Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

VERSLAI JUG NEAPSIMOKA JU TURETI?

Jack_Western

Rekomenduojamas pranešimas

SVEIKI TAI VA NORĖČIAU KAD PRABALSUOTUMĖT AR JUMS UŽ TOKIA SISTEMA VERSLU AR PRIEŠ ŠITAI PO APAČIA NUMESIU LINKA BUTU GERAI KAD TEN PASISAKYTUMĖT APIE VERSLUS SISTEMA AR JUS UŽDIRBAT AR NE KITI SAKYS IŠ TU  VERSLU EINA IŠ ORO PINIGAI TAI TIE VERSLAI IR REIKALINGI KAD PINIGAI EITU JIE IŠ ORO VISAI NEINA REIKIA PRODUKCIJA PIRKTI T.T SUSIDĖVĖJIMAS DAUG KAINUOJA SUTVARKYTI IR LIKDAVO BIŠKI O DABAR KAIP NIEKO NELIEKA NET ANT VERSLO SUTVARKYMO JAI NET PO 15 NIEKAS NEPERKA TU PRODUKCIJU KA ČIA KALBĖTI APIE 20 O PO 5EUR Į SERVERY PARDUOTI NEAPSIMOKA TAI VOT NORIU KAD PASISAKYTUMĖT APIE SISTEMA GERIAU I ŠITA KUR NUMEČIAU 


LAUKSIU PROTINGU IR GERU ISIREIŠKIMU 


NEFREPOSTINKIT ISPĖJIMUS GAUSIT


KAS VERSLO NETURĖJO ŽINOKIT TAIP YRA BLOGAI KAD NEAPSIMOKA JO TURĖTI 


 


LINK>>>http://greenside.lt/index.php?/topic/33874-0165-senu-geru-verslu-sugrazinimas/#entry201202


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip blogai yra turėti verslą? Nu kad neblogai, aš visados einu į pliusą, nors ir iš lėto. Su kiekvienu verslo aukštesniu lygiu tau greičiau gaminasi produkcija, tačiau ir susidevėjimas brangiau kainuoja, tai jei man išeina uždirbti su 3 lygiu, išeis tiek su 2 ir 1. Keiskis produkciją su kitais, kas išeina į pliusą - parduok į serverį, net ir už 10€ eini į pliusą, o šiaip gan dažnai susirenka po 150, pvz. vakar susirinko ir kam reikėjo - pardavė produkciją ir net iš kitų nusipirko po 20€. Nenorėk visko ant lėkštutės, jei per sunki verslų sistema - neverslininkauk, čia reikia ir pagalvot, o pinigai neplauks kaip darbe važinėjant už minutę. Išsakiau, ką norėjau, man viskas tinka kaip yra dabar, manau kad ir kitiems tinka, kas moka naudotis verslais, o ir šiaip, šį dalyką ką tik padarė, tikrai nemanau kad keis atgal.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas,

 

 Kaip suprantu, pasisakai už pinigų spausdinimą, visiškai nenaudojant žaliavos? Ar bent įsivaizduoji, kaip tai nerealistiškai skamba? Verslai ir yra padaryti tam, kad darytum pats verslą. Niekas už tave pinigų neuždirbinės, daug nori. Verslų sistema padaryta taip, kad turi imtis pats iniciatyvos, siekiant užsidirbti pinigų. Kokia ta iniciatyva? Ieškotis klientų. Ir taip yra kiekviename versle. Asmeniškai, man šita verslų sistema labai įdomi ir realistiška, jeigu padarytų įprastą "20e/1min" sistemą, serveris nuliptų vienu laipteliu žemyn.  O dabar klausimas tau, ar tikrai nuoširdžiai ieškojai klientų, skelbeisi, kad parduodi produkciją?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

OI VIRUTI MATAU TU NETURI VERSLO TAIP AŠ IŠLEIDAU KOKI 20K ŠAIBU KAD PARDUODU PO 15EUR !!! PO 15EUR SUPRANTI NIEKAS SAKAU NIEKAS I FORUMA KELIAU VISUR NIEKAS NENORI NESUPRANTI NESUPRANTI KAD SUSIDĖVĖJIMAS KIEK KAINUOJA TVARKYMAS 66PROC 150K TAI KA ČIA UŽDIRBI PARDAVES I SERVERY PO 5 KA? TU BIŠKI PAPROTAUK ČIA NIEKAS NENORI TARKIS SU KUO NORI VISI SAKO NETURIU KUR KIŠTI DAR IŠKEIČIU VIENAS PRIE VIENO KAD GAMINTUSI DAUGIAU NIEKO NEVERTA NEI DĖTI I PARDAVIMA PRODUKCIJOS JAI TURI VERSLA PAZIUREK KIEK IDETA PO 20EUR AR KAS NORS PERKA ???? BET TIKRIAUSIAI NETURI IR NEZINAI SITUACIJOS ZMONES PO 30K VNT IMETE IR VISI PO 20EUR NU IR KAS PERKA MAN PASAKYK GERAI AŠ BUVAU IMETES PO 20EUR NIEKAS NENORI

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

OI VIRUTI MATAU TU NETURI VERSLO TAIP AŠ IŠLEIDAU KOKI 20K ŠAIBU KAD PARDUODU PO 15EUR !!! PO 15EUR SUPRANTI NIEKAS SAKAU NIEKAS I FORUMA KELIAU VISUR NIEKAS NENORI NESUPRANTI NESUPRANTI KAD SUSIDĖVĖJIMAS KIEK KAINUOJA TVARKYMAS 66PROC 150K TAI KA ČIA UŽDIRBI PARDAVES I SERVERY PO 5 KA? TU BIŠKI PAPROTAUK ČIA NIEKAS NENORI TARKIS SU KUO NORI VISI SAKO NETURIU KUR KIŠTI DAR IŠKEIČIU VIENAS PRIE VIENO KAD GAMINTUSI DAUGIAU NIEKO NEVERTA NEI DĖTI I PARDAVIMA PRODUKCIJOS JAI TURI VERSLA PAZIUREK KIEK IDETA PO 20EUR AR KAS NORS PERKA ???? BET TIKRIAUSIAI NETURI IR NEZINAI SITUACIJOS ZMONES PO 30K VNT IMETE IR VISI PO 20EUR NU IR KAS PERKA MAN PASAKYK GERAI AŠ.

Neturiu verslo? Dillimore miestelyje 69id, prašome nuvažiuoti ir pažiūrėti, verslininkauju turbūt dvigubai ar trigubai ilgiau negu tu. Nieks nesako pardavinėti po 5€, į serverį parduodi sulaukęs tam tikro momento po 15€, ir visada laikai įmestą tam tikrą kiekį produkcijos, kadangi kai visi parduoda į serverį tai pradeda pirkti iš kitų žmonių. O jei jau tau taip neišeina parduodi ir nusipirkti naujos produkcijos po 20€ - susirandi du žmones iš skirtingų verslo šakų, su jais keitiesi produkciją, kad nereikėtų pirkti, ir tada kas lieka pliuse - parduodi. Tiesiog reikia pamąstyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

OI VIRUTI MATAU TU NETURI VERSLO TAIP AŠ IŠLEIDAU KOKI 20K ŠAIBU KAD PARDUODU PO 15EUR !!! PO 15EUR SUPRANTI NIEKAS SAKAU NIEKAS I FORUMA KELIAU VISUR NIEKAS NENORI NESUPRANTI NESUPRANTI KAD SUSIDĖVĖJIMAS KIEK KAINUOJA TVARKYMAS 66PROC 150K TAI KA ČIA UŽDIRBI PARDAVES I SERVERY PO 5 KA? TU BIŠKI PAPROTAUK ČIA NIEKAS NENORI TARKIS SU KUO NORI VISI SAKO NETURIU KUR KIŠTI DAR IŠKEIČIU VIENAS PRIE VIENO KAD GAMINTUSI DAUGIAU NIEKO NEVERTA NEI DĖTI I PARDAVIMA PRODUKCIJOS JAI TURI VERSLA PAZIUREK KIEK IDETA PO 20EUR AR KAS NORS PERKA ???? BET TIKRIAUSIAI NETURI IR NEZINAI SITUACIJOS ZMONES PO 30K VNT IMETE IR VISI PO 20EUR NU IR KAS PERKA MAN PASAKYK GERAI AŠ BUVAU IMETES PO 20EUR NIEKAS NENORI

Galvos neturi todėl ir eini į minusa. Jeigu tau sunku cap lock paspaust tai ka kalbėt apie versla su tavim.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip blogai yra turėti verslą? Nu kad neblogai, aš visados einu į pliusą, nors ir iš lėto. Su kiekvienu verslo aukštesniu lygiu tau greičiau gaminasi produkcija, tačiau ir susidevėjimas brangiau kainuoja, tai jei man išeina uždirbti su 3 lygiu, išeis tiek su 2 ir 1. Keiskis produkciją su kitais, kas išeina į pliusą - parduok į serverį, net ir už 10€ eini į pliusą, o šiaip gan dažnai susirenka po 150, pvz. vakar susirinko ir kam reikėjo - pardavė produkciją ir net iš kitų nusipirko po 20€. Nenorėk visko ant lėkštutės, jei per sunki verslų sistema - neverslininkauk, čia reikia ir pagalvot, o pinigai neplauks kaip darbe važinėjant už minutę. Išsakiau, ką norėjau, man viskas tinka kaip yra dabar, manau kad ir kitiems tinka, kas moka naudotis verslais, o ir šiaip, šį dalyką ką tik padarė, tikrai nemanau kad keis atgal.

JAI PER SAV VIENA KARTA BUNA 150 ON TADA GERAI O JAI TU TURI SAIBU SUMOKETI ANT SUSIDEVEJIMO NEUZDIRBES IS VERSLO TAI TAU GERAI

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galvos neturi todėl ir eini į minusa. Jeigu tau sunku cap lock paspaust tai ka kalbėt apie versla su tavim.

kaip noriu taip rašau su caps ar be čia mano pasirinkimas matau kad nesi turėjas apie verslą čia tas pats kaip anekdotas 'sexas tai nuostabus dalykas esu daug skaitęs'' čia tas pats tik domėjaisi o nežinai

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neturiu verslo? Dillimore miestelyje 69id, prašome nuvažiuoti ir pažiūrėti, verslininkauju turbūt dvigubai ar trigubai ilgiau negu tu. Nieks nesako pardavinėti po 5€, į serverį parduodi sulaukęs tam tikro momento po 15€, ir visada laikai įmestą tam tikrą kiekį produkcijos, kadangi kai visi parduoda į serverį tai pradeda pirkti iš kitų žmonių. O jei jau tau taip neišeina parduodi ir nusipirkti naujos produkcijos po 20€ - susirandi du žmones iš skirtingų verslo šakų, su jais keitiesi produkciją, kad nereikėtų pirkti, ir tada kas lieka pliuse - parduodi. Tiesiog reikia pamąstyti.

aš nesakiau kad tu neturi suprantu tu viska žinai apie verslus tik sakau kad buvo seniau  geriau nereikėjo laukti kol 150 bus ir tai po 15 teduoda

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kaip noriu taip rašau su caps ar be čia mano pasirinkimas matau kad nesi turėjas apie verslą čia tas pats kaip anekdotas 'sexas tai nuostabus dalykas esu daug skaitęs'' čia tas pats tik domėjaisi o nežinai

Pd mieste verslas, prieš eidamas į vidu batus nusivalyk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

laikau savo produkcija po 20 ir perka kaip reikalas, tik nereikia cia issigalvot jog pinigai neina, jeigu per savaite neuzdirbi 200k tai nereiskia kad jie neina ir neatlieka, nes man pakankamai atlieka ju, su ta verslu sistema viskas zjbs, tik kad verslininkai nelabai.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau tikrai nesamones kad ir po 15 padarytu bet kada galetum parduoti o kaip 150 on po 20 cia butu labai samoninga o jai os kitu perka produkcija gerai o ka daryti zmonems katrems neperka?? Sakau sitai kaip pasakiau galetu buti ir fsio nors biski ekonomika sugrys

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.