Jim_Beamielis

Narys

Jim_Beamielis

Narys
 • ID

  22254
 • Turinio skaičius

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jim_Beamielis

  Emigracija Jim_Beamielis

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jim_Beamielis Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/03/09 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : apie 5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : iš Sesios_Devynerios Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : nes jau pabodo seno serverio sistema, ir pabodo išvis senas projektas. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, ne,buvo gan idomu. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : visus be pakvietimo , idmiausias ir pelningiausias ukininkai , nuobodziausias valytojai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : pakolkas taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : taip , nebuvo sunku Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : kolkas neteko naudotis Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : teko, palyginus su kitais projektais tai taip . Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : taip, neteko. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : gal reiktu daugiau darbu be pakvietimo virs daugiau xp .
 2. Jim_Beamielis

  Nepateisinti lūkesčiai: naujasis dušmanų valdovas

  Sveikinu naująjį dušmanų vadovą pikachųųų, linkiu šiandien neprisigert Dėkui, Rokai už puikią analizę.
 3. Jim_Beamielis

  195 SKINS HD!

  Va, bent vienas geras tavo pasirodymas. Iš ties šaunus ir geras modas, dėkui
 4. Jim_Beamielis

  Corona Avenue Heights X3

  Aš geriau pas tave galiu ateit ir padėt gaują kelt
 5. Jim_Beamielis

  Selijos LAIKRAŠTIS. Nr2

  Selija, pagaliau sulaukiau antrojo leidinio, jis tiesiog neįtikėtinas! Tobulėji ženkliai, laukiame trečiojo leidinio.
 6. Jim_Beamielis

  Parduodu Infernus [211ID]

  Mane sudomino. Jeigu dar turi susisiek su manimi.
 7. Jim_Beamielis

  Parduodu Super GT

  Sveikas, mane superGT sudomino. Siūlau 140k, jeigu domina susisiek su manimi.
 8. Jim_Beamielis

  Corona Avenue Heights X3

  Lieva ta gauja, zonos nepaims nei vienos, bet sėkmės palinkėsiu.
 9. Jim_Beamielis

  2018.04.30 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8.7)

  Puikus atnaujinimas Aivarai, kaip matau projektas juda atitinkama linkme
 10. Jim_Beamielis

  [0.1.8.6] Antrankių nerf

  Čia žaidimas, tai tu nenorėk kad viskas būtų tikroviška. Ir čia bent tiek gerai padaryta, kad reikia išlipt iš mašinos norint surakinti. Prieš.
 11. Jim_Beamielis

  Prisistatau John_Cerry

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_CerryJūsų tikrasis vardas: Edvinas.Jūsų amžius, gimimo diena: 15 metų, sausio 18d.Jūsų gyvenamasis miestas: Marijampolė. <3Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): Nenoriu nurodyti.Jūsų hobiai, pomėgiai: Mano vienintelis hobis yra žaisti kompiuterinius žaidimus, o pomėgis praleisti laiką su draugais.Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Esu linksmas, pasitikintis savimi, drąsus, darbštus, nu užteks.Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Nžn.Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Augintinis yra vienas mažas kambarinis šuniukas. Vardas - Blusa.Turite seserų, brolių?: 2 Seses ir 1 brolį.Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta? : Kažkaip, nepamenu.Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: Mano autoritetas nežinomas.Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Nenoriu.Jūsų nuotrauka (privaloma):
 12. Jim_Beamielis

  Nekilnojamojo turto brokeriai [Turto konsultacijos]

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: John_Cerry 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Automobilis. 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: https://imgur.com/a/QafqG
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: John_Cerry 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Black_Finger 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 14. Jim_Beamielis

  Parduodamos transporto priemonės!

  • Temą galima rakinti.
 15. Jim_Beamielis

  Parduodamos transporto priemonės!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Cerry2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas matosi nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/akxoE4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: N/A (Sutartinė). -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Cerry2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas matosi nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/IaBbp4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: N/A (Sutartinė). -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Cerry2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Viskas matosi nuotraukose.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/I1ezk4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: N/A (Sutartinė).