Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] Užrašu knygelė.

Dvasiv_Javri

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dvasiv_Javri


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau pridėti komanda /uzrasai nes daug kas pamirsta ką nori padaryt. dar ten galėtum nusistatyt datą, būtų priminimas toks garsas kaip /sms ir rodytu i chat ką buvai užsirašes padaryt. :)


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: serveriui nieko bet primintu žaidėjui :)


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai puikus pasiūlymas aš sutinku ir sakau UŽ!

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Edga_Boss

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasiūlymas tikrai tvarkingas ir žiauriai reikalingas kiekvienam manau mums. Aš tikrai patenkintas už šį pasiūlymą, ir manau šis pasiūlymas atsiras atnaujinime serveryje, ir busime mes visi nustebinti jūsų darbų, bei kokybiškumų. Šaunuolis kad parašei šį pasiūlymą, pagarba.  :) 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai geras pasiūlymas, nereikės eiti iš žaidimo į notepadą ir t.t Manau, labai patogi komanda. Tikiuosi ši komanda atsiras Greenside serveryje. Aš už :) Mldc :D

Redaguota Taksistas_Vasia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries, yra paciam kompiuteryje "sticky notes","notepad" ir t.t ir tiesiog paspaust reik "windows" migtuka 1sekundiai nusileisi zaidima ir paziuresi nafik cia dar deti kazkokia komanda? Jeigu sergat skleroze tai lapeli prisiklijuokit ant ekrano arba vps ant mobo zadintuva pasistatykit ir neuzmirsit.

Dar mano nuomone sita komanda mazai kas naudosis (beveik niekas), nes ka tu gali pamirst? zuvi parduot? Stpdw 1 karta kazka uzsirasysit svarbaus ir daugiau nenaudosit tos komandos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, visiškai bereikšmis pasiūlymas ,nes tiek pačiame kompiuteryje yra užrašinių/notepadų, tiek telefone. Nusistatai ir tau primins ką reikia ir kada reikia su garsu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries, yra paciam kompiuteryje "sticky notes","notepad" ir t.t ir tiesiog paspaust reik "windows" migtuka 1sekundiai nusileisi zaidima ir paziuresi nafik cia dar deti kazkokia komanda? Jeigu sergat skleroze tai lapeli prisiklijuokit ant ekrano arba vps ant mobo zadintuva pasistatykit ir neuzmirsit.

Dar mano nuomone sita komanda mazai kas naudosis (beveik niekas), nes ka tu gali pamirst? zuvi parduot? Stpdw 1 karta kazka uzsirasysit svarbaus ir daugiau nenaudosit tos komandos.

Šeip gal paziurėk i visa mano tema krc visi UŽ sako, o tu sakai "baveik niekas nenaudos" tai gal kiti xp windows turi jiems tai "sticky notes" nėra. Arba žadintuvu neturi. Ta komanda krc net servo neapkrautu. Tai kokia tava problema. aš nesuprantu tokių žmonių kurie rašo PRIEŠ nors kiti rašo tai jei nepatinka išvis nerašyk čia į šita temą. Jei tau patinka laiką švaistyt tai švaistyk man *cenzūra*.

Redaguota Dvasiv_Javri

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikalinga idėja tavo siūloma, jei ko pamirši gali ir pasinaudoti savo turimam kompiūteryje programėlę: NOTEPAD. Manau pats patogiausias būdas būtų tik ten. O dabar atskirai kurti kažką tokia smulkmena, nieko gero neatneš. Ir tai kažin ar ji bus naudojama, galbūt iš pradžių taip... O paskui tikrai bus nebereikalingas daiktas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, visiškai bereikšmis pasiūlymas ,nes tiek pačiame kompiuteryje yra užrašinių/notepadų, tiek telefone. Nusistatai ir tau primins ką reikia ir kada reikia su garsu.

Pasiskaityk mano atsakyma Por_Tal tai nepaslenku tą patį rašyt...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu čia jau daugiau apkrautų serverį, negu kažkam būtų naudinga, nes dabar yra išmanieji telefonai ir visi į juos užsirašo visokius svarbius dalykus ir yra žymiai patogiau, nes tu visą laiką telefoną turi prie savęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu čia jau daugiau apkrautų serverį, negu kažkam būtų naudinga, nes dabar yra išmanieji telefonai ir visi į juos užsirašo visokius svarbius dalykus ir yra žymiai patogiau, nes tu visą laiką telefoną turi prie savęs.

O tai gal kiti dar naudojasi Nokia 3310 ar kitoki mygtukini telefona :D Šeip aš neteip jau ir seniai turėjau Nokia 3310. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Su šitu pats asmeniškai sutinku, nes kartais norėtusi užsirašyti kada turėjai tiek ir tiek pinigu kada nusipirkai mašiną. Ar užsirašyti susitikimą, ar pavizdžiui atranką, kaip būna, kad į forumą eiti nereikėtu aš užtikrintas ir sakau - UŽ ! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šeip "word" programa nepriminėja kaip žadintuvas ir popierius taip pat nepriminėja:D turbut neviska skaitei

Nemanot jog tai apkraus serveri? Galų gale visi kompe turi worda, o galiausiai tai dauguma einat i mokyklas ir pas jus to popieriaus per akis :P .

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (tokiu atveju pranešimas skaitysis bereikšmis);

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.