Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Nuomonė apie serverį.

The_Nexar.

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, nusprendžiau ir aš parašyti kažkokią nuomonę apie serverį. Kai į šį serverį prisijungiau pirmiausia pamačiau daug panašių dalykų iš kito visiem žinomo kaimelių serverio, dar ir savininkas buvęs miestelių pgr, na žodžiu pirmą sekundę pamačiau daug pažįstamų veidų, viskas atrodė ėjo kaip per sviestą, dalyvavau gaujose, dirbau darbus, buvo įdomu, tačiau kuo toliau tuo labiau pradėjo užkliūti serverio žaidėjai - normalių tik kur nekur, o tokių kurie gadina visą žaidimą slankioje visose pakampėse, bando vieni kitiem pakenkti, verčia, stumia, kai kurie netgi perka adminus tam kad pakenkti kitiems, kad pasibaigus galiojimui prabaninti savo priešus... Aš jums pasakysiu jei jūs norit žaist karą tam yra begalės kitų žaidimų, bet samp tai nėra kovos arena. Tai tiek apie pačius žaidėjus kurie patys kuria serverį - *cenzūra*a sau ant galvos. 

Dabar kokia mano nuomonė būtų apie savininkus? Viskas buvo tvarkoj, žaidėjai puikiai bendravo su savininkais, savininkai stengėsi, daugiausiai pastangų mačiau iš M.Tėvo pusės. Na kitas savininkas darantis atnaujinimus manau turėtų daryti išvadas, iš viso, abu turėtumėt daryt išvadas - serveryje žaidėjų skaičius krenta neužčiuopiamai greitai - prieš keletą savaičių čia žaidė po 70, dabar jau susirenka vos 30, ir aš pasakysiu kieno dėka - tai tų žmonių kurie užima pareigas, jie nepasiduoda, nes tiki kad ateis geresni laikai, jie rodo kad viskas gerai, dėl to laikosi minimalus žaidėjų skaičius palyginus kiek žaidė ankščiau. Savininkai mano manymu deda per mažai pastangų į serverį. 

Dabar šiek tiek apie patį kodą serverio, na jis nuostabus, puikūs mapp darbai, tačiau trūksta labai daug visko. Aš pasakysiu vieną patarimą, aš matau kaip buvo rašytas šitas kodas - taip kaip nemokantys rašyti rašytojai rašo knygas - parašo pastraipą negalvodami kas bus toliau (tikri rašytojai pradeda rašyti knyga sugalvoję visą knygos turinį) - tada atsiranda loginių klaidų, kokių radau ir serveryje, duosiu pavizdį - ginklų iš gaujų beveik niekas neperka - nes visi vip nariai gauna ginklus, o tie kas neturi geriau nusipirks iš parduotuvės tų ginklų, kam juos pirkti iš gaujų? Ties tuo ir prasideda loginės klaidos, tos gaujos viena iš didžiausių vargo vakarienių mano manymu. Taigi, kokybiškai serveris padarytas tik darbuose be pakvietimų, ten nieko tobulinti nereikia, o visa kita, kodo nuotrupų krūva, tai pastebėjas prarandu reikalą žaisti čia, liksiu tik forume - žmogus sekantis naujienas su viltimi kažkada sugrįžti. O savininkam patariu perrašyti visą serverio kodą paliekant vietoje tik darbus be pakvietimo ir kuro dabartinę sistemą, parašyti tikrą kodą o ne kodų nuotrupų rinkinį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu šitam serveriui labai daug trūksta , kad jis pritrauktu žaidėjus , mechanikai nieko neveikia nes daugumas turi adminus ar vipus , kas neturi važiuoja i pay and spray , medikai tik važinėja iškvietimų per diena maximum 2 , nes tieisog geriau paprašo adminų , mentai rakina iš 5 kilometrų ir dar galiu vardint ir vardint vienintelis darbas kuris mano manymu yra sutvarkytas - Furistai nu gal dar DPD ten nebandžiau...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ir 100%  sutinku, nera darbo nebus ir rezultato. jei krc sukurta tema pasiulymams, i kuria atsizvelgia vos vos... is 10 vienas priimtas, nors mato jog zaideju nuomuones sutampa.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu šitam serveriui labai daug trūksta , kad jis pritrauktu žaidėjus , mechanikai nieko neveikia nes daugumas turi adminus ar vipus , kas neturi važiuoja i pay and spray , medikai tik važinėja iškvietimų per diena maximum 2 , nes tieisog geriau paprašo adminų , mentai rakina iš 5 kilometrų ir dar galiu vardint ir vardint vienintelis darbas kuris mano manymu yra sutvarkytas - Furistai nu gal dar DPD ten nebandžiau...

 

Taip, mano manymu pirma ką reikėtų padaryt tai uždengti visus pain n spray ir padaryti kitokį rakinimą policijai, kad ir leistų iš mašinos rakinti bet kad arti būti reiktų, tą tazerį irgi išimtu būtų galima o sėdėjimo laiką už žmogžudystę padidinti, nes kai atsiras žaidėjų (jeigu atsiras) serveris pavirs dm arena - visi galės vieni kitus šaudyt o sėdėt už tai keletą minučių. Esmė ta kad nebėra kur žaisti, mylimiausiam serve rcone sėdžiu :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ko jūs čia verkiate dėl tų žaidėjų skaičiaus pasakyk man ? , Tu man parodyk bent vieną serverį , kuris kaip vos atsidarė jame žaidė +200 žmonių .
Viskas ateis su laiku , tiesiog reikia palaukti ir turėti kantrybės , viskas yra daroma kad būtų žaidėjų .

 

Jeigu nepastebėjai , oro kuris buvo ankščiau , ne apie šnd ir ne apie vakar kalbu , tai saulė lauke švietė , daug šilumos , visi pradeda mėgautis malonumais , su draugais lauke pabūt ilgiau , su dviračiais pasivažinėti o ne prie kompiuterio sedėti .

 

Buvo bloga sistema su gaujomis , - blogai visi verkė . Viską pakeitė , pagyvino padarė geriau už darbus , jum vėl blogai . Supranti tu tokį dalyką ,kad kiekvienam neįtiksi , kiekvienam geras nebūsi . Reikia pradėti pirmą nuo savęs po to nuo kitų .

Galiu teigt kad šiuo metu ta gaujų sistema normali , jum geriau tokia kaip pas Kešą ? Kur jos išviso nėra ? :D

 

 

Kodas tu *cenzūra*....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip, mano manymu pirma ką reikėtų padaryt tai uždengti visus pain n spray ir padaryti kitokį rakinimą policijai, kad ir leistų iš mašinos rakinti bet kad arti būti reiktų, tą tazerį irgi išimtu būtų galima o sėdėjimo laiką už žmogžudystę padidinti, nes kai atsiras žaidėjų (jeigu atsiras) serveris pavirs dm arena - visi galės vieni kitus šaudyt o sėdėt už tai keletą minučių. Esmė ta kad nebėra kur žaisti, mylimiausiam serve rcone sėdžiu :D

Jo ? Matosi ne nuo pradžių čiūvas čia žaidi .

Tos dažyklos nėra vien dėl to , kad būtų darbo mechanikams .

Policija ankščiau galėdavo rakinti žaidėjus iš car , išemė nes čia totali nesamonė .

Tazerį išimt ? Kaip pagaut bėgantį nusikaltelį ? :D Su airBrk daskrist ?

Viskas normaliai , 1star 1 min , tau geriau taip kad 1star 8 min kokios būtų ?

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ko jūs čia verkiate dėl tų žaidėjų skaičiaus pasakyk man ? , Tu man parodyk bent vieną serverį , kuris kaip vos atsidarė jame žaidė +200 žmonių .

Viskas ateis su laiku , tiesiog reikia palaukti ir turėti kantrybės , viskas yra daroma kad būtų žaidėjų .

 

Jeigu nepastebėjai , oro kuris buvo ankščiau , ne apie šnd ir ne apie vakar kalbu , tai saulė lauke švietė , daug šilumos , visi pradeda mėgautis malonumais , su draugais lauke pabūt ilgiau , su dviračiais pasivažinėti o ne prie kompiuterio sedėti .

 

Buvo bloga sistema su gaujomis , - blogai visi verkė . Viską pakeitė , pagyvino padarė geriau už darbus , jum vėl blogai . Supranti tu tokį dalyką ,kad kiekvienam neįtiksi , kiekvienam geras nebūsi . Reikia pradėti pirmą nuo savęs po to nuo kitų .

Galiu teigt kad šiuo metu ta gaujų sistema normali , jum geriau tokia kaip pas Kešą ? Kur jos išviso nėra ? :D

 

 

Kodas tu *cenzūra*....

 

Jei sakai kad gaujų sistema čia normali tai turbūt nematei kitokių sistemų apart kešos ir šito serverio... Serverių lietuvoje pilna tų gyvenimų ir kai kurie turi nesveikas gaujų sistemas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei sakai kad gaujų sistema čia normali tai turbūt nematei kitokių sistemų apart kešos ir šito serverio... Serverių lietuvoje pilna tų gyvenimų ir kai kurie turi nesveikas gaujų sistemas.

Bet kas tu per fruktas ? :D Ten rašei kažką kad kopijuota kažkas iš kaimelių .  , o čia dabar siūlai kopijuot kitą gauju sistemą ? :DDDDD Jūs visi prisilošę visokių , lmg , sargu , lv , ir *cenzūra** protą čia atėję , tiek ten laiko žaidėt , ir norit kad viskas čia panašu būtų kaip ir ten , nepatinka viniokit savo manatkęs ir eikit ten .

Nedaeina jum kad čia "unikalus" projektas , kam viską kopijuot ir daryt iš normalaus dalyko didelį šūdą ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet kas tu per fruktas ? :D Ten rašei kažką kad kopijuota kažkas iš kaimelių .  , o čia dabar siūlai kopijuot kitą gauju sistemą ? :DDDDD Jūs visi prisilošę visokių , lmg , sargu , lv , ir *cenzūra** protą čia atėję , tiek ten laiko žaidėt , ir norit kad viskas čia panašu būtų kaip ir ten , nepatinka viniokit savo manatkęs ir eikit ten .

Nedaeina jum kad čia "unikalus" projektas , kam viską kopijuot ir daryt iš normalaus dalyko didelį šūdą ?

 

Pirma tu parodyk sakinį kur aš siūlau kopijuot kitą gaujų sistemą o po to pasakysi ką tu čia unikalaus matai šitam serve? DPD darbą? Čia turbūt viskas kas čia yra unikalaus, nu gal tos gaujos su savo hoodais kažkiek unikalu. Bet aš pasakysiu, išeisiu į kiemą pa*cenzūra*siu mėlinu šūdu ir bus unikalu, bet nenaudinga.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma, pastangų dedame tiek kiek galime, o ne tiek kiek norime.

Antra, projektas gyvuoja dar tik kelis mėnesius, pačiame serveryje yra spragų, kurios laikui bėgant bus ištaisomos. Joks SA-MP serveris nėra startavęs su optimaliai paruošta modifikacija žaidėjams, visi projektai turėjo spragų, be išimties ir mūsų projektas.

Trečia, norite tikėkite norite ne, bet projektas nebus apleistas ar užrakintas "pertvarkos darbams". Toliau darysime atnaujinimus nors ir žais serveryje 5 - 10 žaidėjų ir taip bandysime užsitarnauti sunkiu darbu pastovių žaidėjų didėjimą. Tam esame nusiteikę tikrai rimtai.

Ketvirta, šiuo metu žaidėjų nelaikome serveryje, nes patys matote situaciją. Kam laikyti žmogų serveryje, jei jam jame nepatinka žaisti? Kai serveris bus paruoštas tikram žaidimui - pranešime. O dabar yra jūsų sprendimas pasilikti su mumis ar ne. Jei pasiliksite ir padėsite tobulinti serverį įgausite mūsų pasitikėjimą, jei išeisite, niekas jūsų nesmerks, bet tikėsimės, jog kažkada sugrįšite.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirma tu parodyk sakinį kur aš siūlau kopijuot kitą gaujų sistemą o po to pasakysi ką tu čia unikalaus matai šitam serve? DPD darbą? Čia turbūt viskas kas čia yra unikalaus, nu gal tos gaujos su savo hoodais kažkiek unikalu. Bet aš pasakysiu, išeisiu į kiemą pa*cenzūra*siu mėlinu šūdu ir bus unikalu, bet nenaudinga.

Aš nesakau kad tu sakai kopijuot , bet aš suprantu ką tu sakai .

DPD Darbas ? Pričiom čia jis ? apie darbus aš nieko net nesakiau , nes per jūsų gaujų sistemas jie liko nepaliesti .

Išeik pa*cenzūra* ir suvalgyk , gal gausi proto ir tolerancijos .

 

Gi bus atnaujinimas galbūt jau šiandien , ir vėl bus daugiau žaidėjų . 22 dienas nebuvo update,  tai bus dideliis .

 

Beveik visų darbų pakeitimai , tai kad galėsit tas savo gaujas i s. susikišt. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

o aš liksiu iki galo. nes manau aivaras kaip scripteris yra rimtas , nexar aš žinau apie kokį serva tu kalbi aš ir ten  rcon gavau o manau , kad čia viską imanoma sutvarkyti, o tevas yra rimtas savininkas ir manau viskas susitvarkys,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip, sutinku su tuo 100%, nes per tokius hujovus atdiprašant žaidėjus, ne visus, viską praradau serveryje ką turėjau, t.y ADMIN, VIP, 127k eurų, darbą, gaują. Dar gerai, esu 14K gaujoje. Manau tikrai, Arvydas_Torres gerai padarė, dėl tokių "ožių" kurie sugriovė visą samp'o gyvenimėlį. Buvau dabar supykęs vpš ištrynęs serverį šį iš galvos, bet, pagalvojau. O gal yra jau naujas atnaujinimas? :oo nuėjau į forumą, viskas tas pats, Aivaras buvo toks aktyvus, bet, dabar ne. Pareinu į serverį visko atsigražinti, ką praradau per "ožius" kurie pavydėjo man. Ginklų atsargų yra sabrinės bagaže, todėl jum ožiai bus GGWP. Sėkmės.

Rokai, gražius žodžius čia sakiai, bet, niekas nežino, ar taip iš tikrūjų bus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai serveris tikrai yra pakankami geras. Liksiu nors ir jeigu mažai žaidėjų žais. O kiti su savo kritiką galit ir patylėt, nes į serverį yra dedama daug pastangų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kalbant iš techninės serverio pusės, tai yra klaidų, bet pasakykite, kokiam projekte jų nėra. Bet modifikacija, sakykit ką norit, bet yra tikrai unikali, O kalbant iš kitos pusės, tai GS komandoj yra tikrai puikių žmonių, pažiūrėkit kaip pagrindinė administracija bendrauja su žaidėjais, visalaiką paaiškina kas kaip yra, bet patikėk, po kiek laiko, tai yra ar po mėnesio, ar po pusę metų, bet severis tikrai bus populiauriausias lietuvoje, tik tam reikia laiko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kalbant iš techninės serverio pusės, tai yra klaidų, bet pasakykite, kokiam projekte jų nėra. Bet modifikacija, sakykit ką norit, bet yra tikrai unikali, O kalbant iš kitos pusės, tai GS komandoj yra tikrai puikių žmonių, pažiūrėkit kaip pagrindinė administracija bendrauja su žaidėjais, visalaiką paaiškina kas kaip yra, bet patikėk, po kiek laiko, tai yra ar po mėnesio, ar po pusę metų, bet severis tikrai bus populiauriausias lietuvoje, tik tam reikia laiko.

 

Dėl šito aš sutinku, abu savininkai tikrai puikūs žmonės turintys reputacijos, tarp jų taip pat yra puikus DP, kurį aš bent jau gerbiu. Na kitų nelabai tepažįstu bet skundų neturiu, ta komanda tikrai gera, dar kad kiti žaidėjai būtų puikūs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip ir minėjau savo perspektyvų temoje, tokį kaip adminą žmonės perka tik dėl tam tikrų priežasčių ar papildomų komandų. Serveryje nėra pastovaus pagalbos teikimo žaliesiems, kas, dažniausiai, naujokus atbaido nuo serverio. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galvot pradėkit viskas prasideda nuo mažo net serveris dar nestartavęs kiek tu nori žaiėju ? Tūkstanti , penkis šimtus , gi žai tu žaidėju dabar tvarko bugus klaidas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.