Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pirmasis blogas. Bendžis.

Rekomenduojamas pranešimas

ec33fe20b90fd53dd61a461b3437eb90515.png
Sveikučiai, kas skaitote šį viešą virtualų blogą. Iš karto norėčiau paprašyti, jog jei pradėsite skaityti, pabaikite iki galo. Šis blogas sudarys keletą skilčių, kurių pagrindinė tema ir būsiu - aš, mano atsiradimas šioje virtualioje erdvėje ir kt. Daugiau ? Skaitykit.

Gero skaitymo !
---



---------------
ČHAPTER 1.
---------------

Heh, taigi, pradėkime nuo to, jog man yra 15 metų, gyvenu Alytaus mieste, turbūt daugelis turėtumėt žinoti. Asmeniškai pats, užsiėminėju tikrai daug kuo, mėgstu ir paskaityti k*cenzūra*ą, kiekvieną dieną pasportuoti ( nesvarbu ką, svarbiausia, jog kažkuo užsiimti ), karts nuo karto pažvejoti, ar kitaip praleisti savo laisvają rutinos dalį. Lankau bokso treniruotes, tačiau kalba eina ne apie tai. Charakterio bruožais išsiskiriu, nesu lengvabūdis, mėgstu pafilosofuoti, esu komunikabilus, supratingas, atkaklus, punktuolus, sąžinės jausmą turintis žmogelis ir dviračio neišradinėdamas, galiu tiesiai šviesiai pasakyti, jog tobulėju, klystu ir mokausi lygiai taip pačiai - kaip ir visi. Švelniai tariant, esu darboholikas. Mėgstu veiklą, kuri suteikia naudos ne tik man - bet ir kitiems, taip atrandu gero ir savyje ir kitame. Atvirai pasakius, patinka būti žemiau ko nors, mėgstu pastovumą, tačiau ir naujovės ( į gerają pusią lenkenčios ) tikrai nepakenks. Na, drįstu prisipažint, daug laiko praleidžiu ir prie kompiuterio, tačiau nepaverčiu to reguliariu darbu. Jaučiu ribas, kas turbūt ir yra svarbiausia žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Turiu kovotojo įdą, nepasiduodu, kad ir kiek kartų nepasiseka. Mėgstu žmones, kurie yra panašaus tipo ( charakterio bruožų, kaip aš ), tačiau mielai bendrauju su visais, kurie tik to nori. Labiausiai nepakenčiu žmonių dviveidžių, kurie vieną sako, kitą daro, ar atvirkščiai, tačiau visada suteikiu antrą šansą, prieš tai atkreipdamas dėmesį į patį žmogų, na, toks jau aš. <šypsausi>

---------------
ČHAPTER 2.
---------------

Šiame skyrelyje, norėčiau pakalbėti apie tai, kaip atsiradau šioje vietoje, būtent SA:MP erdvėje, mano istoriją joje... Viskas prasidėjo beroc prieš 5 metus, kai buvau šventęs tik 10 gimtadienių. Draugas pasiūlė pabandyti šį žaidimą, aišku, iš pat pradžių spyriojausi, kadangi man tokie žaidimai nepatiko, ir apskirtai, prie kompiuterio tūnoti nemėgdavau. Tačiau, pabandęs pakeičiau nuomonę, aišku, ne akimirksniu, tačiau palengva nuomonė keitėsi, kol išsivystė štai į tokį lygį. Pirmasis mano serveris buvo vienas iš tų, kuris pasiekė ir įrodė, jog SA:MP žaidimas gali pasiekti daug ką net Lietuvoje. Pavadinimo tikrai neminėsiu, net užuomazgų, kadangi tai jums nerūpi. Beroc 1 metelius, žaidžiau kaip paprastas žaidėjas, iš vis nieko nesiekiau, net darbo su direktoriaus pakvietimu nenorėjau pasiekti, gal ne tiek kiek nebuvo noro, o priežastis buvo svari, dėl kurios negalėjau niekaip patekti. Priežastis tikrai pasirodys keistoka, tačiau buvau dešimties - vienuolikos metų, tad nėr ko ir norėt, na, nemokėjau, visiškai nemokėjau pildyti anketų, nors iškalbus esu nuo pačios pačios vaikystės. Na, pažaidęs viename serveryje, nuėjau į kitą, taip klaidžiojau, kol galiausiai vėl grįžau į tą patį ir taip leisdavau laiką SA:MP erdvėje. Maždaug 12 metų, padariau pertrauką, apie pusė metų, per kuriuos tikrai pasikeičiau, ir galėjau be jokių problemų žaisti šį žaidimą. Nuėjau į vieną iš populiariausių serverių, kuris sudaro 2 žodžius, pirmojo žodžio raidė L antrojo V. Ten žaisdamas išmokau daug ką, tačiau didžiausias mano pasiekimas ( SA:MP erdvėje, bent jau to laiko ) tai pildyti anketas. Daug laiko skyriau tam, bet išmokau <juokiuosi>. Na, išmokęs pildyti anketas, pažaidęs dar daugiau laiko, pradėjau vaikščioti po darbus, siekti darbų prižiūrėtojų, kadangi tik tas ir rūpėjo ( apie direktorius, pavaduotojus ir aukščiau net nenorėjau galvoti, kadangi tai atrodė - nepasiekiama ). Tačiau, po didelio laikotarpio, nusprendžiau pabandyti užpildyti anketą į vieną iš gaujų lyderio postą. Kiek atsimenu, atrankoje pasirodžiau gerai, ir užėmiau antrają vietą. Nors su gaujomis nelabai turėjau ką bendro, teko semtis žinių kiek įmanydamas, kadangi labai norėjau pasiekti kažką daugiau nei prižiūrėtojas. Po poros dienų atsisakė posto pirmają vietą užėmęs asmuo toje atrankoje, ir aš tapau naujuoju lyderiu. Iš esmės, ne kiek norėjau tapti tos gaujos lyderiu, kiek norėjau pasirodyti, jog aš žaidžiu ir t.t, na, vaikiškas ir dažnas paradoksas SA:MP erdvėje. Na, buvo sunku, kiek atsimenu spaudė tik kas galėjo, tačiau karts nuo karto parodžiau ir aš. Išbuvęs daugiau nei mėnesį, supratau, jog tas postas mane iškėlė labiau nei aš norėjau, ir tapau daug kam žinomu asmeniu, vien dėl to, jog prabuvau lyderiu spaudžiamas visų. Tuomet, nusprendžiau siekti ramaus pobūdžio darbo direktoriaus. Pildžiau tai į vieną, tai į kitą darbo direktorių, kol galiausiai užpildęs anketą į Mechanikų firmos direktoriaus postą, ir turėdamas 0 darbo patirties laimėjau rinkimus ir tapau direktoriumi. Firmą atgaivinau kaip turi būt, kadangi tai buvo mano sfera. Atgaivinęs firmą džiaugiausi neilgai, kadangi netyčia, panaudojau „smooth camerą“ o tame serveryje be leidimo ( kaip ir šiame ) jos negalima naudoti, nieko nefilmavau, tad buvau prigautas - gavau baną bei mane nušalino. Praradęs visas viltis kažką siekti toliau, pradėjau vaikščioti pro atsiprašant šūdservius, siekti įvairių pareigų, ir greitai išgarsėjau dar plačiau. Po mėnesio klaidžiojimo, grįžau į tą patį serverį, pasiekiau pavaduotojų postų, tačiau labiausiai siekiau patekimo ( tiksliau pakvietimo ) į komandos gretas. Stengiausi apie 2 mėnesius, dirbau su administratoriaus privilegijomis, ir turėjau vieną galimybę tik stipriai padėti žaidėjams kuriems reikia pagalbos. Tą ir padariau, per 24 dienas padėjau daugiau nei 10 tūkstančių kartų, ir buvau pakviestas į komandą. Gavęs pakvietimą džiaugiausi ir aišku - sutikau. Na, dirbau ir toliau savo darbą, padėjau, dušmaninau, žaidžiau kiek leido laikas. Kol galiausiai atsirado problemų su kompiuteriu, ir teko pasišalinti iš komandos. Na, nusipirkęs naują kompiuterį, nuspendžiau grįžti, tad grįžęs susitelkiau ties vienu ( sau labiausiai patinkančiu ) darbu t.y - Taksi. Nežinau kodėl, tačiau nuo pat žaidimo pradžios įvairiausiuose serveriuose, daugiausiai pasiekimų turiu būtent šiame darbe, tai pirmasis mano darbas, ir turbūt daugiausiai patirties turiu - būtent jame. Pasiekęs beroc 4 pavaduotojus, tapau šios firmos direktoriumi, prabuvau atitinkamą laiką, gavau TeamSpeak moderatorių. Pas Karolį ( Invision_White ) projekte, prabuvau apie 8 mėnesius komandoje kol galiausiai nusprendžiau pasitraukti būtent į GreenSide.LT projektą, ir pradėti viską čia. Apsisrendęs tiesiog palikau projektą ( nesugebėjau palikti ramiai, tad gavau rcon baną ) ir atėjau štai čia. Toks mano kelias iki čia.

---------------
ČHAPTER 3.
---------------

Užsiėmimai, kas ir kaip ? Na, prie kompiuterio ne vien žaidžiu SA:MP, žaidžiu ir CS:GO bei CS 1.6 ( oldschool ). Tačiau, nežaisdamas šių žaidimų, turbūt dažniausiai būnu prie pawno lapo, photoshopo arba dirbu ties modifikacijomis ( SA:MP skinų ir t.t ). Pawno žinios mano nėra plačios, moku maždaug tiek kiek Aivaras 2 procentus visų savo žinių ( čia, kad lengviau būtų jums vertinti mano sugebėjimus ties šia sritimi ), piešiu tai pat neilgai, maždaug 4 mėnesius, bet piešti bent jau sau - sugebu.  Kalbant apie modifikacijas, su jomis gerai bendrauju. Suprantu, lengvai jas randu, padedu ir kitiems, kam reikia mano paslaugų ties šia skiltimi. Na, žodžiu, esu universalas, galintis darytis naudos ne tik sau - bet ir kitiems. ( Jei kam reikia pagalbos su modifikacijomis, kreipkitės asmenine žinute šiame forume, arba skype - bendziaks. ( su tašku ) ). <juokiuosi>.

---------------
ČHAPTER 4.
---------------

Paskutinis mano potepių posmelis, kuriame kankinsiu jus - skaitytojai. Taigi, norėčiau pakalbėti apie tai, ką ir kaip veikiu serveryje, koki tolimesni planai ir kt. Na, šiuo metu dirbu Taksi firmoje, dušmaninu kaip turbūt nekeista daugeliui. Stengiuosi bent kiek susipažinti ir atmintinai išmokti kaimelių vietoves, gėda prisipažinti, tačiau per ilgą žaidimą viename iš didžiausių miestų SA:MP teritorijoje, visiškai pamiršau kaimelius, tad viską tenka mokintis iš naujo... Tačiau, tai jau mano problemos <juokiuosi>. Iš dalies mano tikslai yra kaip ir daugelio čia žaidžiančių, tad tiksliai įvardinti nenoriu, bet jei pavyks juos įvykdyti, su manimi susipažinsit ir bendrausit dar daugiau, pažadu. Na, negaišinant jūsų ir mano akių, noriu pasakyti tik tiek, jog šį blogą rašiau tam, kad bent kiek susipažinčiau su jumis tokiu būdu supažindindamas save. Tikiuosi supratote <šypsausi>.


Taigi, ačiū, kas skaitėte nuo pradžių iki galo, norėčiau, jog pasižymėtumėte ir komentaruose kaip ir ką norit, stengsiuosi atsakyt ( jei tai bus klausimas ).
Vienu žodžiu, ačiū.
happy.png


                                                                                                                                                                           Bendžis '
                                                                                                                                                                         2015.10.15

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Priviet Meirai. Maladiec, kad nepatingėjai ir tieeeeeek prirašei, čj kiaurą dieną sėdėjai berašydamas, nu krč viskas afigenai išdėstyta, bet šitieeek, neieškai žodžio kišenėj  ^_^

Ačiū, dėde, Misteri. Stengiausi, kiaurą dieną tikrai nesėdėjau, bet laiko įdėti teko. Dar kartą ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas geras blogas sukurk ir 2 dali

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą už:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, tavo blogas gan idomus. Istorija tikrai plati. Mano įspudis apie tavę yra labai geras , tu esi labai draugiškad ir būdamas direktorius nesi pasikėlęs, puikiai sutari su savo darbuotojais ir draugiškai bendrauji. Džiaugiuosi jog dirbu taxi , pas tokį direktoriu. Kurk toliau , sekmės tau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Temą rakinu todėl, kad:

    + Praėjo pakankamai laiko nuo paskutinio parašyto pranešimo;

    + Mažas svetainės lankytojų susidomėjimas;

    + Nesilaikyta nustatytų skilties taisyklių;

    + Internetinis dienoraštis nėra naujinamas.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.