Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.5] Pasiūlimas transportui.

Dede_Linex

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Tony_Double


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pradėsiu nuo to, kad galėtu atidaryti mašinos langą, atidaryti mašinos langą galėtu per /tvaldymas, atidarius langą ir pajungus muzikos iš radijos, būtu galima girdėti esant ne mašinoje, bet esant šalia mašinos, kaip, kad yra vienoje vietoje tik neprisimenu kokioje kur nuolatos yra pajungta radiją.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mašinos bus naudingesnės, prie sk galės pastatyti mašina ir pajungti muzikos, kad nebūtu nubuodu.


Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pieva. Visi pasijungtu prie sk ta muzika ir mesmale gautusi. Jei ir leistu tik po viena leist muzika vienoj vietoj, tai pradetu verkt kad neina muzikos paleist..

Na kiti žaidėjai taip darys tik, kad panervinti kitus, o tie normalūs žaidėjai nemanau, kad taip darys.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aj nu rmt, gerai čia sugalvojai :D. gera labai idėja žmogau. Aš už. Tikrai būtų įdomiau kokia nors kalinka paleisti ir panašiai :DD. bet rimtai gali daug žmoniu vienu metu buti tai belenkur, palieva būs  biški, o šeip aš už :).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne, ne, ne ir dar karta ne čia greenside kur puse žaidėju iš ryžyno jei visi prie sk sulėks su savo muzikas kas bus tada? Prieš.

Na aš kaip minėjau, kad kiti tikrai taip darys, kad kitus panervinti, bet normalūs, nemanau ar taip darys, tai galėtu dėl viso pikto padaryti komandą su kuria eitu ignoruoti kitų paleistas dainas, ta prasme nesigirdėtu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia tas pats kaip per žaidima "Arma 3" :D. Mano manymu ši įdėją aišku gera bet neįmano būtų padaryti, bet langą atidaryti galėtu pvz: GSPD firmai kažką sugalvotu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.