Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Speed_Cola

S_Cola

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Speed'Cola
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Matas, Cola.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 2001.05.24.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Savo asmeninių kontaktų nedalinu, nebent kam tikrai reikia, gali susisiekti A.Ž.
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas(su tais kurie su manimi elgiasi normaliai), rūpestingas, supratingas, rimtas, šmaikštus, mėgstu juokauti, nesu toks žmogus kuris viską ima į širdį, bendraujantis, paslaugus, geras, kartais būnu piktas, susierzinęs, jei kas sunervuoja, bet stengiuosi būti kuo geresnis.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Boksas
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Išsiskirti iš kitų nelabai galiu, visi esame tiek vienodi, tiek skirtingi, visi turime gerų, bei blogų sąvybių, kiekvienas esame unikalus, todėl išskirtinumo negalėčiau išskirti.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Ne per seniausiai mečiau futbolą, lankau sporto salę, kick boksą, mokausi, atostogauju, mėgstu bendrauti, keliauti, išvažiuoti pasivažinėti motociklu, savaitgaliais dirbu, bei mokausi.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Na tai gan paprasta istorija: Draugai, bei pusbrolis žaisdavo įvairius online žaidimus, tačiau aš dar neturėjau kompiuterio per kurį galėčiau žaisti, gavęs pirmąjį kompiuterį žaidžiau įvairius žaidimus su draugais, vėliau sužinojau, jog yra toks žaidimas kaip ,,GTA San Andreas" taip ir užsikabinau.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Taipogi sužinojau tiesiog ieškodamas naujų serverių, dar pusbrolis pasakė,  jog yra vienas iš įdomesnių serverių, taip ir susigundžiau pabandyti.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Nico_Moretti, jis man atrodo rimtas, šaunus bičiukas, todėl jis man kaip serverio autoritetas(žaidime/forume).
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Mano manymu autoritetas mes esame patys sau, kiekvienas esame iš ten pat, bet su skirtingais tikslais, skirtingais sugebėjimais, privalumais, trūkumais, patys turime stengtis ugdyti savo charakterį, brandą, bei visą kitą. Svarbiausia gyvenime yra kažko siekti, nenustoti tobulėti, nėra tobulų žmonių, kurie galėtų būti autoritetais, nes mes visi skirtingi, todėl kiekvienas siekiame tam tikro tikslo, mano tikslas - nuolat tobulėti, nebūtinai po didelius šuolius, užtenka mažo žingsnelio, jog tavo gyvenimas keistųsi, tereikia noro, bei valios. Tad tiek :)
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį, bei sesę.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Taip, neturiu.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Kaip ir nieko daugiau apie save neturiu papasakoti, tie kas bendraus - sužinos.
 Jūsų nuotrauka (privaloma)

 

Redaguota Speed_Cola

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu paskaityti, sužinoti daugiau apie tave, žaidime esi tiesiog mldc bachuriukas, realybėje manau taip pat, visada gali kreiptis jei ko prireiks, ir linkiu sėkmės tiek žaidime, tiek realybėje ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
24 minutes prieš, LiveSET rašė:

Sveikas, malonu paskaityti, sužinoti daugiau apie tave, žaidime esi tiesiog mldc bachuriukas, realybėje manau taip pat, visada gali kreiptis jei ko prireiks, ir linkiu sėkmės tiek žaidime, tiek realybėje ;)

Dėkui seni

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
45 minutes prieš, Džeris_Nežinau rašė:

Sitas rimtas. Mldc baxurs. Tik matau viena didele melagyste prisistatyme bet nk

Dėkui seniukai, nesvaik ožiukai;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.