Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

[BLOGAS] Ignaz_Lucchese - aplankyti serveriai.

Ignaz Lucchese

Rekomenduojamas pranešimas


 


Jeigu jus manęs nemėgstate, turite pilną valią neskaityti mano istorijos, ir jeigu aš jums ką nors padariau šiame serveryje, tai nepriimkite rimtai, nes tai tiesiog mano charakteris.


 


Pirmasis paragavimas SA-MP'o:


 


Viskas prasidėjo 2012 metais, kaip pusbrolis pasiūlė pažaisti sampą, tuo metu visas veiksmas dar vyko kaimelių serveryje, žaisdavome ne vieni, su mumis žaisdavo dar 4 asmenys, dar ir dabartinis Ethan_Taylor. Tačiau pirmą kartą paragavęs sa-mp'o labai užsikabinau ir nesuprasdamas žaidimo ėsmės nusipirkau ginklų licenziją už tuometinius 8litus :lol: ir administratorių, administratorių praradau tą pačią dieną, nes nemokėjau naudotis, o atiduotą sultaną pardaviau ir nusipirkau sentinel, nuo tada pradėjau rimtai mokytis žaisti. Praėjus 3-iems mėnesiams aš pagavau žaidimo esmę ir vėl nusipirkau administratorių, vip privalegijas ir pradėjau žaisti. Kaimeliuose žaidžiau su 2-omis paskyromis kurios šiuo metu priklauso, tiems kurie žaisdavo su manimi seniau, tose paskyrose pridaryta labai daug gėdos, todėl slapyvardžių viešinti nenoriu. 


 


Klaida su serveriu:


 


Pažaidus kaimeliuose, atsitiko problemos, jog iš mano mieste negalimėjo prisijungti į serverį, rodydavo 0/0 žaidėjų, teko rašyti ir interneto tiekėjams, tiek savininkui, tačiau nepavyko išspręsti šios problemos todėl turėjau palikti sa-mp'ą, nes net nežinojau jog yra daugiau serverių nei kaimeliai :lol:.


 


Persikėlimas į Invision'o projektą:


 


Bežaisdamas kaimeliuose girdėdavau jog yra labai konkurentiškas serveris kaimeliams, tai Invision_White kurtas projektas, trumpinimu LV. Tačiau niekada nemanau jog ten pakliūti, nes buvau labai stipriai įnyręs į kaimelius. Tačiau po problemos praėjus vienam mėnesiui pamėginau ten užsukti. Iš pradžių nesinorėjo net pradėti, nes kaimeliuose jau buvau gan stipriai apsipratęs. Tačiau prisiregistravus aš pamačiau labai aktyvią administraciją ir nusprendžiau ten pasilikti. Apie serverį, kas vyksta jame negalėčiau pasakyti to paties, serveris žlunga ir panašėja į free-roam serverį. Tačiau nenueikime nuo temos, apsipratęs aš įsidarbinau į pirmąjį darbą - Tralistai. Išdirbau 7dienas, nes buvo grąsinta įdėti mane į juodajį sąrašą, o aš net nežinojau kas tai yra :lol:. Praėjus metams sužinojau jog mano senieji draugai nežaidžia sa-mp'o, išskirus Donatas [ Ethan_Taylor ], todėl pakviečiau jį pažaistį pas Invision'ą, jis nenorėjo ir atsisakė. Tačiau praėjus mėnesiui jis atėjo žaisti kartu. Žaidėme, paprastai, jokių pareigų nesiekeme.


 


Pirmosios rimtos, tačiau labai trumpai trukūsios pareigos:


 


Invisiono projekte pražaidęs 2 met'us ir gavęs rcon baną išėjau žaisti į bumerio projektą. Tačiau vieną dieną gavau žinutę iš LV saviniko Deividas_Britas, jog jie jieško naujo GFXerio ir nuims rcon baną ir atlygis bus LV taškais. Aš beabėjo sutikau, tačiau turėjau sąlyga, jog žaisiu tuo pačiu bumeryne. Gavęs postą aš kibau į darbus. Uoliai kuriau temas, tačiau atsirado senųjų priešų kurie mane išskūndė dėl ementariausio eilėraščio po Bredas_Cru postu. Praradęs postą po 2 dienų, gavau senąjį RCON ban ir išėjau žaisti toliau pas bumerį į projektą.


 


Grįžimas į greenside:


 


Į greenside sugrįžau prieš 2 dienas, kai pasiūlė tas pats Ethan_Taylor, sakė jog dalina už pasiekimus kreditus, nusprendžiau užsukti. Užsukęs gavau 200 kreditų iš karto, nes puse pasiekimų buvo vygdyti starto pradžioje. Uoliai įvygdžiau pasiekimus ir nusipirkau VIP statusą. Nuo šiol žaidžiu greenside projekte ir nežadu niekur trauktis.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

EDIT !


 


Čia draugas Ignas mane visur apraše:) Šaunu bet už akių jis man labai pavydi. Netgi įskundė, kad gaučiau bana, kad gerai šaudau.. ;dd


Nu čia nieko suprantama jis man senai pavydi nes visur aš už ji geresnis nu tik ne GFX čia jis prof.


Bet apskritai jis man KAIMELIUOSE - LV pavydedavo juodai nes budavau už ji geresnis:)


o dbr netgi ir GS pradejo :ddd


O šiandien kaip jis man pakvietė 1 vs 1 pažaist DM ir aš ji supurčiau nors mačiau, kad jis ir aima naudoja bet nieko nesakiau:)


Tai aš ji supurčiau ir rašiau EASY ir pnš jis užpyko ir pradejo mane ožint, kad aš čytas nu ir viskas tuom baigesi, kad bana gavau ! :ddd


Šitas banas pirmas ir nepaskutinis manau nes dar bus tokiu free baneriu nieko nesakau Miami mldc buvai kaime nu bet čia tai.. :dd


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

EDIT !

 

Čia draugas Ignas mane visur apraše:) Šaunu bet už akių jis man labai pavydi. Netgi įskundė, kad gaučiau bana, kad gerai šaudau.. ;dd

Nu čia nieko suprantama jis man senai pavydi nes visur aš už ji geresnis nu tik ne GFX čia jis prof.

Bet apskritai jis man KAIMELIUOSE - LV pavydedavo juodai nes budavau už ji geresnis:)

o dbr netgi ir GS pradejo :ddd

O šiandien kaip jis man pakvietė 1 vs 1 pažaist DM ir aš ji supurčiau nors mačiau, kad jis ir aima naudoja bet nieko nesakiau:)

Tai aš ji supurčiau ir rašiau EASY ir pnš jis užpyko ir pradejo mane ožint, kad aš čytas nu ir viskas tuom baigesi, kad bana gavau ! :ddd

Šitas banas pirmas ir nepaskutinis manau nes dar bus tokiu free baneriu nieko nesakau Miami mldc buvai kaime nu bet čia tai.. :dd

 

 

Šaunu, labai dėkoju už jūsų nuomonę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas rytas! Pirma galiu pasakyti, graži rašliava, tiesa, jo tikslo aš nelabai matau, bet gal tai tik aš, serveryje man tu esi gerai žinomas, esi vaikas 14 ar 13 metų kuris moka daryti, kam gražius, kam ne, gfx, kartais bandai apiplėšti žmones, tačiau ne visada gaunasi, na žodžiu nekalbėsiu apie tavo aferas, bet vistiek, nelabai buvo įdomu matyti, kaip tu pilstai iš tuščio į kiaurą, rašai apie save, ethana, kaimus, kur iš L raidės prasideda, bumeri, invi, atrodo kitko, tavo žaidimo istorijoje, nutike nebuvo, na gal tai ir vėl mano nuomonė, nesiruošiu čia sakyti: "Kaip čia viską aiškiai parašiai, oj šaunuolis". Ne, taip tikrai nenoriu daryti, nes tai tiesiog būtu free postinimas, na bet taip daro pusia čia komentuojančių žmonių, ale tave pažysta ir taip toliau, žodžiu galiu pasakyti bandei papasakoti daug, bet kalbėjai apie tą patį..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas rytas! Pirma galiu pasakyti, graži rašliava, tiesa, jo tikslo aš nelabai matau, bet gal tai tik aš, serveryje man tu esi gerai žinomas, esi vaikas 14 ar 13 metų kuris moka daryti, kam gražius, kam ne, gfx, kartais bandai apiplėšti žmones, tačiau ne visada gaunasi, na žodžiu nekalbėsiu apie tavo aferas, bet vistiek, nelabai buvo įdomu matyti, kaip tu pilstai iš tuščio į kiaurą, rašai apie save, ethana, kaimus, kur iš L raidės prasideda, bumeri, invi, atrodo kitko, tavo žaidimo istorijoje, nutike nebuvo, na gal tai ir vėl mano nuomonė, nesiruošiu čia sakyti: "Kaip čia viską aiškiai parašiai, oj šaunuolis". Ne, taip tikrai nenoriu daryti, nes tai tiesiog būtu free postinimas, na bet taip daro pusia čia komentuojančių žmonių, ale tave pažysta ir taip toliau, žodžiu galiu pasakyti bandei papasakoti daug, bet kalbėjai apie tą patį..

 

 

Realiai, mano aferos yra tik tada kaip mane patį apgauna, apgaudinėju dėl to jog susigrąžinčiau prarastą turtą. Mano aferų gal buvo tik kelios. O dėl to komentavimo "gražu ir t.t" gali net nerašyt. Nes tu ant 200 procentų pasikeitei nuo lv laikų, budavai maladiec, o dabar.. Karočia tyliu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Realiai, mano aferos yra tik tada kaip mane patį apgauna, apgaudinėju dėl to jog susigrąžinčiau prarastą turtą. Mano aferų gal buvo tik kelios. O dėl to komentavimo "gražu ir t.t" gali net nerašyt. Nes tu ant 200 procentų pasikeitei nuo lv laikų, budavai maladiec, o dabar.. Karočia tyliu.

Na tu čia jau per daug sau leidi, sakydamas, kad aš, čia pasikėliau, ne, taip nėra, aš niekur nesikėliau ir nesikeliu, o, kaip tik darausi paprastesnis, labiau sukalbamesnis žmogus, tai, kad žaidime įtariau už vairavimą be šalmo, ar važinėjima ne pagal K.E.T. tai jau pasikėliau? Aiškinau jau ne vienam, reikės ir tau paaiškinsiu, visiem taisyklės yra lygios, nepriklausomai nuo to: ar tu adminas, ar tu draugas, ar tu moderatorius, ar kas tik gali būti, jei nusikaltai, tuomet už savo veiksmus privalai atsakyti, o pasikėlęs, tai labai plati savoka, kurios ,kaip matau, tu aprėpti nesugebi, tai gal nenaudok jos?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na tu čia jau per daug sau leidi, sakydamas, kad aš, čia pasikėliau, ne, taip nėra, aš niekur nesikėliau ir nesikeliu, o, kaip tik darausi paprastesnis, labiau sukalbamesnis žmogus, tai, kad žaidime įtariau už vairavimą be šalmo, ar važinėjima ne pagal K.E.T. tai jau pasikėliau? Aiškinau jau ne vienam, reikės ir tau paaiškinsiu, visiem taisyklės yra lygios, nepriklausomai nuo to: ar tu adminas, ar tu draugas, ar tu moderatorius, ar kas tik gali būti, jei nusikaltai, tuomet už savo veiksmus privalai atsakyti, o pasikėlęs, tai labai plati savoka, kurios ,kaip matau, tu aprėpti nesugebi, tai gal nenaudok jos?

 

ne tame esmė, suprantu jog visiem yra lygios. bet tavo charakteris. kai darau gfx boominimas mašinų specialiai, tai grynas išpizdėjimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.