galiu tik tą pasakyt Ketvirtadienį 20:00 Gali įvykti tai ko dar nematėte.


 


Trumpa INFOMRACIJA apie susirinkimą


 


Dar gerai nežinome kada vyks šis paprastas susibūrimas bet labai tikimės jog Ryt Ketvirtadienį 20:00 Galėsime jį padaryti jei bus kokių nors problemų pranešime.


 


Registracija


 


Jūsų SLAPYVARDIS (Vardas_Pavardė):


Registracia (Ar būsite, ŠENDIENOS data) :


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Registracija

 

Jūsų SLAPYVARDIS (Vardas_Pavardė): Fernando Black.

Registracia (Ar būsite, ŠENDIENOS data) : Aišk.

 

ĮREGISTRUOTAS (Laukeme jūsų sekite temą nes glai pasikeist Diena arba Laikas) Geros jums dienos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Š laidą sukūrė Lucas_Petrov bet jis po kelių LAIDŲ paliko savo vedėjo sostą jį perima Kaspras ir jis bandys jį atgaivinti jis bandys kviesti tuos žmonės kurie nusipelnę atsisėsti ant "Kitokie Pasikalbėjimai' kėdės pirma jo laida neįvyko, nes neturėjo laiko ir negalėjo susitarti su Edgaru, bet dabar jis čia ir bandys padaryti tai ko dar niekas nematė bandys atgaivinti taip,kad visus sudomintų jis ir jo pašnekovas jis dabar užsibrėžęs vieną tikslą surasti tą asmenį kuris galės kalbėti drąsiai ir paskutinę minutę nepasakys negaliu ieškok naujo pašnekovo Kasparas yra čia ir jis rankų nenuleis, kol nenustebins jūsų.

 

 

Taigi,aš (Kasparas) nusprendžiau savo pirmąją laidą pasišnekėti su jumis kaip viską daryti ir visa kita,taigi mano yra tikslas jus nustebinti dabar nuo šios minutės iki ketvirtadienio bandysiu galvoti kaip jus nustebinti,aišku dabar nebus jokio pokalbio su jokiu asmeniu bus tiesioginis eteris, kuriame bus galvojama kaip viską padaryti, ką kviesti ir visa kita... "Kitokie Pasikalbėjimai" turės komandą,kuria sudarys filmuotojas, Gfx'eris, režisierius, vedėjas, taigi dabar galiu tik tą  pasakyti, jog dar komanda nesurinkta, kuri galės tą daryti,todėl "Kitokie Pasikalbėjimai" nevyks ilgą laiko tarpą,nes dabar ieškoma komanda, kuri padės mums plėstis, kuri mokės filmuotim Gfx"iksinti, režisuoti, ir vėdėjas neturės baimės šnekėti prieš didelę žmonių minę, o dabar galiu tik tą pasakyt ketvirtadienį 20:00 (val.) gali įvykti, tai ko dar nematėte.

 

 

 

Raudonai pataisiau teksto bent labai akivaizdžiai matomas klaidas. Pirmą kartą matau, jog žmogus viduryje sakinio rašytu žodžius iš didžiosios raidės : Režisierius, Vedėjas, Gali, Ketvirtadienis t.t. Taigi, ištaisiau klaidas visiems matomai, todėl, jog šis žmogus, kad ir siunti jam į ,, AŽ" , jis toliau ignoruoja ir daro klaidas.

 

Ačiū, jei kam padėjo bei gali būti nevisos pastebėtos klaidos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visas mano sukurtas temas apie Kitokie Pasikalbėjimai galite ištrinti nes matau čia visi tik nori kad aš čia nieko nedaryčiau taip aš supratau taigi viskas palieku postą ar ne postą kaip čia pavadinius 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Jūsų noru palieku šę laidą nenorite nereike iesiog norėjau padaryt gerą o gavo jums blogas tai ok baigiu viską

 

Jūsų noru palieku š laidą  nenorite nereikę tiesiog norėjau padaryt gerą o gavo jums blogas tai ok baigiu viską

 

 

Visas mano sukurtas temas apie Kitokie Pasikalbėjimai galite ištrinti nes matau čia visi tik nori kad aš čia nieko nedaryčiau taip aš supratau taigi viskas palieku postą ar ne postą kaip čia pavadinius 

 

Turėjo būti pavadinus,o ne pavadinius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Turėtu būti sėkmės,o ne sėkėms. :DD

 

Ar tu durnas ar ne durnas tu supranti žodį nerašyk tokių postų nes parodai savo debiliškuma atsirado tipo mokytojas tipo viską moki matyt iš žaidimo pavardės Naruto patylėk geriau jau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar tu durnas ar ne durnas tu supranti žodį nerašyk tokių postų nes parodai savo debiliškuma atsirado tipo mokytojas tipo viską moki matyt iš žaidimo pavardės Naruto patylėk geriau jau

Prieš baigiant sakinį reikia padėti gale tašką... 

P.s čia tu tik durnas esi,nes rašyt nemoki iš vis,ir tikriausiai čia jau už tave kažkas parašė ane ? Dar taip po gi kas tu toks man esi,kad aiškintum galiu rašyti ar negaliu rašyti kur noriu ten rašau.

Taip pat mokinkis lietuvių kalbą,o ne prie samp'o sėdėk čia paskui užaugsi neišprusęs. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.