Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Explosive_Speed

Kennys_Axe

Rekomenduojamas pranešimas

1 ) Jūsų Vardas_Pavardė: Global_Dino


2 ) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Explosive_Speed


3 ) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 2016-05-23 19:25


4 ) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga): Mes susitarėm mesti kauliukus iš 95k davėm po 95k Spalvotas_Cinamonas, metėm kauliukais aš laimėjau ir man išsijungė kompas ir jis davė 190k Explosive_Speed ir jis man neatiduoda. SS kaip aš laimėjau - http://imgur.com/a/PrT3l


 2212faf9dec69ca55ec67f5a8a5dfcc9990.png                   


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nemano bedos kad tu atsijungei kai laimejai ir cinnamonas man dave pinigus cinamono klaida kad nepalauke taves ir tavo ss. Sekmes as buciau nk nesakes nu bet jeigu atgal atidave tai gerai chill. Is cinamono manau paims ir tau duos.

+ Tam sistema yra 25k jei nori eiti is daugiau turi susirasti patikima admin susiradai kuris tave apgavo pasiziurek kiek tokiu pilna anketu jie padare sistema 25k kas ejai is daugiau ir tave *keiksmai* tai ne serverio savinku darbas.

 

Narys gauna įspėjimą už šios taisyklės nesilaikymą:
• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Naujokas esu serveryje ir nieko dar nežinojau apie jį.

 

Pritariu pirma paklausk pats pas adminus vipus ar yra patikimas tada žaisk ir apskritai tu pinigu ne gausi kauliukas nera legalus žaidimas yra limitas 25k nebent tarpininkas 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu pirma paklausk pats pas adminus vipus ar yra patikimas tada žaisk ir apskritai tu pinigu ne gausi kauliukas nera legalus žaidimas yra limitas 25k nebent tarpininkas 

Tu skaitei ? mes per tarpininką ėjom ir netam pinigus padavė..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jo tikrai bando Scamint mane bandė apgaut ant salos. Tai manau kad jis tikrai rcono užsiprašė.

 

Narys gauna žodinį įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats kaltas kad atsijungiai tad cinamona jam ir dave pinigus o jis dabar neprivalo grazint tavo beda. UZ kladas atsakom

Neatsijungiau, sakiau Cinamonui kad tuoj ss numesiu, nuleidau žaidimą ir kibo vaizdas tai nieko nebeliko kaip perkraut kompą ....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rcon, Rcon, *cenzūra*jobu mums čia nereikai, jeigu ryžnynas sugebėjo atsikratyti - tai ir mums paeis :P

Paziuresim ka administracija atrasys jei lieps grazint no problem grazinsiu bet nemanau admin klaida.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bomžas čia ne apie tai kalba, tu apipi*sai mane teamspeake, tiesiog pasivadinai kitu nick ir perki viską už tikrus eurus, nors tikrai taip nėra, aš dar turiu įrodymus, kaip tu teamspeake parsidavinėji, todėl jei už šita rcon negausi, dar viena papeikima gausi, tai tavo ne pirmas ban už apgaudinėjimus, nemanau kad tau čia paeis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paziuresim ka administracija atrasys jei lieps grazint no problem grazinsiu bet nemanau admin klaida.

Žinau, ne čia kišuosi, bet tau *cenzūra* sunku buvo parašyti į chatą, kad jis laimėjo, kam čia dbr muilint protą tam Cinamonui, ir sakyti kad aš laimėjau, akivaizdus apgaudinėjimai. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žinau, ne čia kišuosi, bet tau *cenzūra* sunku buvo parašyti į chatą, kad jis laimėjo, kam čia dbr muilint protą tam Cinamonui, ir sakyti kad aš laimėjau, akivaizdus apgaudinėjimai. 

Kzn, pats padare klaida kad nepalauke jo ss kai sake kad laimejo man dave pinigus as mzdg ok. JEI ROKAS PAPRASYS GRAZINTI GRAZINSIU.

Laukiam admin.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žinau, ne čia kišuosi, bet tau *cenzūra* sunku buvo parašyti į chatą, kad jis laimėjo, kam čia dbr muilint protą tam Cinamonui, ir sakyti kad aš laimėjau, akivaizdus apgaudinėjimai. 

Aš rašiau kad aš laimėjau, bet jis rašė kad ir jis laimėjo, sakau tuoj ss numesiu ir kibo kompas jz...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bomžas čia ne apie tai kalba, tu apipi*sai mane teamspeake, tiesiog pasivadinai kitu nick ir perki viską už tikrus eurus, nors tikrai taip nėra, aš dar turiu įrodymus, kaip tu teamspeake parsidavinėji, todėl jei už šita rcon negausi, dar viena papeikima gausi, tai tavo ne pirmas ban už apgaudinėjimus, nemanau kad tau čia paeis.

Sveikas, gyvenimenesu turejas ban uz apgaudinejimus iskirus 1 free kur irodymu nepateike tad..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, gyvenimenesu turejas ban uz apgaudinejimus iskirus 1 free kur irodymu nepateike tad..

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ryžyne kas 2 min gaudavai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD čia irgi gauni.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hause čia, juo pasitikėt negalima apgavęs per 100 žmonių. Tai kitą kartą pasisaugot reikėtų ;]

Galvoji ką šneki ? Minimum 500 žmonių, 2x aš esu nuo jo nukentėjas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.