Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] alchoholio pasidėjimas.

Johnny Mangano

Rekomenduojamas pranešimas

Už, bet tas alkoholis galėtu duoti daugiau naudos ir jai perdaug išgeri būtu galimybe nukristi ir galėtum toliau eiti už kelių sec. 

Jo, ačiū jog išreiškiai nuomonę ir papildiai mano idėją. Pilnai sutinku su tavimi, dėl naudos ir dėl nuvirtimo kai padaugini, nes tai įneštu daugiau realybės, o šiaip manau tai tikrai įmanoma dėl naudos o dėl nuvirtimo tai dar nežinau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiai įdėjai pritariu, tik turėtų būti taip, kad kai pvz. išgeri ir tada norėtum dar. Ir pvz. kokia 12h išgėrei, apsinešei, sukasi vaizdas kokias 5 min. ir poto po kokiu 4 h. kaip priklausomybe vėl norėtum gerti, ir turi vėl išgerti, nes kitaip vėl koks efektas prasidės.. ir kai išgeri tada sukas vaizdass nebe 5 min o daugiau ir galiausiai iki tol kol griuvinėji.. :D ir tada nzn medikai galėtų padėt išblaivyt, ar pnš. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu idėja yra tik šiaip iš neturėjimo ką veikti. Ir kas iš to pasikeis jei galėsi isidėti likerio, kokia iš jo nauda. Jei paaiškintum kuom ši idėja reikalinga gal tada ir sutikčiau, o dabar tik daugiau darbo savininkam. Ir taip manau, kad ši idėja nebūtų igyvendinama nors ir dėl daug žmonių teigemos nuomonės. Nes nepaaiškini kuom tai padėtu serveriui??? :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiai įdėjai pritariu, tik turėtų būti taip, kad kai pvz. išgeri ir tada norėtum dar. Ir pvz. kokia 12h išgėrei, apsinešei, sukasi vaizdas kokias 5 min. ir poto po kokiu 4 h. kaip priklausomybe vėl norėtum gerti, ir turi vėl išgerti, nes kitaip vėl koks efektas prasidės.. ir kai išgeri tada sukas vaizdass nebe 5 min o daugiau ir galiausiai iki tol kol griuvinėji.. :D ir tada nzn medikai galėtų padėt išblaivyt, ar pnš. :D

Na dėl priklausomybių tai nežinau, nes mano nuomonę žaidėjai neturės noro būti priklausomi ir gaišti laiką, nes tai tikrai gali nervinti..

 

 

Mano manymu idėja yra tik šiaip iš neturėjimo ką veikti. Ir kas iš to pasikeis jei galėsi isidėti likerio, kokia iš jo nauda. Jei paaiškintum kuom ši idėja reikalinga gal tada ir sutikčiau, o dabar tik daugiau darbo savininkam. Ir taip manau, kad ši idėja nebūtų igyvendinama nors ir dėl daug žmonių teigemos nuomonės. Nes nepaaiškini kuom tai padėtu serveriui??? :D

 

Nejaugi iš visko reikia išspausti naudos ? nejaugi kasnors negali būti tik dėl smagumo, ar dėl įdomumo ? Ir ši idėja nėra sugalvota ''iš neturėjimo ką veikt'' nes kažkur buvau 1 puslapyje minėjas jog tai sugalvojau, kai atsibodo gerti vietoje tą likerį ir neina niekur jo nusinešti, o dėl savininkų užimtumo tai jo, ši idėja nėra svarbi, ji tik dėl smagumo, todėl savininkai turi iš pradžių įvykdyti geriausias/svarbiausias idėjas, o tokios idėjos kaip mano, tik tada kai savininkai viską užbaigia ir padaro iš nuobodumo :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiekvienas smulkus, tačiau niekur nematytas dalykas serverį vis daro populiaresnį, bei ūnikalesnį. Visiškai nesvarbu ar to reikia, ar ta idėja yra būtina.. Tiesiog svarbiau ne kiekybė(ar jis smulkus ar ne) o kokybė (kad ūnikalus ir niekur nematytas dalykas)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai, o ką mums duos tas alkoholis? Pridės hp, nuims hp? Ar tiks pasiubuos ekraną bšk ir viskas? Įdėją dar reikėtu praplėsti, kokia būtų nauda iš to alkoholio.

Idėja praplėsta, pagal visų jūsų nuomonę. Jei kažkas netaip, kažkur klaidą padariau praneškit į PM :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.