Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Baruchas. Vol I. Grafika

Baruchas

Rekomenduojamas pranešimas

Šis blogas turėtų būti aktualus kiekvienam, kuris domisi grafika. Noriu išsakyti savo nuomonę apie sa:mp bendruomenės grafikus, kurie nesikeičia jau daug metų.

 

Visų pirma, GFX yra trumpinys, reiškiantis grafiką kompiuteriniame pasaulyje. Tai aprėpia labai daug, deja daugelis tai supranta kaip tokių darbų kaip avatarų, parašų kurimą naudojantis photoshopu.

 

Šiuo metu esu baigęs mokyklą, pasirinkau laisvus metus ir laukiu atsakymų iš UK universitetų, kur studijuosiu grafinį dizainą. Mano pradžia ir susipažinimas su grafika prasidėjo su sampu. Kūriau avatarus, parašus, tai tesės kelis metus. Tada tikrai negalvojau, kad ateitį siesiu su dizainu, viskas buvo žaidimo formoj. Mokykloj geriausiai sekės tikslieji mokslai, nelankiau jokių piešimo/dizaino kursų ir vis dėlto 16 metų nusprendžiau, kad tapsiu grafikos dizaineriu ir nuo tada tuo neabejojau.

 

Noriu praverti jūsų akis ir parodyti didesnį grafikos pasaulį. Nei avatarai, nei parašai nėra verti vadintis darbais, nebent juos kuriate nuo nulio, nesinaudodami stockais, svetimais fontais, efektais... Tai tikrai nėra grafika, tai tiesiog pasižaidimas photoshopu.

 

 

Adobe Illustrator

Mano pagrindinis ir nepakeičiamas darbo įrankis

 

Šia programa galima sukurti labai daug, o ja naudotis taip pat paprasta kaip ir photoshopu, dauguma įrankių nesiskiria. Tačiau jos panaudojimas visiškai kitoks. Iliustratoriumi galima iš tiesų kažką sukurti nuo visiško nulio. Tai gali būti iliustracija, logotipas, ikona, web dizainas, naujas jūsų pačių kurtas fontas ir t.t.

 

Šiek tiek darbų iš mano asmeninės galerijos.

 

 

owg6Wc3.jpg

aOA1XgD.jpg

hf3L5dQ.jpg

 

ku2Kew7.jpg

 

 

 

 

 

tMrNVQs.jpg

 

 

 

2Q7Cksj.png

 

LuKnw42.png

 

MS99SCi.png

 

I1cQDot.jpg

 


 

Adobe After Effects

 

Šia programa galima sukurti nuostabią, judančią grafiką. Aš pats ją naudoju kurti tik 2D animaciją, bet programos galimybės labai didelės.

 

Mano pirmas animacijos projektas, prie kurio praleidau savaitę ir išmokau animacijos pagrindus.

 

 

Plačiau apie jį: https://www.behance.net/gallery/31949903/Garry-Larry-Vol-II

 


 

Tapti grafikos dizaineriu gali kiekvienas. Daugelis jūsų turi potencialą tapti jais, bet jūs apsiribojate tik parašų ir avatarų gamyba. Atsisiųskit iliustratorių, pradėkit iš tiesų kažką kurti, galbūt kaip ir aš, nuspręsit pasukti gyvenimą dizainerio keliu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viską perskaičiau!


 


Įdomu pasidarė: Kokie uni. labiausiai traukia? Ta prasme, kokiuose norėtum studijuot grafinį dizainą?


 


Ir.. gal turi kokiu tutorial'ų, kaip daryti tokius darbus ir kiek pats užtrunki tokį padaryti?


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Viską perskaičiau!

 

Įdomu pasidarė: Kokie uni. labiausiai traukia? Ta prasme, kokiuose norėtum studijuot grafinį dizainą?

 

Ir.. gal turi kokiu tutorial'ų, kaip daryti tokius darbus ir kiek pats užtrunki tokį padaryti?

 

Labas, rinkaus universitetus pagal reitingą, ir žinoma ne visi dėsto grafinį dizainą. unistats.com taip pat galima pažiūrėti studentų atsiliepimus, kas labai padeda. Stosiu greičiausiai į Coventry, ten jau mokosi keli mano draugai. Turėčiau dar ir stipendiją gauti pagal savo pažymius (anglų 99, lietuvių 67, matematika 78).

 

Dėl tutorialų, viską mokiaus http://tutsplus.com/ir youtubei. Jei norėsi, galėsiu atrinkti kokius kelis paprastesnius, su kuriais būtų lengviau pradėti. Svarbiausia pradžiai pajausti ir įvaldyti pen tool, nes su juo gali sukurti viską. Paprasti pratimai, kaip nupiešti su juo ašarą, skritulį ar sudėtingesnes figūras labai padeda. Tavo vietoj pasiimčiau nuotrauką, nusimažinčiau opacity ir treniruočiaus apvesti viską tiksliai su pen tool. Ir svarbu nepamiršti, kad taškus koreguoti galima su kitu įrankiu, kitaip tariant reikia dar pažiūrėti shortkeys reikalingus, kad kurti būtų kuo patogiau.

 

Pagaliau kažkas pabandė atverti kitiem akis :D Bet nemanau ar verta čia buvo viską šita rašyti tau. Turiu klausima, kodėl ne lietuvoje studijuoji? Pats eisiu studijuoti, bet planuoju lietuvoje, tai domina tavo atsakymas.

Pasirinkau gap year tuo tikslu, kad praplėsčiau žinias dizaine ir nuspręsčiau ką rinktis, studijas Lietuvoj ar užsieny. Dabar abejonių jokių neturiu, Lietuvoje nėra tiesiog kur studijuoti. VDK galbūt tinkamiausias variantas, bet visgi tai kolegija, reiktų dar bent lyginamųjų studijų po to. VDA orientuojasi į piešimą ir jiems ten tai viskas, jie ugdo menininkus, o aš toks nesu. Noriu būti dizaineris ir marketingistas. Taip pat nebijau palikti namų aplinkos, noriu naujų ryšių, susipažinti su kitom kultūrom,nenoriu matyti nemotyvuotų studentų ir mokytojų, kurių Lietuvoje pilna.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taipogi perskaičiau viską, darbai tiesiog nerealūs! Linkiu didžiausios sėkmės ateityje ir tikiuosi, kad būsi priimtas į universitetą! Norėčiau padėkoti ir už unikalią temą bei savo nuomonę blogų skiltyje! Laukiu tavo naujų darbų su trenksmu.  :ph34r:  :lol: 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar pamačiau, kad AŠ MENININKAS domėjos konkrečiu darbu. Jį dariau pagal tutorialą, tiesa, nelabai gavos, tada dar grafinės planšetės neturėjau, viską su kompo pele dariau.

 

Tutorialas čia http://design.tutsplus.com/tutorials/create-a-backlit-elegant-female-portrait-in-illustrator--vector-4324

 

Bet jis ganėtinai advanced, nuo jo pradėti tikrai nereiktų. Sunku sukurti tokius vektorinius šešėlius, man pačiam jie nesigavo kokie turėjo būti, dar ir nelabai tinkamą nuotrauką pasirinkau, pagal kurią daryti.

 

Galinis variantas gavosi toks. http://i.imgur.com/IZ5oX9B.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, labai patiko visas šis dalykas kurį užrašei, manau ne mane vieną užkabinai visu tuo užsiimti, tad tariu didelį ačiū ir linkiu tau sėkmės gyvenime, įstok į universitetą ir siek visko ko nori pasiekti, dar kartą sėkmės!  ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na jo... Aš vienas tų kuris užsiiminėja, tik avatarų, parašų kūrimų. Na kartais bandau improvizuoti ir pamėginti kažką naujo, bet dar manau tam neturiu daug patirties neseniai prasidėjau su pačiais paprasčiausiais gif. darbais ir savo asmeniniame archyve vis bandau įnešti kažką sunkesnio, įdomesnio, bet dar kol kas neužtenka žinių apie visa darbą. Na mane sudomino "After effects" programa. Manau kai turėsiu laisvo laiko reikės ją išmėginti, ar gal net ir pasimokinti. Deja bet nematau savęs, dizainerio vietoje, bet manau, kad tai yra ir liks mano hobiu kuriame aš gerokai su laiku patobulėsiu.


Bet, taip manau koncentruotis ties muzikos kūrimu arba kada nors pasiekti savo dabartine svajonę, tapti radijos laidų vedėju.


P.S Manau, kaip studijaves grafiką nepieši su paprasta kompiuterine pele. Naudoji kokia nors piešimo plančetę? Koks skirtumas tarp to?


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Na jo... Aš vienas tų kuris užsiiminėja, tik avatarų, parašų kūrimų. Na kartais bandau improvizuoti ir pamėginti kažką naujo, bet dar manau tam neturiu daug patirties neseniai prasidėjau su pačiais paprasčiausiais gif. darbais ir savo asmeniniame archyve vis bandau įnešti kažką sunkesnio, įdomesnio, bet dar kol kas neužtenka žinių apie visa darbą. Na mane sudomino "After effects" programa. Manau kai turėsiu laisvo laiko reikės ją išmėginti, ar gal net ir pasimokinti. Deja bet nematau savęs, dizainerio vietoje, bet manau, kad tai yra ir liks mano hobiu kuriame aš gerokai su laiku patobulėsiu.

Bet, taip manau koncentruotis ties muzikos kūrimu arba kada nors pasiekti savo dabartine svajonę, tapti radijos laidų vedėju.

P.S Manau, kaip studijaves grafiką nepieši su paprasta kompiuterine pele. Naudoji kokia nors piešimo plančetę? Koks skirtumas tarp to?

Labas, o ką nori veikti su afteriu? Turiu wacom intuos pro planšetę, bet su ja kol kas nelabai dirbu. Visi šie darbai atlikti su paprasta pele. Skirtumas tarp pelės ir planšetės labai didelis. Planšetė, net ir pigiausia, padeda piešti tikslias linijas ir reaguoja į paspaudimą, t.y. kuo stipriau spaudi, tuo ryškiau (priklausomai nuo brusho) piešia. Jei nori užsiimti digital painting, tai su pele jau nieko nepadarysi. Ir aš dar nestudijavęs, katik baigiau mokyklą. :D

 

Keli digital painting pavyzdžiai iš interneto:

http://i.imgur.com/WzeJpJt.jpg

http://i.imgur.com/T06XdgK.jpg

Šiame bloge paliečiau tik tai, kuo pats užsiimu. Daug įdomesnė sritis yra ir 3d modeliavimas. Tik ten darbo ypatingai daug, sukurti modelį, jį nuspalvinti, surigginti ir tada animuoti. Noriu tuo užsiimti, bet nepriverčiu savęs pasimokinti.

Jei domina kaip vyksta visas modeliavimas, galit peržiūrėti šias serijas (modelling 10 dalių, mapping 3 dalys, textūrų 6 dalys, rigging 10 dalių) Patys pažiūrėkit į visų video trukmę, sudėkit skaičius ir pamatysit kiek daug darbo reikalauja sukurti gyvą animacinį personažą. :D

Foto manipuliacijos dar viena labai įdomi sritis, kuria niekada neužsiėmiau, bet visai norėčiau.

https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/65e66920482451.56354be248b90.jpg

Galit kurti ir specialiuosius efektus su afteriu namų sąlygom. Yra vienas bičas kuris tuo užsiima ir labai išpopuliarėjo https://vine.co/Zach.King

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.