Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Jim_Beamielis

Neaktyvus

 • 48

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jim_Beamielis Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/03/09 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : apie 5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : iš Sesios_Devynerios Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : nes jau pabodo seno serverio sistema, ir pabodo išvis senas projektas. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, ne,buvo gan idomu. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : visus be pakvietimo , idmiausias ir pelningiausias ukininkai , nuobodziausias valytojai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : pakolkas taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : taip , nebuvo sunku Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : kolkas neteko naudotis Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : teko, palyginus su kitais projektais tai taip . Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : taip, neteko. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : gal reiktu daugiau darbu be pakvietimo virs daugiau xp .
 2. Sveikinu naująjį dušmanų vadovą pikachųųų, linkiu šiandien neprisigert Dėkui, Rokai už puikią analizę.
 3. Va, bent vienas geras tavo pasirodymas. Iš ties šaunus ir geras modas, dėkui
 4. Aš geriau pas tave galiu ateit ir padėt gaują kelt
 5. Selija, pagaliau sulaukiau antrojo leidinio, jis tiesiog neįtikėtinas! Tobulėji ženkliai, laukiame trečiojo leidinio.
 6. Mane sudomino. Jeigu dar turi susisiek su manimi.
 7. Sveikas, mane superGT sudomino. Siūlau 140k, jeigu domina susisiek su manimi.
 8. Lieva ta gauja, zonos nepaims nei vienos, bet sėkmės palinkėsiu.
 9. Puikus atnaujinimas Aivarai, kaip matau projektas juda atitinkama linkme
 10. Čia žaidimas, tai tu nenorėk kad viskas būtų tikroviška. Ir čia bent tiek gerai padaryta, kad reikia išlipt iš mašinos norint surakinti. Prieš.
 11. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_CerryJūsų tikrasis vardas: Edvinas.Jūsų amžius, gimimo diena: 15 metų, sausio 18d.Jūsų gyvenamasis miestas: Marijampolė. <3Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): Nenoriu nurodyti.Jūsų hobiai, pomėgiai: Mano vienintelis hobis yra žaisti kompiuterinius žaidimus, o pomėgis praleisti laiką su draugais.Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Esu linksmas, pasitikintis savimi, drąsus, darbštus, nu užteks.Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Nžn.Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Augintinis yra vienas mažas kambarinis šuniukas. Vardas - Blusa.Turite seserų, brolių?: 2 Seses ir 1 brolį.Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta? : Kažkaip, nepamenu.Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: Mano autoritetas nežinomas.Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Nenoriu.Jūsų nuotrauka (privaloma):
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: John_Cerry 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Automobilis. 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: https://imgur.com/a/QafqG
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: John_Cerry 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Black_Finger 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Cerry2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas matosi nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/akxoE4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: N/A (Sutartinė). -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Cerry2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas matosi nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/IaBbp4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: N/A (Sutartinė). -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Cerry2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas matosi nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/I1ezk4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: N/A (Sutartinė).

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...