Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Peikiu Vycka_Flex

SakmaDeek

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Sakma Deek

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Vycka Flex

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Manyčiau užtildė už nieką. Situacija: priėjau prie taksisto,kuris yra vienintelis serveryje, draugiškai parašiau "kaip sekasi vergaut pačiam vienam taxi serveryje", gavau mute. Kadangi serveryje nėra nė vieno taksisto, Vycka privalo dirbti juo, todėl nėra laisvas - vergas, nes dirba vienas dėl visų. Prikolų nesupranti? tai gal išvis ta komanda nesinaudok?
e77a462469854701a0635ed1b9592f56.png

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
xBBbtCr.png
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu nesugebate suformuluoti normalaus ir protingo sakinio geriau patylėkite ir net neklauskite tokių vėjų, juolab pateikdamas "žeidžiančias" frazes. Šioje situacijoje dar įžvelgiu ir "provokaciją", bet pasakysiu jums, kad iš to nieko gero neišeis nes toks jūsų elgesys manęs nė kiek neglumina, todėl pasistenkime išlikti kantrūs ir stabilūs, nes pykčių čia tikrai nereikia juolab dėl tokių apgailėtinų situacijų. Kadangi esate "laisvas paukštis" vien dėl to, jog jūsų niekas nepriima į darbą nes pats esate kaltas, jog nežinote tam tikrų nuostatų, taisyklių bei reikalavimų, o tie kurie sugeba patekti tikrai nėra nusipelnę, kad juos vadintų ir žemintų įvairiausiais žodžiais.

Įrodymai už ką buvote užtildytas: http://www.part.lt/perziura/ab79621ebecdb06d5f7039699d646e29519.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 valandas prieš , Vycka_Flex rašė:

Kadangi esate "laisvas paukštis" vien dėl to, jog jūsų niekas nepriima į darbą nes pats esate kaltas, jog nežinote tam tikrų nuostatų, taisyklių bei reikalavimų, o tie kurie sugeba patekti tikrai nėra nusipelnę, kad juos vadintų ir žemintų įvairiausiais žodžiais.

Čia tai išvis pradėjai kalbėt vėjus. Jeigu vakar dirbau taxi, šiandien direktorius paliko darbą ir visus išmetė, aš nesugebu patekt į jį? Išvis, kam tokias pievas rašyt, tu man paaiškink? Pradėjai apie batus, pabaigei apie ratus... Žodžiu, jeigu prikolų nesupranti, tai pasakyk iš karto, kad kitą kartą netyčia vėl "neįžeisčiau" ar "neišprovokuočiau" tavęs. Ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
36 minutes prieš, SakmaDeek rašė:

Čia tai išvis pradėjai kalbėt vėjus. Jeigu vakar dirbau taxi, šiandien direktorius paliko darbą ir visus išmetė, aš nesugebu patekt į jį? Išvis, kam tokias pievas rašyt, tu man paaiškink? Pradėjai apie batus, pabaigei apie ratus... Žodžiu, jeigu prikolų nesupranti, tai pasakyk iš karto, kad kitą kartą netyčia vėl "neįžeisčiau" ar "neišprovokuočiau" tavęs. Ačiū.

Tam buvo atranka per kurią vėl galėjai sugrįžti į darbą. Taipogi atranka buvo ganėtinai lengva, reikėjo tik teamspeak programos ir žinių. Taigi nezysk, kad negalėjai vėl sugrįžti į darbą gerai? Dar noriu pridėti, kad jeigu tu būtum kokį emoticoną numetęs arba parašęs trūputėli kitaip to nebūtų net atsitikę.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Tadux_Drifteriux

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
17 minutes prieš, Tadas1234 rašė:

Tam buvo atranka per kurią vėl galėjai sugrįžti į darbą. Taipogi atranka buvo ganėtinai lengva, reikėjo tik teamspeak programos ir žinių. Taigi nezysk, kad negalėjai vėl sugrįžti į darbą gerai? Dar noriu pridėti, kad jeigu tu būtum kokį emoticoną numetęs arba parašęs trūputėli kitaip to nebūtų net atsitikę.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Bet tai kaip jūs juokinat, aš negaliu,aš nezyziu, kad negalėjau sugrįžt, jūs čia iš prikolo dramą darot, tiesiog nieko įžeidžiamo neparašiau, gavau mute, viskas, dabar perėjom prie to, kad aš negaliu sugrįžti į darbą.. Nesijaučiu kaltas, kad kažką įžeidžiau, nes nesakiau, kad kažkas yra vergas, tiesiog, panaudojau terminą "vergauti" kuris reiškia jeigu nežinojot kažkas - dirbti per prievartą, ką tuo metu darė Vycka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Matas_Green 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.