Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

„APKLAUSA" Rage_Assassin vs Matthew_Bennett

Carlos_Boozer

Matthew_Bennett vs Rage_Assassin  

61 balsai

  1. 1. Matthew_Bennett ar Rage_Assassin


Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki bernai , ždž diela yra : Krč aš taip galvoju galvoju ir žiūriu čia visi stumia ant Rage_Assassin daugiausia tai Benečio hebrantai, tai gal sužinokim tikrąja nuomonę iš žaidėjų lūpų , kas pagal jus viršesnis ir rimtesnis GS projekte , kurį labiau gerbiate ir palaikote ar Rage_Assassin ar Matthew_Bennett Jei turite kažką daugiau parašyti apie šiuos 2 žaidėjus tai komentuokite apačioje. Su šia apklausa nenoriu ižeisti nieko , tiesiog noriu sužinoti tikrają nuomonę iš žaidėjų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Net nėra tolko lygint mūsų. Aš nuo šių metų žaidžiu, Bennettas nuo starto. Aišku gal Bennettas daugiau haterių rimtesnių turi, bet savaime suprantama kad aš GS projekte bent kol kas esu bent dviem galvom žemiau o ir mūsų žaidimo būdas serveryje stipriai skiriasi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neinu už Matthewa nes nepažįstu neutrali nuomone , bet prieš Rage , žmogus ožina ką tik gali kur neskauda , o apie jo senesni žaidimą kitame projekte paieškojus yotubei pilna banned už čytus nesuprantu , kaip toks asmuo iš viso čia sėdi prižiūrėtojuose jei bando pakenkti žaidėjam ir juos skriaudžia nekalbu , kad belekoks čyteris rižynė buvo visi prž rimti o jis toks vienas kaip asilelis is mikey pukuotuko pasaku arba kaip Yamcha iš dbz ...

 

 

 O tau temos autoriau patariu žiūrėti , kas tau svarbiau o ne purtyti čia tarp jų netaiką .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neinu už Matthewa nes nepažįstu neutrali nuomone , bet prieš Rage , žmogus ožina ką tik gali kur neskauda , o apie jo senesni žaidimą kitame projekte paieškojus yotubei pilna banned už čytus nesuprantu , kaip toks asmuo iš viso čia sėdi prižiūrėtojuose jei bando pakenkti žaidėjam ir juos skriaudžia nekalbu , kad belekoks čyteris rižynė buvo visi prž rimti o jis toks vienas kaip asilelis is mikey pukuotuko pasaku arba kaip Yamcha iš dbz ...

 

 

 O tau temos autoriau patariu žiūrėti , kas tau svarbiau o ne purtyti čia tarp jų netaiką .

Gerai. Jei jau taip ant manęs varai tai pasiaiškinam. Dėl tavo minėto "ožinimo". Esi stulpe, dirbai darbą su pakvietimu - pamačiau, pranešiau. Kas negerai? Senesnis žaidimas kitame projekte. Dar įdomiau darosi ką čia gero parašysi. Jokiame kitame projekte nesu žaidęs nuo 2015 vasaros pabaigos, kai SA:MP tiesiog nebeturėjau noro žaisti. Atidaviau kažkokiam tuometiniam naujokui savo paskyrą ir tegul žaidžia. Nei aš dabartine mano reputacija tame serveryje domiuosi nei aš ką, bet yra asmuo kaip Falanji galintis patvirtint kad tame serveryje nesu žaidęs nuo mano minėto laiko.

Toliau žiūrim ką čia parašei. Bandau pakenkti bei skriaudžiu GS žaidėjus? Kas čia per naujadaras. Tegul pasisako žaidėjas kurį aš nuskriaudžiau man į PM kada aš tai ir kaip padariau. Būna žmonės kartais pradeda mąstyt tik būdami suauę, būna kad pradeda ir anksčiau, todėl tas tavo Mikis Pūkuotukas visai ne į temą.

Dėl netaikos - niekas čia nieko "nepurto". Man grynai tas pats rezultato rezultatai nes kai kuriem tiesiog atrodys turbūt nelygis balsuot prieš Matthew ir tai normalu, bet palaikantiems mane ačiū :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sukurk tema katras iš tėvu daugiau valgyt duoda mama ar tėtis

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai. Jei jau taip ant manęs varai tai pasiaiškinam. Dėl tavo minėto "ožinimo". Esi stulpe, dirbai darbą su pakvietimu - pamačiau, pranešiau. Kas negerai? Senesnis žaidimas kitame projekte. Dar įdomiau darosi ką čia gero parašysi. Jokiame kitame projekte nesu žaidęs nuo 2015 vasaros pabaigos, kai SA:MP tiesiog nebeturėjau noro žaisti. Atidaviau kažkokiam tuometiniam naujokui savo paskyrą ir tegul žaidžia. Nei aš dabartine mano reputacija tame serveryje domiuosi nei aš ką, bet yra asmuo kaip Falanji galintis patvirtint kad tame serveryje nesu žaidęs nuo mano minėto laiko.

Toliau žiūrim ką čia parašei. Bandau pakenkti bei skriaudžiu GS žaidėjus? Kas čia per naujadaras. Tegul pasisako žaidėjas kurį aš nuskriaudžiau man į PM kada aš tai ir kaip padariau. Būna žmonės kartais pradeda mąstyt tik būdami suauę, būna kad pradeda ir anksčiau, todėl tas tavo Mikis Pūkuotukas visai ne į temą.

Dėl netaikos - niekas čia nieko "nepurto". Man grynai tas pats rezultato rezultatai nes kai kuriem tiesiog atrodys turbūt nelygis balsuot prieš Matthew ir tai normalu, bet palaikantiems mane ačiū :)

1 jeigu  neskriaudi žaidėju nedarai visiem ZAPADLO įskyrus savo draugam kodėl ant tavęs stumia kodėl tavęs nemėgsta patik prž komanda kodėl tu toks jbnts esi kodėl meluoji , kad atidaviai acc ir pnš ir jeigu kaip buvo pd kanale sakei seniau žaidiai ten sakau tavo čia video banned sakiai jo kokio šūdo tu man meluoji nori , kad pats susidaryčiau bloga nuomone apie tave esi tiesiog per daug aukštai čia iškeltas aš tau vartų prižiūrėtoja max gautum ir taip pas Gasiūna firmoi dirbai ten ir jei kai tu lošiai pripasakojo , kad buvai nemastanti butybe naujus žodžius išradinėji , ir aiškini , kad vą čia palaiko Matthewa nes dbr tai madinga , man nesvarbu aš dėjas ant tu benečių supranti neesu jo fangays ar kažkas taigi jeigu tokios temos yra reiškia kažkas yra su visuma arba su tavim negerai o visi bulvitai negali būti tai tau reiktu nusileisti ir nueiti veidrodi savo fantazijos apžiūrėti dvasios ubagais negimstama tampama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nei su vienu nesu bendravęs ts ar kur kitur nera cia ko lygint zaideju visi yra lygus tik vieni turi pareigas kiti ne nes tie kurie turi pareigas ju siekia isikabine nagais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkokias čia nesamones kuriat , kas geresnis ir t.t :D Nejuokinkinkit žmonių , visi lygus , visi žmonės , o kas kaip elgiasi , priklauso nuo pačio žmogaus . Nesvarbu kas tu esi  , ar naujokas ar senas vilkas , ar su pareigom ar be , bendra pagarba turi būti kiekviena, / Reikėjo datėt 3 variantą , " Abu vienodai" Tai tada ir prabalsuočiau .

 

Dar temą sukurk kas geresnis Rokas ar Aivaras .. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.