Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

[HD]ENB V7 by Robert(1080p)

Ernis_Kėšas

Rekomenduojamas pranešimas

Rimtai čiūvui poostai galvą susuko, kelia postus kas kelias min. ir tu nemanai jog būtų juos protingiausiai sumesti į vieną temą? - aišku manai, bet kažkas nori sedėti tope dėl postų. PRANEŠTAS ADMINISTRACIJAI DĖL BEREIKŠMIO DAUGYBINIO TEMŲ KŪRIMO.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man nepatinka tokie gta kur tipo labai šviesus toks, išvis kažkios teksturos lyg nupieštos. 

 

Rimtai čiūvui poostai galvą susuko, kelia postus kas kelias min. ir tu nemanai jog būtų juos protingiausiai sumesti į vieną temą? - aišku manai, bet kažkas nori sedėti tope dėl postų. PRANEŠTAS ADMINISTRACIJAI DĖL BEREIKŠMIO DAUGYBINIO TEMŲ KŪRIMO.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rimtai čiūvui poostai galvą susuko, kelia postus kas kelias min. ir tu nemanai jog būtų juos protingiausiai sumesti į vieną temą? - aišku manai, bet kažkas nori sedėti tope dėl postų. PRANEŠTAS ADMINISTRACIJAI DĖL BEREIKŠMIO DAUGYBINIO TEMŲ KŪRIMO.

Lukai Markeri,nebut tu toks pasikėlęs čia,aš ne dėl postų modus keliu,o dėl to jog man patinka jie labai ir dalijuosi su jais :)Bet dalys tiesos yra,kad noriu būti tope,bet vistiek supranti jog visada tope nebusi nei tu nei aš nei kažkas kitas.O tau siulyčiau nesiparinti,išvis nežinau kas tau atsitiko? Taigi sutarėme visalaika.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Draudžiama kurti atskiras temas, kai gali sukurti vieną su visų modifikacijų rinkiniu. Kadangi pats supratai šią savo klaidą ir sukūrei vieną temą, kurioje yra dauguma tavo modifikacijų, tai šį kartą gauni žodinį įspėjimą, o kitą kartą pasitaikius tokiam atvejui bus anuliuojami visi tavo pranešimai. 

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.