Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] Gaisrininkai.

Kenshin_Yona

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kenshin_Yona


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na manau gaisrininkams reikia panaikinti tą jų darbini transporta ir įdėti kokį landstalkeri arba kokį rancheri kaip ir su medikais tik jį ten padaryti kaip gaisrininkų transporta ir jiems dadėti gesintuva, kad jie galėtu gesinti tuos visus verslus ir namus.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau jau nebesitrankytu gaisrininkai su savo tuom mašinom nes labai daug kas nukenčia.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paliekam firetruckus - padarom max speedą 70-80 (nes kaime nuo namo iki namo daugiau ir neįsibegėji) ir rami galva. Ir taip jau per gerai ten uždirbi, dar ir kitus padaužai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDD Nejuokink su tokiais pasiulymais,jei gaisrininkai trankosi tai čia išspręsti problema galima tik panaikinti gaisrininku darbą,kas tikrai nebus padaryta taip,kad bereikšmis pranešimas ir sakau Prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu šiame dalyke prieš aš, nes dėl daugumą priežasčių. Jeigu jums žmogus ( gaisrininkas ) trukdo trankosi su mašinomis, tai praneškite serverio administracijai dėl tokio dalyko. Ir manau administracija sutvarkys šiuos mažus reikalus. Arba tiesiog važiuokite toliau nuo jų ir viskas, nevažiuos prie jūsų jisai ar kažkas panašaus. Pasiūlymas tikrai nevertingas, šiame dalyke aš sakau kad viskas yra tvarkoje, tiesiog tokių atveju praneškite serverio administracijai. B)  


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu šiame dalyke prieš aš, nes dėl daugumą priežasčių. Jeigu jums žmogus ( gaisrininkas ) trukdo trankosi su mašinomis, tai praneškite serverio administracijai dėl tokio dalyko. Ir manau administracija sutvarkys šiuos mažus reikalus. Arba tiesiog važiuokite toliau nuo jų ir viskas, nevažiuos prie jūsų jisai ar kažkas panašaus. Pasiūlymas tikrai nevertingas, šiame dalyke aš sakau kad viskas yra tvarkoje, tiesiog tokių atveju praneškite serverio administracijai. B)  

tu gal ilgiau pažaisk serveryje, nes matau kad naujokas esi, galvoji kad adminai kažka darys be įrodymų?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.