Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Dainius_Del

Narys

 • 120

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Dainius_Del

 • Gimtadienis 2002.07.12

Paskutiniai profilio lankytojai

1.207 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Dainius_Del. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Don_Semion. 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: @Mafijos Senelis
 2. Anketa: Jusų V_P serveryje: Dainius_Del Jūsų laimingasis skaičius nuo 1 iki 100: 3 Ką veiksite su laimėtais pinigais?: Taupysiu automobiliui ir tune dėžėms. Ar norite dar daugiau panašaus tipo GIVEAWAY? Žinoma ir kuo daugiau
 3. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Dainius_Del. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Dany_Winston. 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 4. Radau saitą kuriame yra paaiškinimas kas nutiko. Pasiskaityk viską ir atkartok, turėtų padėti. Linkas
 5. Per mano mobilujį viskas puikiai veikia, gal pamegink perkrauti telefoną, ištrinti browser'io data ir paleisti browser'į iš naujo.
 6. Evelynn main, taip pat žaidžiu elise, xin, ww, nocturne.
 7. Siuo atvėju policija nieko nebūtų spėjusi padaryti, nes mašina būtų apgadinta ir sunaikinta, o šiuo atvėju taksi darbe labai truksta transporto ir ji turi išlaikyti savininkas, todėl turėjau imtis staigiu priemoniu. Taip dėl kicko taip pat prisipažįstu teisingiau būtų kviesti policija, bet suprask ir mane, aš atlieku savo darbą. Už tavo nusižengimą tau daviau mute, ir taip sukeliau tavo pasipiktinima, žinoma jį priemiau per daug karštakošiškai ir priėmiau nekokį sprenfimą. Dėl kicko atsiprasau, bet mute buvo dėtas su svaria priežastimi.
 8. Sveikas, visu pirma tave užmutinau, dėl svarios priežasties šiuo atvėju tai yra įžeidinėjimai prieš pat mano akis, paprastai netildau žmonių už keiksmažodžius kurie yra su žvaigždutėmis, tavo atvėju taip pat, tu nusikeikei, bet gavai mute dėl įžeidinėjimų, nes įžeidimas buvo viešas o ne su žvaigždutėmis. Taip pat kick nebuvo free, gavęs užtildymą tu nesulaikei savo pykčio ir pradėjai gadinti mano darbo transpotro priemone, todėl turėjau visas teises tave išmesti iš serverio, kadangi trugdei man dirbti.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Dainius_Del 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Scott_Gemini 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 10. Mašinos Rezervuotos. Turiu Cheetah transportą. Norečiau už jį: 150k, Turiu Turismo transportą. Norėčiau už jį: 140k, Turiu Slamvan transportą. Norėčiau už jį: 135k.
 11. Mašinos Rezervuotos. Turiu Cheetah transportą. Norečiau už jį: 150k, Turiu Turismo transportą. Norėčiau už jį: 140k, Turiu Slamvan transportą. Norėčiau už jį: 135k.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dainius_Del 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Rida ~370km, daužtumas 2 kartai. tune dėžių tikrai negailėjau ant mašinos ant jos išleidau apie 500k. Man su ja nelabai sekėsi, tad atiduosiu ją kažkam kitam. Bagažinė tuščia 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Brokeris įvertino ~270k. Kaina galima derinti. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dainius_Del 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Transportas yra su reta balta spalva (id 1), turi ~1030km ridos, daužta 12 kartų, bagažinė tuščia. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Brokeris įvertino ją 265k, žinoma kainą galima derinti. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dainius_Del 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Rida ~3580km, daužtumas 19 kartų. Žinoma taip pat labai mylėtas motociklas, kaip matoma ant dėžių pinigų negailėta, ant jo išleista apie 1mln. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Brokeris įvertino 270k. Žinoma galima derėtis.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dainius_Del 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Automobiliai (6vnt.) ir Motociklas (1vnt.) 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: Bullet: NRG-500: Cheetah: Infernus: Turismo: Slamvan: Sultan:
 14. Pradžia: Sveiki visi, šioje pamokoje parodysiu kaip reikia nuspalvinti savo parašytą tekstą serveryje, pavyzdžiui skelbient skelbimą SK (skelbimų kontoroje). Įžanga: Pastebėjau keliasdešimt žaidėjų serveryje skelbia skelbimus įvairiausiomis spalvomis, pats sužinojau kaip tai daroma visai neseniai, tačiau nusprendžiau pasidalinti su visais, nes asmeniškai man buvo įdomu sužinoti kaip tai daroma. Taigi tai yra labai paprastas darbas kurį gali atlikti visiškai betkuris žmogus. Kadangi viską pasakiau galime judėti prie pačios pamokėlės. Pamoka: Pagrindinis dalykas kurį žmonės daro spalvindami savo tekstą tai splavos kodo (Hex color code) įklijavimas prieš tekstą mano vadinamuose ūsiniuose skliaustuose ( { } ). Pavyzdys: {FFFF00}Sveiki, parduodu nrg 500 motociklą su retu tune, bei 5k ridos. Dėl kainos susisiekite su manimi per /sms. Šiuo atvėju tekstas nusispalvins geltona spalva. Spalvos: Pamaniau, jog norėsite žinoti daugiau spalvų kodų nei vien tik geltona spalva: Juoda: Balta: Raudona: Geltona: Orandžinė: Salotinė: Mėlyna: Violetinė: Tamsiai Ruda: Be abėjo tai nėra visos įmanomos spalvos. Visas galima rasti šioje svėtainėje: http://www.color-hex.com/ . Greitai paaiškinsiu kaip naudotis šia svetaine. Tik užėjus į svetaine matomas toks vaizdas. Jums tereikia nuspausti juodą stačiakampiuką, tuomet jums iššoks tokia lentelė: Toje lentelėje jums tereikia pasiringti spalvą kurios norite ir nukopijuoti jos kodą be grotelių (#): (PASTABA) Parašiau „Spalvos kodai kuriuos turėsite nukopijuoti.“ tie kodai pažymėti mėlynais stačiakampiukais, jums nereikia nukopijiuoti jų abiejų pasirinkite tik tą kuris jums patogesnis, tik jei kopijuosite iš lentelės kopijuokite taip kaip esu pažymėjes nuotraukoje (t.y be grotelių). Pabaiga: Tai išties labai paprastas dalykas, galbūt daugelis manys, jog nereikėjo visko taip išplėsti, bet manau, kad daugiau paaiškinimų - geriau, jug ne visi gali viską taip paprastai suprasti. Na, su šia gaida ir užbaigsiu savo pamokėle, tikiuosi ji jums buvo naudinga, o jei ne tai bentjau įdomi. Iki kito karto, Sėkmės naudojant. Iki Už teksto spalvinimo išaiškinimą nuoširdžiai dėkoju serverio žaidėjui Michael_Pacano Pamoka kurta ir sugalvota žaidėjo: Dainius_Del (aka. LiveSET)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...