Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Gedis_Gaska užblokavo Jack_Ferdinando

Gedis_Gaska

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Gedis_Gaska


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Jack_Ferdinando


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Serverio klaidu isnaudojima.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Tai kai nepajėgiam atsigrobinėt,apsaugot fūrų tai naikinam gaujinius taip? Įdomu. Lyg tas vienas paketas būtų toks svarbus.. Gedi,o ką tu būtum daręs jeigu paimtum paketą ir fūrą susprogintų? Bugint tikrai nenorėjau ir tai dariau tik vieną kartą,tačiau paklausus per až kodėl,atsakymas buvo ''galėsi dėkot Gvidui''. Bet ar aš buginau tų paketų daugiau? lol,ne. Tai tik vienas pažeidimas ir tas menkas. Čia ne sandelio paketai,padėt atgal nebeleidžia.

Redaguoju. Yra tema "už ką blokuojami serverio žaidėjai" ir ten viskas išaiškinta kodėl ir kaip jie blokuojami. Cituoju.

"1.Banko rūsio grobime būnant policininku ar civiliu , trugdyti pagaminti pinigų maiša to neleidžiant padaryti gaujom: Pavyzdys čia.

2.Paketų gaminime panaudoti /veiksmai > nutraukti esamą veiksmą , tuo pasinaudojant kad gaminime galėsite laisvai lakstyti bei šaudyti aplinkinius. Pavyzdys čia"

Kažkaip to dalyko,ką padariau aš - nematau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai kur jam ta paka susikišt? sunaikint, tai neeina. Turbūt vienintelis būdas /kill, bet prarast ginklus turimus dėl nereikšmingo pak irgi nsm, ir tai po kill, kad ir nerodo pak ji eina padet man atrodo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tai tam yra relog,nereikia čia kažka sakyti pats prisipažinai jog buginai nu tai mes taip padarytume jus iškart patis banintumet,nieko pikto neturiu prieš tave, bet atsiunte video ir išbaninau,butu bet koks kitas žmogus irgi baninčiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Nu tai tam yra relog,nereikia čia kažka sakyti pats prisipažinai jog buginai nu tai mes taip padarytume jus iškart patis banintumet,nieko pikto neturiu prieš tave, bet atsiunte video ir išbaninau,butu bet koks kitas žmogus irgi baninčiau.

Šiaip tai video filmavo Keža ir kiek diena rašė,kad nebanins. Matau nesi buves gaujiniu. Darant relogus,gaunant crashus ir kickus labai lengvai įmanoma praprast ginklus bei šarvus. Dar rašei,kad "jeigu mes taip padarytume jus irgi banintumėt" ne,nebijok,mes neapsiverktume dėl vieno paketo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Sor rcon sėdžiu, bet taip man ir reikia. http://greenside.lt/index.php?/topic/15963-nepageidautinų-gaujinių-sąrašas/. Jūs į šį sąrašą rašot žmones už menkiausius nusižengimus, tad jeigu mentas kažką panašaus būtų padaręs, jūs jį 100% būtumėte užbanine. Sekmės

Anketa dar nepriimta ir neturėtų būt priimta o tu čia kiši ngs,čyteri? Esu Gašką prigavęs su cleo skriptu per kurį,kad ir naktį saulė šviečia,bet kažkaip pohui buvo tylėjau. Tad valink su savo alt.

Dėl banned: tam yra tokiu pačiu principu naudojami baudimai kaip /kill ar kick,bet ne blokavimai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.