Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu PD direktorių Pofka_Salivop

Ever_Never

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ever_Never.

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Salivop.

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: PD.

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Už sprendimus, kurie pažeidžia taisykles.

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 3.1 Pareigūnams draudžiama /ita ar rakinti dm'inančius asmenis jei jų yra 3 ar daugiau. Jokių rakinimų ir kt. gaujų operacijų metu (prie grobiamų interjerų ir t.t.). 

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :

 

Nuotraukose matosi kaip pats direktorius naudojo tazerį.

 

O štai dar papildomi įrodymai pateikti pačių policijos departamento darbuotojų, kuriuose matosi:

  • Kaip vykdomas DM;
  • Kaip pareigūnai teleportuojasi į veiksmą;
  • Kaip pareigūnai patvirtina žinantys taisyklę, jog rakinti negalima, bet matomai dėl direktoriaus įsakymų jie nusižengė taisyklėmis, todėl į baudžiamąją atsakomybę turėtų būti patrauktas tik pats direktorius.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras,

  • Jūs nesate gaujos nariai. 
  • Kai kurie iš jūsų esate "pavyzdys" serverio žaidėjams, tačiau tai tik faktas, praktikoje jūsų pavyzdingumas nematomas... 
  • Panaudodami TS mod. komandomis perkėlė mane į pokalbį kuriame buvo apie 15 pašnekovu. Atsisakiau argumentuoti savo ir kolektyvo veiksmus nes kiekvienas asmuo šnekėjo vienu metu, buvo sunku suprasti ką norima iš manęs išgirsti.
  • Pasigirdo ir įžeidinėjimai, to tikėjausi, tačiau nepriimu asmeniškai ir toliau ignoruoju jus. Smagu jog TS moderatoriai """""užkirto"""""(sarkazmas-kam neaišku) kelia įžeidinėjimams.
  • Dar vienas dalykas - kai kurie tie asmenys turi P raides Policijos Departamento kanale, tačiau man tai nemotais, nes iš TS moderatorių teisybės nesulauksiu, o ką kalbėti apie pagalbą.
  • Naudojau spec. priemones prieš kai kuriuos asmenis, to priežastis - jūsų sulaikymas.
  • 3.1 Pareigūnams draudžiama /ita ar rakinti dm'inančius asmenis jei jų yra 3 ar daugiau. Jokių rakinimų ir kt. gaujų operacijų metu (prie grobiamų interjerų ir t.t.).  Kuri iš tų nuotraukų kurias pateikėte parodo jog šaudė 3 asmenys ar daugiau >? Esate visi surakinti, tuo momentu nešaudėte, o jei ir šaudėte, tai atskirai, ne visi vienu metu. 
  • Buvo sudėtas įtarimas, atimti ginklai, pasodinti į kalėjimą. Tuo metu buvo ir komendanto valanda, tad nedavėme baudos. 

Primenu! - Kiekvieną situaciją vertinu su individualiu asmeniu, o ne 20 žmonių TS, visi šaukia, o dar geriau - įžeidinėja mane.

Pagarbiai,

Policijos Departamento Direktorius: Pofka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Pofka_Salivop rašė:

Labas vakaras,

  • Jūs nesate gaujos nariai. 
  • Kai kurie iš jūsų esate "pavyzdys" serverio žaidėjams, tačiau tai tik faktas, praktikoje jūsų pavyzdingumas nematomas... 
  • Panaudodami TS mod. komandomis perkėlė mane į pokalbį kuriame buvo apie 15 pašnekovu. Atsisakiau argumentuoti savo ir kolektyvo veiksmus nes kiekvienas asmuo šnekėjo vienu metu, buvo sunku suprasti ką norima iš manęs išgirsti.
  • Pasigirdo ir įžeidinėjimai, to tikėjausi, tačiau nepriimu asmeniškai ir toliau ignoruoju jus. Smagu jog TS moderatoriai """""užkirto"""""(sarkazmas-kam neaišku) kelia įžeidinėjimams.
  • Dar vienas dalykas - kai kurie tie asmenys turi P raides Policijos Departamento kanale, tačiau man tai nemotais, nes iš TS moderatorių teisybės nesulauksiu, o ką kalbėti apie pagalbą.
  • Naudojau spec. priemones prieš kai kuriuos asmenis, to priežastis - jūsų sulaikymas.
  • 3.1 Pareigūnams draudžiama /ita ar rakinti dm'inančius asmenis jei jų yra 3 ar daugiau. Jokių rakinimų ir kt. gaujų operacijų metu (prie grobiamų interjerų ir t.t.).  Kuri iš tų nuotraukų kurias pateikėte parodo jog šaudė 3 asmenys ar daugiau >? Esate visi surakinti, tuo momentu nešaudėte, o jei ir šaudėte, tai atskirai, ne visi vienu metu. 
  • Buvo sudėtas įtarimas, atimti ginklai, pasodinti į kalėjimą. Tuo metu buvo ir komendanto valanda, tad nedavėme baudos. 

Primenu! - Kiekvieną situaciją vertinu su individualiu asmeniu, o ne 20 žmonių TS, visi šaukia, o dar geriau - įžeidinėja mane.

Pagarbiai,

Policijos Departamento Direktorius: Pofka.

Nu zdarova,

  • Mes esame "dm'inantys asmenys", kurių buvo daugiau nei 3.
  • Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles.
  • Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles, bet TS moderatoriai nebuvo įsiterpę į šį buitinį konfliktą.
  • Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles.
  • Nesuprantu, kaip tai keičia faktą, kad naudojote tazerį ir mus rakinote pažeidžiant taisykles, bet nereikia čia prikišinėti TS moderatorių, pats pridalinai raidžių - visa tai tik tavo atsakomybė, o ne projekto komandos narių.
  • Tos "spec. priemonės" ir yra tavo bei tavo komandos veiksmai, pažeidę taisykles, todėl nematau rimto argumento, kodėl jos buvo panaudotos. (kaip tazerio šaudymo priežastis gali būti mūsų sulaikymas, jeigu mes turėjome teisę vykdyti veiklą serveryje?)
  • O kaip mes galėjome šaudyti, jeigu esame surakinti? Ir niekas nekalba apie šaudymą, o kalbama apie dm'inimą.
  • Ačiū, kad pats patvirtinai, jog mūsų tarpe buvo naudoti ginklai, nes kaip ir pats parašėte "buvo atimti ginklai".

 

Primenu! - Mes siūlėme aptarti situaciją individualiai, tačiau pats išeidavai iš kanalo, ar netgi atsijungdavai iš TeamSpeak.

Pagarbiai,

GREENSIDE.LT PLĖŠIKAS BANDYTAS EVERIZZ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
  • Jūs esate asmenys, o kur įrodymai jog dm'inot ?
  • O kas yra DM? tai ne šaudymas? 
  • P raidės uždėtos buvo senojo direktoriaus, Dabar jos nuimtos pagr. administracijos. Aš jų nedalinau, tai patvirtina log'ai.
  • TS visi šaukėte, mane įžeidinėjote

Tai buvo paskutinis mano komentaras. Laukiame DP sprendimo.

Gero vakaro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors ir nuostatos buvo pažeistos, tačiau direktorius priėmė pakankamai teisingą sprendimą - kaip tvarkytis su krūva žmonių, kurie visiškai neturi ką veikt ir trukdo visai firmai funkcionuot, toliau beprasmiškai šaudytis ar tiesiog visus surakint ir sustabdyt šitą chaosą? Dėl nepasitenkinimo direktoriaus darbu, jau minėjau jūsų korešo papeikime, kad esant problemai kreiptumėtės į mane, o ne patys spręstumėt problemą, kadangi jos sprendimui reikia minimalaus gebėjimo mąstyti, o kol kas tuo nespinduliuojat. O kadangi prabilome apie nemąstymą, labai aiškiai parašau, kad suprastumėt - direktorius nebus baudžiamas.

 

 

P.S. Punktas 3.1 galbūt bus naikinamas, užteks čia degtis juo ir bereikalingai dmint serveryje, paliksim tokias privilegijas tik būsimoms gaujoms.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.