Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Fūristų direktoriaus rinkimų rezultatai

Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Įdomūs dalykai vyksta, merginos statomos į tokius svarbius postus.. Įdomus pasirinkimas, įdomu ką išvis ji gali parodyti, na jei jau tu, Mariau išrinkai, kažkas turėtų būti ypatingo. Žiūrėsime kaip viskas klostysis, gerb. direktorei - sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

marko, jei esi rimtas bahuras ir rimtai galvotum tai nemanau jog leistum savo panai prie kompo sedeti, tik ne prie tokiu pievu... nes pats to nenoretum, pagalvok kita prasme. 

 

isivaizduoju jei man taip butu tai butu tokia situacija: einam i lauka? ne, varau firmai vadovauti, toj masina pirksiu ir t.t. :D

 

:)

Nu tai ne tu jos bachūras, kodėl tave *cenzūra* ką ji veikia? Jeigu ji gali, turi laiko, arba dirba prie kompo kur gali nieko neveikt ir žaidimus žaist, tai kuom tave tai kaso? Savo kiemą šluok, o ne kitų :) Man tai vapše  ką čia kas veikia, svarbu būtų normalūs žmonės ir eitų gerai praleist laiką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu Aurelija užėmus tokias dideles pareigas. Tikiuosi šioje firmoje išsilaikysi ilgai ir linkiu nepalūžti bei palaikyti firmoje šiltą atmosferą. Labai džiugu, kad bus serveryje ir mergina, kuri atstovaus fūristuose. Taip pat noriu atkreipti dėmesį į Marko, kad padarė išties gražią analizė ir davė pasireikšti būtent merginai. Sėkmės Aurelija.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O , štai ir fūristų direktorius ... Kuris buvo žadėtas tikrai vėėliau ..


 


Sekmės su šia firma , mano akimis , viena geriausių ir patraukliausių firmų serveryje , kurios pats laaabai norėjau bet nedavė :/ .


Sekmės direktoriaujant , ateisiu į firmą :)


 


Puiki analizė .


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O *cenzūra* , čia gi mergina , kaip tik apie merginą direktorę su Mariuku kalbėjau , bam netikėtas sprendimas , Sveikinu  bučkis nuo manęs.  :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia Coco_Channel iš invio projekto, nemėgemias asmuo todėl ir su kitu nick yra. Bet ko paklausi yra dviveidis žmogus ir pas mane Tralistuos buvo pavaduotoja, pradžio zjbs, po to parodė savo veidą. Na ką gal pasikeitė nežinau, sėkmės jei. :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.